Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Атамекен ауылдық округi әкiмiнiң 2017 жылғы 29 қарашадағы № 129 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4293 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде Атамекен ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атамекен ауылдық округіне қарасты көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Атамекен ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Қазына атауы;
2) Атамекен ауылындағы Жаңа құрылыс № 3 көшесіне – Ақ қайың атауы;
3) Талапты ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Темірқазық атауы;
4) Мақташы ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Парасат атауы;
5) Мақташы Жаңа құрылыс № 2 көшесіне – Ізгілік атауы;
6) Ғарышкер ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Шаңырақ атауы;
7) Қоғалы ауылындағы Жаңа құрылыс № 2 көшесіне – Өркен атауы;
8) Жемісті ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Болашақ атауы;
9) Тыңдала ауылындағы Жаңа құрылыс № 1 көшесіне – Шапағат атауы.
2. "Атамекен ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтарал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Атамекен ауылдық округі әкімінің
уақытша міндетін атқарушы: Е.Раев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Атамекен Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 декабря 2017 года № 4293
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года, аким сельского округа Атамекен РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в сельском округе Атамекен следующие наименования:
1) улице Жанакурылыс № 1 селе Атамекен – наименование Казына;
2) улице Жанакурылыс № 3 селе Атамекен – наименование Ақ қайын;
3) улице Жанакурылыс № 1 село Талапты – наименование Темирказык;
4) улице Жанакурылыс № 1 село Мақташы – наименование Парасат;
5) улице Жанакурылыс № 2 село Мақташы – наименование Ізгилик;
6) улице Жанакурылыс № 1 село Гарышкер – наименование Шанырак;
7) улице Жанакурылыс № 2 село Қогалы – наименование Оркен;
8) улице Жанакурылыс № 1 село Жемисти – наименование Болашак;
9) улице Жанакурылыс № 1 селе Тындала – наименование Шапагат.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Атамекен" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа Атамекен Е. Раев