Қызылқұм ауылдық округі Қызылқұм ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 наурызда № 4004 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы Қызылқұм ауылдық округі әкімінің 17.05.2017 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шардара аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 3 ақпандағы № 01-3/25 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Қызылқұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тексеруге өткізілген шибөрі жануарынан "Құтырық" ауруына оң нәтиже көрсетуіне байланысты, Қызылқұм ауылдық округі Қызылқұм ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылқұм ауылдық
округінің әкімі О.Кулиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кызылкум Кызылкумского сельского округа
Решение акима сельского округа Кызылкум Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 марта 2017 года № 4004. Утратило силу решением акима сельского округа Кызылкум Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 17 мая 2017 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кызылкум Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 17.05.2017 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Шардаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 февраля 2017 года № 01-3/25 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, аким Кызылкумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кызылкум Кызылкумского сельского округа в связи с положительным результатом болезни "Бешенства" у проверенного животного шакала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылкумского
сельского округа О.Кулиев