2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 5365 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 36/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 11.01.2019 № 36/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 – баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5341 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 297 626,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 498 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 821,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 959,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 786 414,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 311 190,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 740,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50 187,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 447,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54 303,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54303,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 32/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте субвенция көлемі 2360611,0 мың теңге сомасында көзделсін.
3. Глуховка ауылдық округіне 23816 мың теңге, Бесқарағай ауылдық округіне 26939 мың теңге, Ерназар ауылдық округіне 23665 мың теңге сомасында субвенция қарастырылды.

О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2017 года № 5365. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 36/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.01.2019 № 36/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73,75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескарагайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 297 626,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 498 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 821,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 959,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 786 414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 311 190,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 740,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50 187,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 447,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54 303,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 303,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2018 № 32/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объем субвенции в сумме 2360611,0 тысяч тенге.
3. Предусмотрена субвенция Глуховскому сельскому округу в сумме 23 816 тысяч тенге, Бескарагайскому сельскому округу в сумме 26 939 тысяч тенге, Ерназаровскому сельскому округу в сумме 23 665 тысяч тенге.

4. Глуховка ауылдық округіне 312,6 мың теңге, Бесқарағай ауылдық округіне 312,6 мың теңге, Ерназар ауылдық округіне 312,8 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылды.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 8000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

4. Предусмотрены трансферты Глуховскому сельскому округу в сумме 312,6 тысяч тенге, Бескарагайскому сельскому округу в сумме 312,6 тысяч тенге, Ерназаровскому сельскому округу в сумме 312,8 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6.Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 8 000,0 тысяч тенге.