Түркістан қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 тамыздағы № 1328 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 31 тамызда № 4203 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 1190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 03.09.2020 № 1190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Қ. Мұсаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ә. Өсербаев
Түркістан қаласы
әкімдігінің 2017 жылғы
10 тамыздағы № 1328
қаулысына қосымша
Түркістан қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Орналасқан жері
Түркістан қаласы
1
Шойынбет би көшесі, "Каспий" моншасының жаны
2
Сандыбай және Қазақбаев көшелерінің қиылысы
3
Төле би және Абылайхан көшелерінің қиылысы
4
Төле би және А. Байтұрсынов көшелерінің қиылысы
Ескі Иқан ауылдық округі
1.
Батыс Қытай – Батыс Еуропа көлік дәлізі, 128 шақырым
Шаға ауылдық округі
1.
Батыс Қытай – Батыс Еуропа көлік дәлізі, P-29 лоток жаны
Қарашық ауылдық округі
1.
Батыс Қытай – Батыс Еуропа көлік дәлізі, "Қарашық" зияратына қарама – қарсы
Шорнақ ауылдық округі
1.
Батыс Қытай – Батыс Еуропа көлік дәлізі, 175 шақырым

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 10 августа 2017 года № 1328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 августа 2017 года № 4203. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 3 сентября 2020 года № 1190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Туркестан Туркестанской области от 03.09.2020 № 1190 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Туркестан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Мусаева Т.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Усербаев
Приложение к
постановлению акимата
города Туркестан № 1328
от 10 августа 2017 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Туркестан
Место расположения
город Туркестан
1
Улица Шойынбет би, возле бани "Каспий"
2
Перекресток улиц Сандыбая и Казакбаева
3
Перекресток улиц Толе би и Абылайхана
4
Перекресток улиц Толе би и А. Байтурсынова
сельский округ Ески Икан
1.
128 километр автомагистрали Западная Европа – Западный Китай
сельский округ Шага
1.
Автомагистраль Западная Европа – Западный Китай, возле лотка Р-29
сельский округ Карашык
1.
Автомагистраль Западная Европа – Западный Китай, напротив кладбища "Карашык"
сельский округ Шорнак
1.
175 километр автомагистрали Западная Европа – Западный Китай