2017 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 346 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 мамырда № 4794 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 14.05.2018 № 12 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2017 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Бексеитов) осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Джармуханова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Каналинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Ихсанов
2017 жылғы 26 сәуірдегі
№346 Бөрлі ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын
өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында
2017 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы
өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдер
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1.
Жаздық арпа
1 мамыр
5 мамыр
2.
Сұлы
1 мамыр
5 мамыр
3.
Жаздық бидай
10 мамыр
25 мамыр
4.
Тары
20 мамыр
25 мамыр
5.
Күнбағыс
5 мамыр
15 мамыр
6.
Мақсары
10 мамыр
25 мамыр
7.
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2017 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2017 года № 4794. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 14 мая 2018 года № 12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 14.05.2018 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Бурлинского района Западно-Казахстанской области" (А.Бексеитов) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Д.Джармуханова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ж.Каналина.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Е.Ихсанов
Приложение
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 26 апреля 2017 года
№346
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
на территории района по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 зона сухостепная
начало
завершение
1.
Ячмень яровой
1 мая
5 мая
2.
Овес
1 мая
5 мая
3.
Яровая пшеница
10 мая
25 мая
4.
Просо
20 мая
25 мая
5.
Подсолнечник
5 мая
15 мая
6.
Сафлор
10 мая
25 мая
7.
Озимая пшеница
15 августа
10 сентября