Теректі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 12-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 4857 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 31-4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Теректі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Теректі аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 31 наурыздағы № 11-6 "Теректі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі жойылсын.
3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Плотникова
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
9 маусымдағы № 12-5 шешіміне
қосымша
Теректі ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері
п/п
Объект
Есеп айырысу бірлігі
Баға теңгемен (ҚҚС жоқ)
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
113
2.
Тұрмысқа жайлы емес иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
113
3.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілерінен
1 м³
358
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Теректинскому району
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 июля 2017 года № 4857. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 31-4
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.12.2022 № 31-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Теректинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Решение Теректинского районного маслихата от 31 марта 2017 года № 11-6 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Теректинскому району" отменить.
3. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официального опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Плотникова
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 9 июня 2017 года № 12-5
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Теректинскому району
№ п/п
Объект
Расчетная единица
Цена в тенге (без НДС)
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в
месяц
113
2.
Домовладения неблагоустроенные
житель/в
месяц
113
3.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
358
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - метр кубический;
НДС - налог на добавленную стоимость.