2017 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 154 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 мамырда № 4806 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 03.04.2018 № 91 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша аудан аумағында 2017 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Теректі ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 91 "2016 жылға егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4339 тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірдегі "Теректі жаңалығы – Теректинская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Ж.Уалиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы 2017 жылдың 12 мамырынан бастап орын алған құқықтық қатынастарға тарайды және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мукаев
2017 жылғы 16 мамырдағы
№ 154 Теректы ауданы
әкiмдiгiнiң қаулысына
қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша аудан аумағында 2017 жылға егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Оңтайлы мерзімдері
3 құрғақ дала аймағы
басталуы
аяқталуы
1.
Жаздық арпа
12 мамыр
22 мамыр
2.
Сұлы
13 мамыр
23 мамыр
3.
Жаздық бидай
12 мамыр
27 мамыр
4.
Күнбағыс
12 мамыр
2 маусым
5.
Тары
20 мамыр
1 маусым
6.
Күздік бидай
15 тамыз
10 қыркүйек
7.
Мақсары
12 мамыр
27 мамыр

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2017 год
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 16 мая 2017 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 мая 2017 года № 4806. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 3 апреля 2018 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 03.04.2018 № 91 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства Теректинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 5 апреля 2016 года № 91 "Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4339, опубликованное 29 апреля 2016 года в газете "Теректі жаңалығы – Теректинская новь").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уалиева Л.Ж.
6. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 12 мая 2017 года и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
Теректинского района
от 16 мая 2017 года № 154
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
3 зона сухостепная
начало
завершение
1.
Ячмень яровой
12 мая
22 мая
2.
Овес
13 мая
23 мая
3.
Пшеница яровая
12 мая
27 мая
4.
Подсолнечник
12 мая
2 июня
5.
Просо
20 мая
1 июня
6.
Пшеница озимая
15 августа
10 сентября
7.
Сафлор
12 мая
27 мая