"Күршім ауданы Боран ауылдық округінің Жаңаауыл ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Боран ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 02 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 5071 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Боран ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Күршім ауданы Боран ауылдық округінің Жаңаауыл ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Боран ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 2 "Рауан" газетінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 28 нөмірінде жарияланған, нормативтік-құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 маусымда № 4011 тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боран ауылдық
округінің әкімі М. Айтжанов

О признании утратившим силу решение акима Бурановского сельского округа от 29 мая 2015 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жанаауыл Бурановского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 мая 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2017 года № 5071
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акима Бурановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бурановского сельского округа от 29 мая 2015 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жанаауыл Бурановского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4011, опубликованное в районной газете "Заря" от 8 апреля 2015 года № 28).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурановского
сельского округа М. Айтжанов