Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қазандағы № 16-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4924 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №11-1 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 тіркелген, 2017 жылғы 20 қантарда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 724 138 мың теңге:
салықтық түсімдер – 332 381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 781 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 388 869 мың теңге;
2) шығындар – 3 760 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 808 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 262 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 963 мың теңге.
3 тармақтың 1 тармақшасындағы "273 268" деген сан "554 719" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы екінші абзацында "1 741" деген сан "2 116" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасындағы үшінші абзацында "2 116" деген сан "635" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 4924. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-8
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4652, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Шұғыла") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 724 138 тысяч тенге:
налоговые поступления – 332 381 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 2 781 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 388 869 тысяч тенге;
2) затраты – 3 760 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 808 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 262 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 771 тысяча тенге:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 19 262 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 963 тысячи тенге.
в подпункте 1) пункта 3 цифру "273 268" заменить на "554 719";
абзац второй подпункта 1 пункта 3 цифру "1 741" заменить на "2 116";
абзац третий подпункта 1 пункта 3 цифру "2 116" заменить на "635";

3 тармақтың 1 тармақшасындағы тоғызыншы абзацында "100 000" деген сан "212 093" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1 тармақшасы мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"техникалық көмекші құралдарының Тізімін ұлғайтуына – 680 мың теңге;";
3 тармақтың 1 тармақшасы мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы үш пәтерлік арендалық тұрғын үйлердің құрылысына (№1,2,3,4,5 үй) – 99 148 мың теңге;";
3 тармақтың 1 тармақшасы мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы үш пәтерлік үш тұрғын үйдің құрылысына – 43 028 мың теңге;";
3 тармақтың 1 тармақшасы мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы үш пәтерлі бес тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруына – 15 348 мың теңге;";
3 тармақтың 1 тармақшасы мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы үш пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруына – 12 260 мың теңге;";
3 тармақтың 2 тармақшасындағы "592 215" деген сан "596 284" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы төртінші абзацында "90 754" деген сан "89 727" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы бесінші абзацында "43 749" деген сан "35 379" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасындағы он төртінші абзацында "1 645" деген сан "1 111" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Талов ауылындағы мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеу" жобалық сметалық құжаттама жасақтауына – 3 000 мың теңге;";
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Қамысты ауылындағы мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеу" жобалық сметалық құжаттама жасақтауына – 5 000 мың теңге;";
3 тармақтың 2 тармақшасы мынадай мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 6 000 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Стамов
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың

абзац девятый подпункта 1 пункта 3 цифру "100 000" заменить на "212 093";
подпункт 1 пункта 3 дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на расширение Перечня технических вспомогательных средств – 680 тысяч тенге;";
подпункт 1 пункта 3 дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на строительство трехквартирного арендного жилого дома в селе Жанибек (дом №1,2,3,4,5) – 99 148 тысячи тенге;";
подпункт 1 пункта 3 дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на строительство трех трехквартирных жилых домов в селе Жанибек – 43 028 тысяч тенге;";
подпункт 1 пункта 3 дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для пяти трехквартирных жилых домов в селе Жанибек – 15 348 тысячи тенге;";
подпункт 1 пункта 3 дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для трех трехквартирных жилых домов в селе Жанибек – 12 260 тысячи тенге."
в подпункте 2 пункта 3 цифру "592 215" заменить на "596 284";
абзац четвертый подпункта 2 пункта 3 цифру "90 754" заменить на "89 727";
абзац пятый подпункта 2 пункта 3 цифру "43 749" заменить на "35 379";
абзац четырнадцатый подпункта 2 пункта 3 цифру "1 645" заменить на "1 111";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации "Капитальный ремонт сельского дома культуры в селе Таловка" - 3 000 тысячи тенге;";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации "Капитальный ремонт сельского дома культуры в селе Камысты" - 5 000 тысячи тенге;";
подпункт 2 пункта 3 дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий – 6 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С.Стамов
Cекретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата