Зырян ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін, мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек, әлеуметтік кепілдіктер және әлеуметтік қолдау көрсету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 18/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5093 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 38/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 – бабының 5- тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 53- бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 34-1 бабы 1- тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әлеуметтік көмек:
1) "Зырян ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен 18000 (он сегіз мың) теңге мөлшерінде;
2) "Зырян ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік білім беру және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды жабуға бюджет қаржаты есебінен 18000 (он сегіз мың) теңге мөлшерінде көрсетілсін.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен бекітілген мөлшерде көрсетіледі.
2. Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсанындағы № 13/6-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек ұсыну туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2842 тіркелген, "Пульс! Зыряновска", "Көктас таңы" газеттерінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 4 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива, социальных гарантий и социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Зыряновского района
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2017 года № 18/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 июня 2017 года № 5093. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2018 года № 38/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 2) пункта 1 статьи 34-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь:
1) на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Зыряновского района в размере 18000 (восемнадцать тысяч) тенге, за счет бюджетных средств;
2) на возмещение расходов на коммунальные услуги специалистам государственных организаций образования и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Зыряновского района в размере 18000 (восемнадцать тысяч) тенге, за счет бюджетных средств.
Социальная помощь специалистам государственных организаций здравоохранения предоставляется в размере, установленном решением Восточно-Казахстанского областного маслихата.
2. Признать утратившими силу решение маслихата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 13/6 – V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2842, опубликовано в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" от 31 января 2013 года № 4).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы О.Ледянкин
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л.Гречушникова

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Ледянкин
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова