Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі Башкөл ауылының "Айжана" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 тамызда № 5171 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 26.02.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 128 ұсынысы негізінде Баскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдың сарып ауруының шығуына байланысты Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі Башкөл ауылының "Айжана" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баскөл ауылдық округінің әкімі Н. Балыкбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Айжана" село Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 августа 2017 года № 5171. Утратило силу - решением акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 26.02.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2017 года № 128, аким Баскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айжана" село Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района, в связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования .
Аким Баскольского сельского округа Н. Балыкбаев