Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 24 шілдедегі № 208 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 9 тамызда № 4185 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2019 жылғы 16 қазандағы № 530 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Кентау қаласы әкiмдігiнiң 16.10.2019 № 530 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 августа 2017 года № 4185. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 16 октября 2019 года № 530
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 16.10.2019 № 530 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

В соответствии с пунктом 7 статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Кентау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 52 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3995 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 1 сәуірдегі "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Б. Кнатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә. Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
24 шілдедегі 2017 жылғы
№ 208 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Кәсіпорының, ұйымының, мекеменің атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Кентау қаласы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы қоғамдық –гуманитарлық пәндер бағытындағы № 1 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Признать утратившим силу постановления акимата города Кентау от 28 февраля 2017 года № 52 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3995, опубликованый 1 апреля 2017 года в газете "Кентау").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Кнатова Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
от 24 июля 2017 года № 208
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность
Размер (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия № 1 имени Ы. Алтынсарина предметов общественно–гуманитарного направления" отдела образования акимата города Кентау