"Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағына тауарлардың жекелеген санаттарын әкелу кезінде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кедендік төлемдер мен салықтар салудан босатуды ұсыну мақсатындағы өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 220 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 256 бірлескен бұйрығын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 191 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2018 жылғы 23 ақпандағы № 71 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 наурызда № 16567 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағына тауарлардың жекелеген санаттарын әкелу кезінде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кедендік төлемдер мен салықтар салудан босатуды ұсыну мақсатындағы өзара іс-қимыл қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 220 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 256 бірлескен бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10894 болып тіркелген, 2015 жылғы 1 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариалған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов ___________
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрінің
міндетін атқарушы
Р. Дәленов ___________

О признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 220 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 256 "Об утверждении Правил взаимодействия Министерства финансов Республики Казахстан с Министерством национальной экономики Республики Казахстан при ввозе отдельных категорий товаров на единую таможенную территорию Таможенного союза в целях предоставления освобождений от обложения таможенными платежами и налогами"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 февраля 2018 года № 191 и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 71. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2018 года № 16567
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 220 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 256 "Об утверждении Правил взаимодействия Министерства финансов Республики Казахстан с Министерством национальной экономики Республики Казахстан при ввозе отдельных категорий товаров на единую таможенную территорию Таможенного союза в целях предоставления освобождений от обложения таможенными платежами и налогами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10894, опубликован 1 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан Республики Казахстан.
3. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
_________ Б. Султанов
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Р. Даленов