Зырян және Серебрянск қалаларының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін барлық маршруттар үшін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 451 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 5375 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 458 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 21.07.2023 № 458 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19–бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян және Серебрянск қалаларының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 80 (сексен) теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Зырян ауданының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
4) осы қаулыны оның ресми жарияланған күнінен кейін Зырян ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы "Зырян және Серебрянск қалаларының аумағында жолаушыларды және багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифін белгілеу туралы" № 338 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді № 4740 тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 24 қарашадағы "Пульс Зыряновска" және "Көктас таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории городов Зыряновск и Серебрянск
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2017 года № 5375. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2023 года № 458
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 21.07.2023 № 458 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории городов Зыряновск и Серебрянск в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Зыряновского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акима Зыряновского района после его официального опубликования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 11 октября 2016 года № 338 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории городов Зыряновск и Серебрянск" (зарегистрированное в Реестре нормативных правовых актов за номером 4740, опубликованное в газете "Пульс Зыряновска" и "Көктас таңы" от 24 ноября 2016 года).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары А.К. Букатовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зырян ауданы
мәслихатының хатшысы
"11"12 2017 жыл
Л. Гречушникова

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Букатова А.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Зыряновского района
"11"12 2017 год
Л. Гречушникова