Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-44/VI "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 19-128/VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 қазанда № 4239 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 17-133/VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 27.06.2024 № 17-133/VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында туберкулезбен куресу жөніндегі 2014-2020 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" 2014 жылдың 31 мамырдағы № 597 қаулысының 59 тармағына байланысты, Сайрам ауданы бюджетiнiң қаражаттары есебiнен мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-44/VI "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3868 тіркелген, 2016 жылғы 28 қазанында "Мәртөбе" газетінде және 2016 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9 тармақтың 12) тармақшасында:
"5" деген сан "10" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Мирзаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж.Сүлейменов

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года № 7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 сентября 2017 года № 19-128/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 октября 2017 года № 4239. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 17-133/VIII
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27.06.2024 № 17-133/VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 59 Постановления Правительства Республики Казахстан № 597 от 31 мая 2014 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе с туберкулезом в Республике Казахстан на 2014-2020 годы", для оказания социальной помощи отдельным категориям граждан за счет средств Сайрамского районного местного бюджета Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 21 сентября 2016 года № 7-44/VI "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3868, опубликовано 28 октября 2016 года в газете "Пульс Сайрама" и 31 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанном решением:
в подпункте 12) пункта 9:
цифру "5" заменить на цифру "10".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Мирзаев
Секретарь районного
маслихата Ж. Сулейменов