Ұлан ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайларды беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 184 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 5069 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 463 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 27.11.2023 № 463 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Ұлан ауданының ауылдық округтері мен кенттер әкімдері осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р. Мамырбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлан ауданының әкімі Д. Батырбаев
Келісілді
Ұлан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
2017 ж. "15" мамыр
Г. Лутфуллина
2017 жылғы "15" мамыр
№ 184 Ұлан ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Ұлан ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін берілетін үй-жайлар
№ р/с
Ауылдық округтер мен кенттердің атауы
Кандидаттармен кездесу өткізу орны
1.
Аблакет ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
2.
Айыртау ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
3.
Азовое ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
4.
Алмасай ауылдық округі
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
5.
Асубұлақ кенті
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Асубұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
6.
Багратион ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
7.
Бозанбай ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
8.
Егінсу ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
9.
Каменка ауылдық округі
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Каменка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
10.
Қасым Қайсенов кент
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
11.
Огневка кенті
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сейфуллин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
12.
Саратовка ауылдық округі
"Ұлан ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Базылхан Ахметов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
13.
Тарғын ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
14.
Таврия ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
15.
Төлеген Тоқтаров ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
16.
Өскемен ауылдық округі
"Ұлан ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями по Уланскому району
Постановление Уланского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2017 года № 5069. Утратило силу постановлением акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2023 года № 463
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 463 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов и поселков Уланского района принять соответствующие меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамырбаеву Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уланского района Д. Батырбаев
Согласовано
Председатель территориальной
избирательной комиссии
Уланского района
"15" мая 2017 г.
Г. Лутфуллина
Приложение к постановлению
Уланского районного акимата
от " 15" мая 2017 г. № 184
Помещения предоставляемые кандидатам для встреч с избирателями по Уланскому району
п/н
Наименование сельских округов и поселков
Место проведения встреч с кандидатами
1.
Аблакетский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
2.
Айыртауский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
3.
Азовский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
4.
Алмасайский сельский округ
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района".
5.
Поселок Асубулак
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Асубулак" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района.
6.
Багратионский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
7.
Бозанбайский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
8.
Егинсуский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
9.
Каменский сельский округ
Коммунальное государственное учреждение "Каменская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района".
10.
Поселок Касыма Кайсенова
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
11.
Поселок Огневка
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района".
12.
Саратовский сельский округ
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Базылбека Ахметова" государственного учреждения "Отдел образования Уланского района".
13.
Таргынский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
14.
Таврический сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
15.
Герасимовский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".
16.
Усть-Каменогорский сельский округ
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дарын" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков Уланского района".