"Күршім ауданы Күршім, Теректі ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/9-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 9/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 мамырда № 5050 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 17/8-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 30.03.2022 № 17/8-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 - бабына, бірге қосылған "Шығыс Қазақстан облысы Күршім, Бородулиха аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 365 қаулысымен мен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/94-VI шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4829 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 30 қаңтарда, "Дидар" газетінің 2017 жылғы 28 қаңтардағы № 11 (17406) жарияланды), Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округінің әкімі 2010 жылғы 14 тамыздағы № 1 "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-112 нөмірімен тіркелген, "Рауан" газетінің 2010 жылғы 08 қыркүйектегі № 46 жарияланды), Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округінің әкімі 2010 жылғы 11 қазандағы № 2 "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-116 нөмірімен тіркелген, "Рауан" газетінің 2010 жылғы 30 қазандағы № 61 жарияланды) сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "Күршім ауданы Күршім, Теректі ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 7/9-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4859 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 03 ақпанда, "Рауан-Заря" газетінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 13 жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Күршім ауданы Күршім, Марқакөл ауылдарының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 7/9-VI "Об утверждении границ оценочных зони поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Теректы Курчумского района"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 9/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2017 года № 5050. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 17/8-VII
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2022 № 17/8-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 декабря 2016 года № 365 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/94-VI "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курчумского, Бородулихинского районов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4829, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 января 2017 года, в газете "Рудный Алтай" № 11 (19918) от 28 января 2017 года), решением акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 14 августа 2010 года № 1 "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-112, опубликовано в газете "Рауан" № 46 от 08 сентября 2010 года), решением акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 октября 2010 года № 2 "Күршім ауылының көшелерінің атауын өзгерту туралы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-116, опубликовано в газете "Рауан" № 61 от 30 октября 2010 года), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Теректы Курчумского района" от 20 декабря 2016 года № 7/9-VI (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4859, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 03 февраля 2017 года, в газете "Рауан-Заря" № 13 от 01 апреля 2017 года) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сел Курчум, Маркаколь Курчумского района";

1-қосымшада көрсетілген шешімнің сипаттамада I аймағының 3-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
"Күршім ауылының орталық бөлігі, шекаралық аймағы оңтүстікте Шәкәрім көшесімен, шығыста Білімбаев Нағымбек Қабдуалиұлы көшесімен, солтүстікте Барак батыр көшесімен, батыста әскери бөлімнің аумағымен шекараласады, одан ары "Қойлюбай" шаруа қожалығымен, одан ары Қойлыбай Аңғышбаев көшесінен Шәкәрім көшесіне дейін";
2-қосымшасында көрсетілген шешімнің жаңа редакцияда баяндалсын, осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Сессия төрағасы Б. Нурумова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 26 сәуірдегі
№ 9/7-VI шешіміне 1 қосымша
Күршім аудандық
мәслихатының

в приложении 1 к указанному решению в описании зоны I раздел 3 изложить в новой редакции:
"Центральная часть села Курчум, граница зоны проходит на юге - по улице Шакарима, на востоке - по улице Билимбаева Нагымбека Кабдуалиулы, на севере - по улице Барак Батыра, на западе граничит с территорией войсковой части, далее с крестьянским хозяйством "Койлюбай", далее по улице Койлюбай Ангышбаев до улицы Шакарима";
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Нурумова
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 26 апреля 2017 года № 9/7-VI
Приложение 2
к решению Курчумского
районного маслихата

2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 7/9-VI шешіміне 2 қосымша
Марқакөл ауылы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ № Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1
Марқакөл ауылының орта бөлігі. Аймақтың оңтүстік-батыс жағы Орта Теректі өзенінің сол жақ жағалауы бойымен оңтүстіктегі Пограничная бұрылысынан солтүстік-батыстағы арыққа дейін шекара өтеді. Одан әрі арықтын сол жақ жағалауының солтүстік-шығысынан арықтың оңтүстік-шығысына қарай және арықтың бойымен оңтүстік-шығысқа қарай бұрылысқа дейін, монша-кір жуатын комбинаттын солтүстікке қарай өтіп, Акжон өзеніне дейін. Солтүстік-шығысынан шекара Акжон өзенінің оң жақ жағалауынан оңтүстіктегі бұрылысқа дейін өтеді Акжон өзенінің бойынан шекара Пограничная бұрылысының солтүстік жағымен Орта Теректі өзеніне дейін барады
II
0,9
Марқакөл ауылының батыс аймағының бөлігі, Орта Теректі өзенінің сол жақ жағалауы бойында Абылайхан көшесінің оңтүстігі
III
0,9
Марқакөл ауылының шығыс аймағының бөлігі, Акжон өзенінің сол жақ жағалауының бойы
IV
0,72
Марқакөл ауылының оңтүстік аймағының бөлігі, Пограничный бұрылысынан оңтүстікке қарай орналасқан
V
0,7
Марқакөл ауылының солтүстік және солтүстік-батысы, Абылайхан көшесінен солтүстікке қарай орналасқан, Орта Теректы өзенінен оң жақ жағалауы және № 1 шекаралық аймағының жоғары рельефінің солтүстік-батысы
VI
0,6
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, мәдени- тұрмыстық мақсаттағы инженерлік инфрақұрылым объектілері жоқ жерлер

от 20 декабря 2016 года
№ 7/9-VI
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Маркаколь
№ зоны Границы зон
1
2
3
I
1
Центральная часть села Маркаколь. Граница зоны с юго-западной стороны проходит по левому берегу речки Орта-Теректы от переулка Пограничная на юге до арыка на северо-западе. Далее вдоль левого берега арыка на северо-восток до ответвления арыка на юго-восток и далее вдоль арыка на юго-восток до переулка, проходящего севернее банно-прачечного комбината, до ручья Акжон. С северо-востока граница проходит по правому берегу ручья Акжон до переулка южный. От ручья Акжон граница проходит по северной стороне переулка Пограничная до речки Орта-Теректы
II
0,9
Западная часть территории села Маркаколь, расположенную по левому берегу речки Орта-Теректы южнее улицы Абылайхана
III
0,9
Восточная часть территории села Маркаколь по левому берегу ручья Акжон
IV
0,72
Южная часть территории села Маркаколь, расположенная южнее переулка Пограничный
V
0,7
Северная и северо-западную окраину села Маркаколь, расположенную севернее улице Абылайхана, по правому берегу Орта-Теректы и выше по рельефу северо-западной границы зоны № 1
VI
0,6
Земли сельскохозяйственного назначения, где отсутствуют объекты инженерной инфраструктуры, объекты культурно-бытового назначения