"Көшелердің атауын өзгерту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 09 ақпандағы № 1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 қарашада № 5268 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Андреевка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Көшелердің атауын өзгерту туралы" Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 09 ақпандағы № 1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4903 тіркелген, 2017 жылғы 07 сәуірде № 14 (685) "Аудан тынысы", 2017 жылғы 07 сәуірде № 14 (7004) "Пульс района" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі реттік нөмірлері 2-ден 3-ке, 3-тен 4-ке өзгертілсін, орыс тілдегі реттік нөмірлер өзгертілмейді;
мемлекеттік тілдегі 2 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
Андреевка ауылдық округі Михайличенково ауылының атаусыз көшесіне Болашақ атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Округ әкімі Б. Кулаков

О внесении изменений в решение акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 09 февраля 2017 года № 1 "О переименовании улиц"
Решение акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2017 года № 5268
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Андреевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Андреевского сельского округа Бородулихинского района от 09 февраля 2017 года № 1 "О переименовании улиц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4903, опубликовано в районных газетах "Аудан тынысы" от 07 апреля 2017 года № 14 (685), "Пульс района" от 07 апреля 2017 года № 14 (7004)) следующее изменение:
изменить порядковые номера 2 на 3, 3 на 4, указанного решения на государственном языке, порядковые номера на русском языке не меняются;
пункт 2 на государственном языке изложить в следующей редакции:
присвоить улице без наименования села Михайличенково Андреевского сельского округа – наименование Болашақ.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после для его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Кулаков