Шардара ауданы бойынша елді мекендердің шегін өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 397 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-140-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 4349 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңыны 12 бабының 3) тармақшасына сейкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі мен Шардара аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес:
1) Қоссейіт ауылдық округі Қоссейіт елді мекенінің шекарасы 550,0 гектарға 7,2 гектар ауыл шаруашылық және 4,9 гектар өзге де жерлер қосылып, елді мекеннің аумағы 562,1 гектарға ұлғайтылып өзгертілсін;
2) Достық ауылдық округі Достық елді мекенінің шекарасы 365,53 гектарға 12,07 гектар ауылшаруашылық және 8,23 гектар өзге де жерлер қосылып, елді мекеннің аумағы 385,83 гектарға ұлғайтылып өзгертілсін.
3) Жаушықұм ауылдық округі Жаушықұм елді мекенінің шекарасы 68,77 гектарға 29,19 гектар ауыл шаруашылық және 19,26 гектар өзге де жерлер қосылып, елді мекеннің аумағы 117,22 гектарға ұлғайтылып өзгертілсін;
4) Ақшеңгелді ауылдық округі Ақ алтын елді мекенінің шекарасы 344,39 гектарға 5,28 гектар ауылшаруашылық және 3,59 гектар өзге де жерлер қосылып, елді мекеннің аумағы 353,26 гектарға ұлғайтылып өзгертілсін;
5) Ақшеңгелді ауылдық округі Егізқұм елді мекенінің шекарасы 405,94 гектарға 7,49 гектар ауыл шаруашылық және 5,1 гектар өзге де жерлер қосылып, елді мекеннің аумағы 418,53 гектарға ұлғайтылып өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Кистауов
Сессия төрағасы Р.Жунускулова
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Муталиев

Об изменений границ населенных пунктов по Шардаринскому району
Совместное постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 397 и решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 21-140-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 4349
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, акимат Шардаринского района ПОСТАНОВИЛ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений Шардаринского района и отдела архитектуры, строительства и градостроительства Шардаринского района:
изменить границу населенного пункта Коссейт сельского округа Коссейт, присоединив к 550,0 гектарам 7,2 гектара сельскохозяйственной земли и 4,9 гектара других земель, увеличив площадь населенного пункта на 562,1 гектаров;
изменить границу населенного пункта Достык сельского округа Достык, присоединив к 365,53 гектарам 12,07 гектара сельскохозяйственной земли и 8,23 гектара других земель, увеличив площадь населенного пункта на 385,83 гектаров;
изменить границу населенного пункта Жаушыкум сельского округа Жаушыкум, присоединив к 68,77 гектарам 29,19 гектара сельскохозяйственной земли и 19,26 гектара других земель, увеличив площадь населенного пункта на 117,22 гектаров;
изменить границу населенного пункта Ак алтын сельского округа Акшенгелди, присоединив к 344,39 гектарам 5,28 гектара сельскохозяйственной земли и 3,59 гектара других земель, увеличив площадь населенного пункта на 353,26 гектаров;
изменить границу населенного пункта Егизкум сельского округа Акшенгелди, присоединив к 405,94 гектарам 7,49 гектара сельскохозяйственной земли и 5,1 гектара других земель, увеличив площадь населенного пункта на 418,53 гектаров.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Кистауов
Председатель сессии Р. Жунускулова
Секретарь районного
маслихата Б. Муталиев