Көшелердің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 4903 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссияның 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Андреевка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Андреевка ауылдық округі Михайличенково ауылының көшелерінің атауы:
Комсомольская көшесі - Бірлік көшесіне;
60 лет Октября көшесі - Шоқан Уәлиханов көшесіне өзгертілсін.
2. Андреевка ауылдық округі Михайличенково ауылының атаусыз көшесіне Болашақ атауы берілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 16.10.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 16.10.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 16.10.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Округ әкімі Б. Кулаков

О переименовании улиц
Решение акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2017 года № 4903
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и учитывая мнение населения, аким Андреевского сельского округа РЕШИЛ:
1.Переименовать улицы села Михайличенково Андреевского сельского округа:
улицу Комсомольская – на улицу Бірлік;
улицу 60 Лет Октября – на улицу Шоқана Уәлиханова.
2.Присвоить улице без наименования села Михайличенково Андреевского сельского округа – наименование Болашақ.
Сноска. В пункт 2 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3.Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Сноска. В пункт 3 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. В пункт 4 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким округа Б. Кулаков