Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 18 тамыздағы № 302 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 24 тамызда № 4198 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 14 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 18 августа 2017 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 августа 2017 года № 4198. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 11 января 2019 года № 14

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 11.01.2019 № 14 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 11.01.2019 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Есбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абдуалиев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
18 тамыздағы 2017 жылғы
№ 302 қаулысына
1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Сарыағаш ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Сарыағаш аудандық білім бөлімінің "№ 73 Ө. Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Есбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К.Абдуалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Сарыагашского района
от 18 августа 2017 года № 302
Перечень организаций Сарыагашского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 73 имени О. Жанибекова" отдела образования Сарыагашского района

211
1%
1
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
453
1%
2
3.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
825
1%
6
4.
Сарыағаш аудандық білім бөлімінің "№ 28 Абылай хан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
221
1%
1
5.
Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№ 27 Шәкәрім атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
180
1%
1
6.
Оңтүстік Қазақстан облысының білім басқармасының "Қапланбек аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
162
1%
1
7.
"№ 123 Самал жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
234
1%
1
8.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
989
1%
6
9.
Сарыағаш ауданының білім бөлімінің "№ 5 С. Ысмайылов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
180
1%
1
10.
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
225
1%
1
Барлығы:
21
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
18 тамыздағы 2017 жылғы
№ 302 қаулысына
2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Сарыағаш ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
453
1%
2
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай" Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
825
1%
2
3.
Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
989
1%
2
4.
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің "Сарыағаш аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
225
1%
1
Барлығы:
7
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
18 тамыздағы 2017 жылғы
№ 302 қаулысына
3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Сарыағаш ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысының білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының "№ 13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

211
1 %
1
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная больница "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
453
1 %
2
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
825
1 %
6
4.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 28 имени Абылай хана" отдела образования Сарыагашского района
221
1 %
1
5.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 27 имени Шакарима" отдела образования Сарыагашского района
180
1 %
1
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Капланбекский аграрно-технический колледж" управления образования Южно-Казахстанской области"
162
1 %
1
7.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 123 Самал"
234
1 %
1
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
989
1 %
6
9.
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 5 имени С. Ысмаиылова" отдела образования Сарыагашского района
180
1 %
1
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашский районный дом культуры" акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
225
1 %
1
Итого:
21
Приложение 2
к постановлению акимата
Сарыагашского района
от 18 августа 2017 года № 302
Перечень организаций Сарыагашского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная больница "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
453
1%
2
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника "Абай" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
825
1%
2
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашская районная поликлиника" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
989
1%
2
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сарыагашский районный дом культуры" акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
225
1%
1
Итого:
7
Приложение 3
к постановлению акимата
Сарыагашского района
от 18 августа 2017 года № 302
Перечень организаций Сарыагашского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 13" управления образования молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области