Шемонаиха ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 13 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4876 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шемонаиха ауданы әкімдігінің "2015 жылға Шемонаиха ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы № 395 қаулысының (2014 жылғы 31 желтоқсанда "Уба-Информ" газетінің № 53 санында жарияланған, Құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3586 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Шемонаиха ауданы әкімдігінің "2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы № 396 қаулысының (2015 жылғы 07 қантарда "Уба-Информ" газетінің № 1 санында жарияланған, Құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3594 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шемонаихинского района
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 февраля 2017 года № 4876
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 28 ноября 2014 года № 395 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Шемонаихинского района на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3586, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 31 декабря 2014 года № 53).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 28 ноября 2014 года № 396 "Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3594, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 01 января 2015 года № 1).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров