Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасы арқылы құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрде, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрде өткізілетін тауарларды сыныптаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 16 ақпандағы № 202 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 5 наурызда № 16501 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексінің 41-бабы 3-тармағына, 49-бабы 1 және 9-тармақтарына және 50-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасы арқылы құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрде, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрде өткізілетін тауарларды сыныптау туралы шешімнің нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшаға сәйкес белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді қабылдау туралы өтініштің нысаны;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшаға сәйкес белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу журналында тіркеу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

О некоторых вопросах классификации товаров, перемещаемых через таможенную границу Евразийского экономического союза в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 февраля 2018 года № 202. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2018 года № 16501.
В соответствии с пунктом 3 статьи 41, пунктами 1 и 9 статьи 49 и пунктом 3 статьи 50 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму решения о классификации товаров, перемещаемых через таможенную границу Евразийского экономического союза в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления о принятии решения о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Правила регистрации в журнале регистрации решений о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 202 бұйрығына
1-қосымша
нысан
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасы арқылы құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрде, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрде өткізілетін тауарларды сыныптау туралы шешім
1.Тауарды құрастырылмаған түрде немесе бөлшектелген түрде, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрде кедендік тазарту жүргізілетін мемлекеттік кірістер органының аумақтық бөлімшесінің атауы
2. Өтініш иесі туралы мәлімет (ұйымның атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, почта мекенжайы):
3.Тіркеу нөмірі:
ХХХХХ/ХХХХ
______ жылғы "__"_________
4. Тауар орналастырылатын кедендік рәсімнің түрі
5. Өтініш иесінің сұрау салуында көрсетілген тауардың атауы:
6. Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасына сәйкес коды:
7. Әрекет ету қағидаттары мен оның функцияларын көрсете отырып, тауар мен оның негізгі бөліктерін (блоктарын, желілері) техникалық сипаттамасы, монтаж немесе жинау тәсілінің сипаттамасы, тауар мен оның құрамдауыштарының өндірілген материалдардың сипаттамасы, жинақты сызбалар, схемалар, мүмкіндігінше өндірушілердің фотосуреттері, каталогтары, бейнематериал, тауардың егжей-тегжейлі ерекшелігі нысан бойынша қосымшаға сәйкес*
8. Сыртқы экономикалық мәміленің жасалғанын растайтын және оған сәйкес тауардың құрамдауыштарын әкелу немесе әкету жүзеге асырылатын құжаттардың немесе кедендік мақсаттар үшін қажетті өзге де құжаттардың деректемелері:
9. Қызметтік белгілер үшін (нормативтік құқықтық актілерге, мемлекеттік кірістер органының шешіміне сілтеме):
Мемлекеттік кірістер органының басшысы:
__________________________________________ ________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) (қолы)
Орындаушы:
____________ ___________________________________ ________
(лауазымы) (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) (қолы)
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік шекарасы
арқылы құрастырылмаған
немесе бөлшектелген түрде,
оның ішінде жасақталмаған
немесе жасалып бітпеген түрде
өткізілетін тауарларды
сыныптау туралы шешімге
қосымша
нысан
Тауарды құрастырылмаған түрде сыныптау туралы шешімге қосымша*
Тауардың р/с №
Құрауыштың атауы
Құрауыштың ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Жөнелту елі
Саны (өлшем бірлігі)
Негізгі бөліктің (блоктардың, желілердің) келісімшарт валютасындағы бағасы**
Келісімшарттың №
Ерекшеліктің нөмірі
* Қосымша тауарды құрастырылмаған түрде сыныптау туралы шешімнің ажырамас бөлігі болып табылады.
** Бағанда негізгі бөліктің (блоктың, желінің) бағасы Америка Құрама Штаттарының долларымен немесе евромен көрсетіледі.
Тауарды құрастырылмаған түрде сыныптау туралы шешім және оған қосымша үш данада шығарылады және мынадай түрде бөлінеді:
бірінші данасы - өтініш иесіне жіберіледі;
екінші данасы - шешімнің 1-бағанында көрсетілген мемлекеттік кірістер органының аумақтық бөлімшесінің мекен-жайына жіберіледі;
үшінші данасы - мемлекеттік кірістер органында қалады.
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одағының Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 202 бұйрығына
2-қосымша
нысан
Белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді қабылдау туралы өтініш
Ескерту. 2-қосымшаның орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 02.04.2019 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 февраля 2018 года № 202
форма
Решение
о классификации товаров, перемещаемых через таможенную границу
Евразийского экономического союза в несобранном или разобранном виде,
в том числе в некомплектном или незавершенном виде
1.Наименование территориального подразделения органа государственных доходов, в котором будет производиться таможенная очистка товара в несобранном виде или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде
2. Сведения о заявителе (наименование организации, бизнес-идентификационный номер, почтовый адрес):
3. Регистрационный номер: ХХХХХ/ХХХХ
от "__"___________ года
4. Вид таможенной процедуры, под которую будет помещен товар
5. Наименование товара, указанного в запросе заявителя:
6. Код в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза:
7. Техническое описание товара и его основных частей (блоков, линий) с указанием принципа действия и его функций, описание способа монтажа или сборки, описание материалов, из которых произведен товар и его компоненты, сборочные чертежи, схемы, при возможности фотографии, каталоги производителей, видеоматериал, подробная спецификация товара по форме, согласно приложению*
8. Реквизиты документов, которые подтверждают совершение внешнеэкономической сделки и в соответствии, с которыми осуществляется ввоз или вывоз компонентов товара, или иных документов, необходимых для таможенных целей:
9. Для служебных отметок (ссылка на нормативные правовые акты, решение органа государственных доходов):
Руководитель органа государственных доходов:
_________________________________________ ________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись) Исполнитель:
__________________ ___________________________ ________________ (должность) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение
к Решению о классификации
товаров, перемещаемых через
таможенную границу
Евразийского экономического
союза в несобранном или
разобранном виде, в том числе в
некомплектном или
незавершенном виде
форма
Приложение
к решению о классификации товара в несобранном виде*
№ п/п товара
Наименование компонента
Код ТН ВЭД ЕАЭС компонента
Страна отправления
Количество (единица измерения)
Цена основной части (блоков, линий) в валюте контракта**
Номер контракта
Номер спецификации
*Приложение является неотъемлемой частью к решению по классификации товара в несобранном виде.
** В графе указывается цена основной части (блока, линии) в долларах Соединенных Штатов Америки или евро.
Решение о классификации товара в несобранном виде и приложение к нему выносится в трех экземплярах и распределяются следующим образом:
первый экземпляр – направляется заявителю;
второй экземпляр– направляется в адрес территориального подразделения органа государственных доходов, указанного в графе 1 решения;
третий экземпляр – остается в органе государственных доходов.
ТН ВЭД ЕАЭС – Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 февраля 2018 года № 202
форма
Заявление о принятии решения о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени
Сноска. Заголовок в редакции приказа Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 02.04.2019 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Өтініш иесі (заңды тұлғаның атауы, заңды мекен-жайы, бизнес-сәйестендіру нөмірі және мекенжайы)
2. Тауарды декларациялау жүзеге асырылатын мемлекеттік кірістер органының атауы
3. Тауар туралы мәлімет (тауардың атауы, тауардың құрауыштарының тiзбесі)*
4. Тауар орналастырылатын кедендік рәсім
5. Тауарды жеткізу мерзімі туралы мәлімет
6. Сыртқы сауда шартының (келісімшарты) нөмірі және күні
7. Аталған өтінішке мынадай құжаттар ұсынылады:**
8. Тауарды құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрде, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрде сыныптау туралы шешімді алу үшін құжат түрі:
электрондық
қағаз жеткізгіштегі
9. Мен, осы нысан бойынша мәлімделеген барлық ақпарат және өтінішке қосымша шынайы, нақты және дұрыс болып табылатынын мәлімдеймін
10. Өтініш иесінің қолы:
11. Күні:
12. Телефон: Факс: Электрондық пошта:
* Аталған бағанды толтыру кезінде тауар туралы мәліметтер көрсету үшін орын жетіспеген жағдайда, қосымша парақ қойыңыз.
** Аталған бағанда "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 49-бабы 4-тармағына сәйкес өтінішке қоса берілетін құжаттар тізімі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 202 бұйрығына
3-қосымша
Белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу журналында тіркеу қағидалары
1-Тарау. Жалпы ережелер
1. Осы шешімдерді тіркеу журналында белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу қағидалары "Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 49-бабы 9-тармағына сәйкес әзірленді және шешімдерді тіркеу журналында (бұдан әрі – Журнал) белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді (бұдан әрі – Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешім) тіркеу тәртібін айқындайды.
2. Мемлекеттік кірістер органдарының лауазымды адамдары Кодекстің 49-бабында белгіленген тәртіпте құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерін қабылдайды.

1. Заявитель (наименование юридического лица, юридический адрес, бизнес-идентификационный номер)
2.Наименование органа государственных доходов, где будет осуществляться декларирование товара:
3. Сведения о товаре (наименование товара, перечень компонентов товара)*
4. Таможенная процедура, под которую будет помещен товар
5. Сведения о сроке поставки товара
6. Номер и дата внешнеторгового договора (контракт)
7. К настоящему заявлению прилагаются следующие документы:**
8. Вид документа для получения Решения о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде:
электронный
бумажный носитель
9. Я заявляю, что вся информация, заявленная по данной форме и приложения к заявлению являются правдивыми, точными и достоверными
10. Подпись заявителя:
11. Дата:
12. Телефон: Факс: Электронная почта:
* Приложите дополнительный лист, в случае если при заполнении графы 3 недостаточно места для указания сведений о товаре.
** В данной графе указывается перечень документов, которые прилагаются к заявлению в соответствии с пунктом 4 статьи 49 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан"
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 16 февраля 2018 года № 202
Правила регистрации в журнале регистрации решений о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила регистрации в журнале регистрации решений о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени разработаны в соответствии с пунктом 9 статьи 49 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" (далее – Кодекс) и определяют порядок регистрации решений о классификации товара в несобранном или разобранном виде, в том числе в некомплектном или незавершенном виде, ввоз которого предполагается различными товарными партиями в течение определенного периода времени (далее – Решение о классификации товара в несобранном виде) в журнале регистрации решений о классификации товара в несобранном виде (далее – Журнал).
2. Должностные лица органов государственных доходов принимают решения о классификации товаров в несобранном виде в порядке, установленном статьей 49 Кодекса.

3. Журналда құрастырылмаған түрде тауарды сыныптау шешімдерін тіркеуді лауазымды (функционалды) міндеттеріне сәйкес осындай құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді беруге уәкілетті мемлекеттік кірістер органдарының лауазымды адамдары жүзеге асырады.
2-Тарау. Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу журналында тіркеу тәртібі
4. Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдердің тіркелуі осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес, нысан бойынша Журналда тіркеледі.
5. Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу кезінде шешімдерді Журналдағы бағандарда мыналар:
1) "№ р/с" деген 1-бағанда шешімнің реттік нөмірі көрсетіледі;
2) "Кіріс хат-хабардың нөмірі" деген 2-бағанда мемлекеттік кірістер органының кеңсесі қойған құжаттың кіріс нөмірі көрсетіледі;
3) "Өтініш иесі (бизнес-сәйкестендіру нөмірі)" деген 3-бағанда құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді қабылдау туралы өтініш иесі туралы көрсетіледі:
бірлескен кәсіпкерлік түрінде қызметті жүзеге асыратын ұйым (филиал мен өкілдік) және дара кәсіпкер үшін бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН);
4) "Өтініш иесінің мекен-жайы" деген 4-бағанда мекен-жай туралы мәлімет (ұйымның орналасқан орны) көрсетіледі;
5) "Тауардың атауы" деген 5-бағанда өтініш иесінің сұрау салуында көрсетілген тауардың атауы көрсетіледі;
6) "Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша тауардың коды" деген 6-бағанда Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес тауардың он мәнді сыныптау коды көрсетіледі;
7) "Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімнің тіркеу нөмірі" деген 7-бағанда мынадай схема бойынша қалыптастырылған құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімнің тіркеу нөмірі:
ХХХХХ / ХХХХ , мұнда:
_______ ________
1      2
"1" элементі – Қазақстан Республикасында қолданылатын мемлекеттік кірістер органдарының жіктеуішіне сәйкес құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді қабылдаған уәкілетті органның коды;
"2" элементі – уәкілетті органда құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімнің реттік нөмірі (бірліктен бастап бір күнтізбелік жылдың ішінде өтпелі нөмірлеуі);
7-бағанда барлық элементтер "/" деген бөлгіш белгісі арқылы көрсетіледі, элементер арасында бос орын қойылмайды;
8) "Шығыс хат-хабардың нөмірі" деген 8-бағанда уәкілетті органның кеңсесі тіркеген шығыс нөмірі көрсетіледі;
9) "Келісімшарттың сомасы (евро, Америка Құрама Штаттарының доллары)" деген 9-бағанда сыртқы сауда шартында (келісімшартта) көрсетілген тауардың сомасы евро, Америка Құрама Штаттарының доллары көрсетіледі;

3. Регистрация решений о классификации товара в несобранном виде в Журнале осуществляется должностными лицами органов государственных доходов, уполномоченными выдавать такие решения о классификации товара в несобранном виде в соответствии с должностными (функциональными) обязанностями.
Глава 2 Порядок регистрации решений о классификации товара в несобранном виде в журнале регистрации
4. Регистрация решений о классификации товара в несобранном виде осуществляется в Журнале по форме, согласно приложению к настоящим Правилам.
5. При регистрации решений о классификации товара в несобранном виде в Журнале в графах указываются:
1) в графе 1 "№ п/п" указывается порядковый номер решения.
2) в графе 2 "Номер входящей корреспонденции" указывается входящий номер документа, присвоенный канцелярией органа государственных доходов.
3) в графе 3 "Заявитель (бизнес-идентификационный номер)" указывается о лице, подавшем заявление о принятии решения о классификации товара в несобранном виде:
бизнес-идентификационный номер (БИН) для организации (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства;
4) в графе 4 "Адрес заявителя" указывается сведения об адресе (месте нахождения организации);
5) в графе 5 "Наименование товара" указывается наименование товара, указанное в запросе заявителя;
6) в графе 6 "Код товара по Товарной номенклатуре внеэкономической деятельности" указывается десятизначный классификационный код товара в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
7) в графе 7 "Регистрационный номер решения о классификации товаров в несобранном виде" указывается регистрационный номер решения о классификации товаров в несобранном виде, сформированный по следующей схеме:
ХХХХХ / ХХХХ , где:
1       2
элемент "1" – код уполномоченного органа, принявшего решения о классификации товаров в несобранном виде, в соответствии с классификатором органов государственных доходов, применяемым в Республике Казахстан;
элемент "2" – порядковый номер решения о классификации товара в несобранном виде в уполномоченном органе (сквозная нумерация в течение одного календарного года начиная с единицы);
в графе 7 все элементы указываются через знак разделителя "/", пробелы между элементами не допускаются;
8) в графе 8 "Номер исходящей корреспонденции" указывается исходящий номер, зарегистрированный канцелярией уполномоченного органа;
9) в графе 9 "Сумма контракта (евро, доллар Соединенных Штатов Америки)" указывается сумма товара, указанная во внешнеторговом договоре (контракте) в долларах Соединенных Штатов Америки или евро;

10) 10-бағанда құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді қабылдаған "орындаушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)" оның қолы көрсетіледі.
Белгілі бір уақыт кезеңі ішінде
әртүрлі тауар партияларымен
әкелінуі болжанатын,
құрастырылмаған немесе
бөлшектелген түрдегі, оның
ішінде жасақталмаған немесе
жасалып бітпеген түрдегі
тауарды сыныптау туралы
шешімдерді тіркеу журналында
тіркеу қағидаларына
қосымша
нысан
Құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімдерді тіркеу журналы
р/с
Кіріс хат-хабардың нөмірі
Өтініш беруші (бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Өтініш иесінің мекен-жайы
Тауардың атауы
Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы бойынша тауар коды
Құрастырылмаған түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімнің тіркеу нөмірі
Шығыс хат-хабардың нөмірі
Келісімшарттың сомасы (евро, АҚШ доллар)
Орындаушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

10) в графе 10 "фамилия, имя, отчество (при его наличии) исполнителя" принявшего решения о классификации товара в несобранном виде, и его подпись.
Приложение
к Правилам регистрации в
журнале регистрации решений о
классификации товара в
несобранном или разобранном
виде, в том числе в
некомплектном или
незавершенном виде, ввоз
которого предполагается
различными товарными
партиями в течение
определенного периода времени
форма
Журнал
регистрации решений о классификации товара в несобранном или разобранном виде,
в том числе в некомплектном или незавершенном виде
п/п
Номер входящей корреспонденции
Заявитель (бизнес идентификационный номер)
Адрес заявителя
Наименование товара
Код товара по Товарной номенклатуре внеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Регистрационный номер решения о классификации товара в несобранном виде
Номер исходящей корреспонденции
Сумма контракта (евро, долл. США)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) исполнителя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10