Айнабұлақ ауылдық округінің Қайнар ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5055 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 08.01.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 3-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 21 сәуірдегі ұсынысы негізінде Айнабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Айнабұлақ ауылдық округінің Қайнар ауылына мүйізді ұсақ малдарынан сарып ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айнабұлақ ауылдық округінің әкімі М .Көшербаев

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Кайнар Айнабулакского сельского округа
Решение акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 5055. Утратило силу - решением акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 8 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 08.01.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 21 апреля 2017 года аким Айнабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Кайнар Айнабулакского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айнабулакского сельского округа М. Кошербаев