Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 17 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 4692 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Ж.Сұлтан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Шахаров
2017 жылғы 10 ақпандағы № 17
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Қаратөбе ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 79 "Қаратөбе ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3549 тіркелген, 2014 жылғы 13 маусымдағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 79 "Қаратөбе ауданының ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3917 тіркелген, 2015 жылғы 4 маусымдағы "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
3. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 80 "Қаратөбе ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымдағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысы.
4. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы №13 "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4272 тіркелген, 2016 жылғы 10 наурыздағы "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2017 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2017 года № 4692
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (Ж. Сұлтан) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.Умурзакова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района А.Шахаров
Приложение
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 10 февраля 2017 года № 17
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Каратобинского района
1. Постановление акимата Каратобинского района Западно - Казахстанской области от 6 мая 2014 года № 79 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3549, опубликованное 13 июня 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі").
2. Постановление акимата Каратобинского района Западно - Казахстанской области от 29 апреля 2015 года № 79 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3917, опубликованное 4 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Каратобинского района Западно - Казахстанской области от 29 апреля 2015 года № 80 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Каратобинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3918, опубликованное 5 июня 2015 года в газете "Қаратөбе өңірі").
4. Постановление акимата Каратобинского района Западно - Казахстанской области от 25 января 2016 года № 13 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4272, опубликованное 10 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").