Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 шілдедегі № 182 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 31 шілдеде № 4176 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 12 наурыздағы № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 12.03.2020 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 бабының 2) және 3) тармақшаларына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 05-01-04/269 ұсынысы негізінде Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгіленсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облысының тиісті қала, аудан әкімдері өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруға және өткізуге жәрдем көрсетсін.
3. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2)аосы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.С.Жамаловқа жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Д.А.Сатыбалды
Ә.Е.Тұрғымбеков
Ж.Қ.Бөкенбаев
Б.С.Жамалов
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
А.С.Сәбитов
К.Н.Мендебаев
О
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2017 жылғы "10"
шілдедегі № 182 қаулысына
1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режім енгізілетін аймақ
Қала, аудан атауы
Карантиндік объектілер атауы
Зиянкестер
Аурулар
Арам шөптер
Калифорния қалқаншасы, гектар
Жемістіңшығыс жемірі, гектар
Комсток сымыры, гектар
Қауын шыбыны, гектар
Батыс гүл трипсі, гектар
Жұпсыз жібек көбелегі, гектар
Жеміс ағаш күйігі ауруы, гектар
Жатаған у кекіре, гектар
Арам сояу, гектар
1
Шымкент
-
-
-
-
-

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Южно-Казахстанской области
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 июля 2017 года № 4176. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 12.03.2020 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 2) и 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстана от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 марта 2017 года № 05-01-04/269, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Акимам соответствующих городов и районов Южно-Казахстанской области оказать содействие в организации и проведении мероприятий по карантину растений.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Южно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1)анаправление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2)аразмещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
6.аКонтроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джамалова Б.С.
Аким области Ж.Туймебаев
Сатыбалды Д.А.
Тургумбеков А.Е.
Бокенбаев Ж.К.
Джамалов Б.С.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Сабитов А.С.
Мендебаев К.Н.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области от
"10" июля 2017 года № 182
Карантинные зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях Южно-Казахстанской области
Наименование городов, районов
Найменование карантинных объектов
Вредители
Болезни
Сорняки
Калифор-нийская щитовка, гектар
Восточная плодожорка, гектар
Червец комстока, гектар
Дынная муха, гектар
Западный цветочный трипс, гектар
Непарный шелкопряд, гектар
Ожог плодовых деревьев, гектар
Горчак ползучий, гектар
Повелика, гектар
1
Шымкент
-
-
-
-
-

1. "Түлкібас және Ордабасы аудандарының аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысының 2007 жылғы 19 қарашадағы № 340 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1967 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтарал, Сайрам, Ордабасы, Бәйдібек аудандары аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 137 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2075 болып тіркелген, 2012 жылғы 31 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысы.
3. "Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс, Түркістан қалалары мен Сарыағаш, Отырар, Шардара, Мақтаарал аудандары аумақтарында карантиндік аймақ белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысының 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3179 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысы.

1. Постановлениe акимата Южно-Казахстанской области от 19 ноября 2007 года № 340 "Об установлении карантинной зоны на территории Тюлькубасского и Ордабасинского районов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1967, опубликовано 5 декабря 2007 года в газете "Южный Казахстан").
2. Постановлениe акимата Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года № 137 "Об установлении карантинной зоны на территориях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского, Сайрамского, Ордабасинского, Байдибекского районов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2075, опубликовано 31 мая 2012 года в газете "Южный Казахстан").
3. Постановлениe акимата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 119 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года № 137 "Об установлении карантинной зоны на территориях городов Арыс, Туркестан и Сарыагашского, Отырарского, Шардаринского, Махтааральского районов Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3179, опубликовано 20 мая 2015 года в газете "Южный Казахстан").