Бәйдібек ауданының Боралдай ауылдық округі аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 2017 жылғы 9 қарашадағы № 17 шешімі. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 15 қарашада № 4271 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 02 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмiнiң 22.01.2018 № 02 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сынаптамасын белгілеу туралы" қаулысына және Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 2 хаттамасы негізінде, Бәйдібек ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданының Боралдай ауыл округі аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы шешімді Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Н.Айтбеков

Об объявлении на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайного положения природного характера
Решение акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 9 ноября 2017 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 ноября 2017 года № 4271. Утратило силу решением акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 22 января 2018 года № 02
Сноска. Утратило силу решением акима Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 22.01.2018 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" и на основании протокола № 2 от 25 сентября 2017 года на заседании комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Байдибекского района Южно-Казахстанской области, акима Байдибекского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории сельского округа Боралдай Байдибекского района чрезвычайное положение природного характера.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории района Байдибек, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Временно исполняющий
обязанности акима района Н. Айтбеков