Мақтарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 6 қарашадағы № 961 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 30 қарашада № 4283 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 шілдедегі № 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 20.07.2020 № 309 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағына 4-2) тармақшасына "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген),Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақтарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Төребековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің уақытша
міндетін атқарушы А.Маханбетов
Мақтарал ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 06 қараша № 961
қаулысымен бекітілген
Мақтарал ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Жетісай қаласы
С.Қожанов көшесі, "Sinooil" жанар-жағар май құю бекеті мен "Табиғат" тойханасы аралығы
2
Жетісай қаласы
Жүргенбаев көшесі мен Космонавттар көшелерінің қиылысы
3
Жетісай қаласы
Ескендіров көшесі мен Мұсабаев көшелерінің қиылысы
4
Жетісай қаласы
Амангелді көшесі, "Дарын" мектеп-интернаттының алды
5
Атакент кенті
Желтоқсан көшесімен Көпжасаров көшесінің қиылысы
6
Атакент кенті
Бекжанов көшесі мен Орлов көшесінің қиылысы
7
Мырзакент кенті
Е.Мамбетов көшесі, Бекет батыр көшесі мен Абай көшесі аралығы
8
Мырзакент кенті
Е.Мамбетов көшесі, Тойғанов көшесі мен Жамбыл көшесінің аралығы
9
Асықата кенті
Қ.Ысқақов көшесі мен Қ.А.Яссауи көшелерінің қиылысы
10
Асықата кенті
Абылқасымов көшесінің бойында, "№15" колледжінің алды
11
Нұрлыбаев а/о
Ынталы ауылы, М.Миманжораев көшесі "Бақытжан" сауда дүкенінің жанында
12
Ш.Ділдабеков
Қызыләскер-Асықата тас жол бойындағы Сырабад ауылына қарасты жол бойы
13
Жылы су а/о
Баққоныс елді мекені Жастар көшесі
14
Жылы су а/о
Баққоныс елді мекені Орталық көшесі
15
Жылы су а/о
Мырзашоқы елді мекені Береке көшесі
16
Жылы су а/о
Шардара-Жетісай тас жолы бойында орналасқан күріш цехы мен "Спан ата" жанар-жағар май құю бекеті аралығы
17
Жылы су а/о
Әл-Фараби елді мекені Достық көшесі
18
Жылы су а/о
Сейфуллин елді мекені Тоқтаров көшесі
19
Жаңа ауыл а/о
Ынтымақ елді мекені, Жетісай-Гагарин тас жолы. Мақта түту цехпен құрылысы аяқталмаған тойхананың аралығы
20
Жаңа ауыл а/о
Әбдіхалық елді мекені, Жетісай-Гагарин тас жолы. "Жібек жолы" кафесінің алды.
21
Жаңа ауыл а/о
Қарой елді мекені, Ақалтын көшесі, аялдаманың жаны.
22
Жаңа ауыл а/о
Ынтымақ елді мекені, Астана көшесінің бойы
23
Жаңа ауыл а/о
Атақоныс елді мекені, Абылайхан көшесінің бойы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района
Постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 961. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 ноября 2017 года № 4283. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 20 июля 2020 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 20.07.2020 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б.Т. Торебекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акимата района А. Маханбетов
Утвержден постановлением
акимата Мактааральского
района от 09 ноября
2017 года № 961
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Мактааральского района
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Город Жетысай
улица С. Кожанова, между АЗС "Sinooil" и тойханы "Табигат"
2
Город Жетысай
пересечение улиц Жургенбаева и Косманавтов
3
Город Жетысай
пересечение улиц Ескендирова и Мусабаева
4
Город Жетысай
улица Амангельды, перед школы-интерната "Дарын"
5
Поселок Атакент
пересечение улиц Желтоксана и Копжасарова
6
Поселок Атакент
пресечение улиц Бекжанова и Орлова
7
Поселок Мырзакент
улица Е. Мамбетова, между улиц Бекет батыра и Абая
8
Поселок Мырзакент
улица Е.Мамбетова, между улиц Тойганова и Жамбула
9
Поселок Асыката
пересечение улиц К. Искакова и К.А. Яссауи
10
Поселок Асыката
улица Абылкасымова, перед колледжом "№ 15"
11
с/о Нұрлыбаев
село Ынталы, улица М. Миманжораев рядом с торговым магазином "Бакытжан"
12
с/о Ш. Дилдабеков
вдоль автомобильной дороги Кызыласкер-Асыката прилегающей к селу Сырабад
13
с/о Жылы су
село Бакконыс, улица Жастар
14
с/о Жылы су
село Бакконыс, улица Орталык
15
с/о Жылы су
село Мырзашокы, улица Береке
16
с/о Жылы су
вдоль дороги Шардара-Жетысай, между цехом по обработке риса и АЗС "Спан ата"
17
с/о Жылы су
село Аль-Фараби, улица Достык
18
с/о Жылы су
село Сейфуллин, улица Токтарова
19
с/о Жана ауыл
село Ынтымак, трасса Жетысай-Гагарин. Между цехом по переработке хлопка и незаконченное строительство тойханы
20
с/о Жана ауыл
село Абдыхалык, трасса Жетысай-Гагарин. Перед кафе "Жібек жолы"
21
с/о Жана ауыл
село Карой, улица "Акалтын", рядом с остановкой
22
с/о Жана ауыл
село Ынтымак, вдоль улицы"Астана"
23
с/о Жана ауыл
село Атаконыс, вдоль улицы Абылайхана