Шардара ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 9 наурыздағы № 78 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 6 сәуірде № 4016 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 16 тамыздағы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 16.08.2017 № 248 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2 тармағына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар, осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ж.Жолдыбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Кистауов
Шардара ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "9" наурыздағы
№ 78 қаулысына қосымша
Шардара ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Орналасқан жері
1
Шардара қаласы, "Қарымсаков және К" орталық базарының солтүстік жағы
2
Шардара қаласы, Төлеби көшесінің бойындағы "Жомарт" сауда дүкенінің алдыңғы жағы
3
Шардара қаласы, Қанай датқа шағын ауданы, "Кулпаршын" мал базарының алдыңғы беті
4
Қауысбек Тұрысбеков ауыл округі, Шардара елді-мекеніндегі "Шардара" мешіті және "Ернұр" дүкенінің аралығы
5
Қауысбек Тұрысбеков ауыл округі, Шардара елді-мекеніндегі құрылыс заттар дүкенінің шығыс жағы

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 апреля 2017 года № 4016. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 16 августа 2017 года № 248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 16.08.2017 № 248 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района К.Ж. Жолдыбай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Кистауов
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
№ 78 от "9" марта 2017 года
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Шардаринского района
Место расположения
1
Северная сторона центрального рынка "Карымсаков и К" города Шардара
2
Передняя сторона торгового магазина "Жомарт" расположенного вдоль улицы Толеби города Шардара
3
Передняя сторона скотного рынка "Кулпаршын" расположенного в микрорайоне "Канай датка" города Шардара
4
Между мечетью "Шардара" и магазина "Ернур" населенного пункта Шардара сельского округа Кауысбека Турисбекова
5
Восточная сторона магазина строительных материалов населенного пункта Шардара сельского округа Кауысбека Турисбекова