Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 172 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 12/138-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 тамызда № 5166 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3, 8 және 11-баптарына сәйкес, "Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/65-VІ шешімінің және Аягөз аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 944 қаулысының негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) мынадай елді мекендер таратылсын және есепті деректерден шығарылсын: Тарлаулы ауылдық округінің Ақши ауылы, Сарыарқа ауылдық округінің Шұбартөс ауылы, Қопа ауылдық округінің Қарасу ауылы, Нарын ауылдық округінің Қараауыл және Төленді ауылдары, Бидайық ауылдық округінің Сатай және Шағрай ауылдары;
2) таратылатын ауылдардың аумақтары:
Тарлаулы ауылдық округінің Ақши ауылы шекаралары өзгертіле отырып, Тарлаулы ауылдық округі Тарлаулы ауылының құрамына;
Сарыарқа ауылдық округінің Шұбартөс ауылы шекаралары өзгертіле отырып, Сарыарқа ауылдық округі Сарыарқа ауылының құрамына;
Қопа ауылдық округінің Қарасу ауылы шекаралары өзгертіле отырып, Қопа ауылдық округі Қопа ауылының құрамына;
Нарын ауылдық округінің Қараауыл және Төленді ауылдары шекаралары өзгертіле отырып, Нарын ауылдық округі Нарын ауылының құрамына;
Бидайық ауылдық округінің Сатай және Шағрай ауылдары шекаралары өзгертіле отырып, Бидайық ауылдық округі Бидайық ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы шешім және қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Облыс әкімі
Ә. Мұхтарханов Д. Ахметов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы В. Головатюк

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Аягозского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июля 2017 года № 172, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 июля 2017 года № 12/138-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 августа 2017 года № 5166
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 3, 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения маслихата Аягозского района от 23 декабря 2016 года № 8/65-VІ и постановления акимата Аягозского района от 30 декабря 2016 года № 944 "О внесении изменений в административно-территориальное устройство Аягозского района", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Аягозского района Восточно-Казахстанской области:
1) упразднить и исключить из учетных данных следующие населенные пункты: село Акши Тарлаулинского сельского округа, село Шубартос Сарыаркинского сельского округа, село Карасу Копинского сельского округа, села Карааул и Толенды Нарынского сельского округа, села Сатай и Шаграй Бидайыкского сельского округа;
2) территорию упраздняемых сел включить:
село Акши Тарлаулинского сельского округа с изменением границ в состав села Тарлаулы Тарлаулинского сельского округа;
село Шубартос Сарыаркинского сельского округа с изменением границ в состав села Сарыарка Сарыаркинского сельского округа;
село Карасу Копинского сельского округа с изменением границ в состав села Копа Копинского сельского округа;
села Карааул и Толенды Нарынского сельского округа с изменением границ в состав села Нарын Нарынского сельского округа;
села Сатай и Шаграй Бидайыкского сельского округа с изменением границ в состав села Бидайык Бидайыкского сельского округа.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель Аким области
сессии А. Мухтарханов Д. Ахметов
Секретарь областного
маслихата В. Головатюк