Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Чапаев ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 135 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қазанда № 4911 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Чапаев ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Чапаев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Чапаев ауылдық округі Чапаев ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Ленин" көшесі – "Жұбан" көшесі;
"Братская" көшесі – "Бауырластар" көшесі;
"Гагарин" көшесі – "Мәңгілік ел";
"Набережная" көшесі – "Татулық" көшесі;
"Фурманов" көшесі – "Атамекен" көшесі;
"Щурихин" көшесі – "Еңбек" көшесі деп қайта аталсын.
2. Чапаев ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.Зейнуллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Чапаев ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Мұхтарұлы

О переименовании некоторых улиц села Чапаев Чапаевского сельского округа Акжаикского района
Решение исполняющего обязанности акима Чапаевского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 октября 2017 года № 4911
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Чапаев и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Чапаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Чапаев Чапаевского сельского округа Акжаикского района:
улица "Ленин" – улица "Жұбан";
улица "Братская" – улица "Бауырластар";
улица "Гагарин" – улица "Мәңгілік ел";
улица "Набережная" – улица "Татулық";
улица "Фурманов" – улица "Атамекен";
улица "Щурихин" – улица "Еңбек".
2. Главному специалисту аппарата акима Чапаевского сельского округа (Зейнуллин Б.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Чапаевского сельского округа
Е.Мұхтарұлы