Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 106 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 мамырда № 4106 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 13 қарашадағы № 309 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 13.11.2017 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 26 тамыздағы № 437 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 1 қазанда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасары Р.Мыңбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 26 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейiнгi мекемелердегi орын саны
Оның iшiнде
Республикалық бюджет есебiнен
Жергiлiктi бюджет есебiнен
1
Кентау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 мая 2017 года № 4106. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 13 ноября 2017 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 13.11.2017 № 309 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 26 августа 2016 года № 437 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3850, опубликованный 1 октября 2016 года в газете "Кентау").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мынбаева Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кентау от 26 апреля
2017 года № 106
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
город Кентау

4158
2525
1633
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 26 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың мөлшерi
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Бөбекжай-балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық
20544,15
16826
Ғимаратты жалға алып отырған бөбекжай-балабақшалар үшін
22685,14
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 26 сәуірдегі
№ 106 қаулысына 3 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Барлығы
3 жасқа дейінгі күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
3-7 жас аралығындағы күнiне бiр баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)

4158
2525
1633
Приложение 2
к постановлению акимата
города Кентау от 26 апреля
2017 года № 106
Размер подушевого финансирования
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе
20544,15
16826
Для детских садов в арендованных зданиях
22685,14
Приложение 3
к постановлению акимата
города Кентау от 26 апреля
2017 года № 106
Размер родительской платы
Итого
Расходы на питание одного ребенка в день до 3 лет (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в день от 3 до 7 лет (не более), тенге

291,00
357,00
Ескертпе: 1 күніне бір балаға жас ерекшелігіне қарай кететін шығын. Нақты жұмыс күніне есептелген.

291,00
357,00
Примечание: Затраты на одного ребенка на 1 день в зависимости от возраста. Рассчитан на фактические рабочие дни.