Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылының көшесінің атауын қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 5278 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35- бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Беген ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2017 жылғы 28 маусымдағы Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Беген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылында "Мир" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Беген ауылдық округінің әкімі Н. Асылгожин

О переименовании улицы в селе Бегень Бегенского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 1 ноября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 ноября 2017 года № 5278
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бегень и на основании заключения областной ономастической комиссии по Восточно Казахстанской области от 28 июня 2017 года, аким Бегенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Бегень Бегенского сельского округа Бескарагайского района улицу "Мира" на улицу "Бейбитшилик".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Бегенского сельского округа Н. Асылгожин