"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5053 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 272 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4773, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Рудный Алтай" газетінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1, "Дидар" газетінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 115 834,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 649 165,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 557 909,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 215 908 759,0 мың теңге;
2) шығындар – 245 863 799,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 762 680,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 480 868,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 718 187,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 156 552,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 156 552,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 667 198,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 667 198,2 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 5053
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2017 года № 272 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 годы", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 5 января 2017 года № 1, "Дидар" от 5 января 2017 года № 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 115 834,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 649 165,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 557 909,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 908 759,0 тысяч тенге;
2) затраты – 245 863 799,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 762 680,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 480 868,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 718 187,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 156 552,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 156 552,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 667 198,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 667 198,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне 2017 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 32,8 пайыз, Аягөз ауданына 60,9 пайыз;
қалалар мен аудандар бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2017 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
11-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Мұхтарханов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

"3. Установить:
на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 32,8 процентов, Аягозскому району 60,9 процентов;
на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
пункт 11 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на развитие индустриальной инфраструктуры.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Мухтарханов
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата В. Головатюк
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 176 521,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
46 113,0
4
Емханалар
4 502 145,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 502 145,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 051 480,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
450 665,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
4 288 127,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 288 127,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 221 480,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
66 647,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
10 584 030,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 583 627,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
352 832,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 057 806,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
187 833,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 837,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
81 940,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
11 186,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 834 193,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
403,0
083
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
403,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 998 109,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 018 592,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 636 319,4
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 438 907,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 176 521,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
46 113,0
4
Поликлиники
4 502 145,0
253
Управление здравоохранения области
4 502 145,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 051 480,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
450 665,0
5
Другие виды медицинской помощи
4 288 127,0
253
Управление здравоохранения области
4 288 127,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 221 480,0
029
Областные базы спецмедснабжения
66 647,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
10 584 030,7
253
Управление здравоохранения области
10 583 627,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
352 832,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 057 806,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
187 833,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 837,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
81 940,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
11 186,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 834 193,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
403,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
403,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 998 109,0
1
Социальное обеспечение
6 018 592,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 636 319,4
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 438 907,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

236 333,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 705 385,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
519 789,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 073,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
388 832,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 374 474,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 205 794,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
168 680,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 798,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
7 798,9
2
Әлеуметтік көмек
492 324,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
492 324,1
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
492 324,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 487 192,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 380 744,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
158 141,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 303,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 596,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
188 787,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 863 569,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

236 333,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 705 385,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
519 789,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
347 073,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
388 832,0
261
Управление образования области
1 374 474,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 205 794,0
037
Социальная реабилитация
168 680,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 798,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
7 798,9
2
Социальная помощь
492 324,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
492 324,1
003
Социальная поддержка инвалидов
492 324,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 487 192,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 380 744,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
158 141,6
007
Капитальные расходы государственного органа
8 303,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 596,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
188 787,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 863 569,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

500 210,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
80 373,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
262 804,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 311 433,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
12 515,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 515,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
93 933,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
93 933,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 833 534,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 813 175,5
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
31 423,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 423,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 000,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 768 752,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 781 882,9
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 279 549,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
707 320,6
2
Коммуналдық шаруашылық
11 020 358,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 020 358,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 667,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 016,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 506 093,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

500 210,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
80 373,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
262 804,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 311 433,0
263
Управление внутренней политики области
12 515,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 515,0
298
Управление государственной инспекции труда области
93 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
93 933,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 833 534,2
1
Жилищное хозяйство
14 813 175,5
251
Управление земельных отношений области
31 423,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
31 423,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 000,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 768 752,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 781 882,9
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 279 549,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
707 320,6
2
Коммунальное хозяйство
11 020 358,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 020 358,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
112 667,0
005
Капитальные расходы государственного органа
14 016,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 506 093,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

126 196,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 246,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63 950,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
109 137,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 340,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
886,0
004
Туристік қызметті реттеу
62 911,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 499 205,0
1
Отын және энергетика
1 499 205,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
580 804,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
580 804,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
918 401,0
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 901,0
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
914 500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 037 992,8
1
Ауыл шаруашылығы
19 398 732,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 363 273,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 055,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
703 917,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 100,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
156 332,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
39 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
380 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
10 644,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 000 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
33 245,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

126 196,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
62 246,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 950,0
286
Управление туризма и внешних связей области
109 137,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
45 340,0
003
Капитальные расходы государственного органа
886,0
004
Регулирование туристской деятельности
62 911,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 499 205,0
1
Топливо и энергетика
1 499 205,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
580 804,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
580 804,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
918 401,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
3 901,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
914 500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 037 992,8
1
Сельское хозяйство
19 398 732,0
255
Управление сельского хозяйства области
18 363 273,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
138 055,0
002
Поддержка семеноводства
703 917,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 100,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
156 332,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
39 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
380 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 644,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 000 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
33 245,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

3 343,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 490 455,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 191 390,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 426 260,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
60 888,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 052 201,0
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
314 790,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
10 620,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
218 018,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 035 459,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 309,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
17 920,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
174 114,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
317 181,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
472 635,0
2
Су шаруашылығы
156 771,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

3 343,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 490 455,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 191 390,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 426 260,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
60 888,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 052 201,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
10 620,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
218 018,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 077,0
719
Управление ветеринарии области
1 035 459,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
53 309,0
003
Капитальные расходы государственного органа
300,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
17 920,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
174 114,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
317 181,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
472 635,0
2
Водное хозяйство
156 771,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

2 649 328,0
4
Әуе көлігі
182 170,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
182 170,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
182 170,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
2 480 523,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 480 523,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 464,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
323 569,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 044 489,8
13
Басқалар
10 052 988,2
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 923 590,9
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 359 777,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 077 099,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 000,0
027
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
117 678,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 563 813,9
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3 563 813,9
9
Басқалар
5 129 397,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
686 450,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
686 450,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
593 507,6
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
593 507,6
261
Облыстың білім басқармасы
1 425 903,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 425 903,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
90 652,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 649 328,0
4
Воздушный транспорт
182 170,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
182 170,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
182 170,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 480 523,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 480 523,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
112 464,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
323 569,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 044 489,8
13
Прочие
10 052 988,2
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 923 590,9
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 359 777,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 077 099,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
143 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
117 678,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 563 813,9
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 563 813,9
9
Прочие
5 129 397,3
257
Управление финансов области
686 450,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
686 450,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
593 507,6
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
593 507,6
261
Управление образования области
1 425 903,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 425 903,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
90 652,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности