Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 318 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/190-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5374 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3, 8 және 11-баптарына сәйкес, "Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы" бірлескен Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 15/2-VI шешімі мен Күршім ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 325 қаулысының негізінде, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) келесі елді мекендер таратылсын және есепті деректерден шығарылсын және басқа қоныстар санатына жатқызылсын:
Марқакөл ауылдық округінің Матабай ауылы;
Марқакөл ауылдық округінің Мойылды ауылы;
Абай ауылдық округінің Төсқайың ауылы;
Құйған ауылдық округінің Шірікаяқ ауылы;
2) таратылатын ауылдардың аумақтары:
Марқакөл ауылдық округінің Матабай қонысы шекаралары өзгертіле отырып, Марқакөл ауылдық округінің Ақжайлау ауылының құрамына;
Марқакөл ауылдық округінің Мойылды қонысы шекаралары өзгертіле отырып, Марқакөл ауылдық округінің Марқакөл ауылының құрамына;
Абай ауылдық округінің Төсқайың қонысы шекаралары өзгертіле отырып, Абай ауылдық округінің Бурабай ауылының құрамына енгізілсін;
Құйған ауылдық округінің Шірікаяқ қонысы шекаралары өзгертіле отырып, Құйған ауылдық округінің Қайнар ауылының құрамына енгізілсін.
2. Осы бірлескен шешім және қаулы олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы З. Камасова
Облыс әкімі Д. Ахметов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Головатюк

О внесении изменений в административно-территориальное устройство Курчумского района Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 5 декабря 2017 года № 318, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/190-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5374
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 3, 8 и 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения Курчумского районного маслихата от 8 ноября 2017 года № 15/2-VI и постановления Курчумского районного акимата от 30 октября 2017 года № 325 "О внесении изменений в административно-территориальное устройство Курчумского района Восточно-Казахстанской области", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Курчумского района Восточно-Казахстанской области:
1) упразднить и исключить из учетных данных и отнести к категории иные поселения следующие населенные пункты:
село Матабай Маркакольского сельского округа;
село Мойылды Маркакольского сельского округа;
село Тоскайын Абайского сельского округа;
село Чердояк Куйганского сельского округа;
2) территорию упраздняемых сел включить:
поселение Матабай Маркакольского сельского округа с изменением границ в состав села Акжайлау Маркакольского сельского округа;
поселение Мойылды Маркакольского сельского округа с изменением границ в состав села Маркаколь Маркакольского сельского округа;
поселение Тоскайын Абайского сельского округа с изменением границ в состав села Бурабай Абайского сельского округа;
поселение Чердояк Куйганского сельского округа с изменением границ в состав села Кайнар Куйганского сельского округа.
2. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Камасова
Аким области Д. Ахметов
Секретарь областного маслихата В. Головатюк