Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 28 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 16710 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Азаматтық авиация комитеті заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және
даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және
коммуникациялар министрі
__________________ Д. Абаев
2018 жылғы 7 наурыз
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің
2018 жылғы 12 қаңтардағы
№ 28 бұйрығымен
бекітілді
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің өзгерістер мен толықтыру енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі

О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 января 2018 года № 28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2018 года № 16710.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение.
2. Комитету гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа, направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа, направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице - министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________________ Д. Абаев
от 7 марта 2018 год
Утвержден
приказом Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 12 января 2018 года № 28
Перечень некоторых приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение

1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің "Авиация персоналы куәлiктерiн беру және олардың қолданылу мерзімін ұзарту қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 750 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8782 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2014 жылғы 1 ақпанда № 22 (28246) жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Авиация персоналы куәлiктерiн беру және олардың қолданылу мерзімін ұзарту қағидаларында:
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Авиациялық персонал куәлігін беру мерзімі немесе қолданылу мерзімін ұзарту 18 (он сегіз) жұмыс күнін құрайды.";
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының "Азаматтық авиацияның оқу орталығын сертификаттау және сертификат беру қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 6 ақпандағы № 115 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10486 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Азаматтық авиацияның оқу орталығын сертификаттау және сертификат беру қағидаларында:
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Сертификаттаудың жалпы мерзімі 40 (қырық) жұмыс күні.";
3. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Ұшқыш куәлігінің немесе біліктілік белгісінің қолданылу мерзімін ұзарту үшін өтініш
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2 - қосымша
Нысан
Штурман куәлігін немесе біліктілік белгісін беру, қолданылу мерзімін ұзарту өтініш
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
Бортинженер куәлігін немесе біліктілік белгісін беру, қолданылу мерзімін ұзарту үшін өтініш
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
4 – қосымша
Нысан
ҰСЫНЫМ (ұшу экипажының мүшелеріне)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
5 – қосымша
Нысан
Сәйкестік парағы № Әскери тәжірибесінің сынағы
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
6 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
6 – қосымша
Нысан
Біліктілік емтиханын жүргізу хаттамасы №____________
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
7 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
7 – қосымша
Нысан
Нысан
ҰСЫНЫМ (ӘК техникалық қызмет көрсету жөніндегі мамандарын қоспағанда, басқа авиациялық персонал үшін)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
8 – қосымша
"Авиация персоналына
куәліктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
8 – қосымша
Нысан
ӘК техникалық қызмет көрсету жөніндегі персоналдың куәлігі үшін өтініш
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
9 – қосымша
"Авиация персоналына
куәлiктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
9 - қосымша
Әуе кемелеріне техникалық қызмет көрсету жөніндегі персоналдың жеке журналы
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
10 – қосымша
"Авиация персоналына
куәлiктер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
10 – қосымша
Нысан
Әуе кемелеріне техникалық қызмет көрсету жөніндегі персоналдың жеке деректері
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
және Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігінің өзгерістер мен
толықтыру енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
11 – қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрiнiң2015 жылғы 28
сәуірдегі№ 518 бұйрығына
2 - қосымша
"Азаматтық авиацияның авиациялық оқу орталығының сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 13.10.2020 № 527 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1. В приказе Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 сентября 2013 года № 750 "Об утверждении Правил выдачи и продления срока действия свидетельств авиационного персонала" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8782, опубликован в газете "Казахстанская правда" 1 февраля 2014 года № 22 (27643)):
в Правилах выдачи и продления срока действия свидетельств авиационного персонала, утвержденных указанным приказом:
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Срок выдачи или продления срока действия Свидетельства авиационного персонала составляет 18 (восемнадцать) рабочих дней.";
2. В приказе исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 6 февраля 2015 года № 115 "Об утверждении Правил сертификации и выдачи сертификата авиационного учебного центра гражданской авиации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10486, опубликован 7 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах сертификации и выдачи сертификата авиационного учебного центра гражданской авиации, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Общий срок сертификации 40 (сорок) рабочих дней.";
3. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Заявление
для выдачи, продления срока действия свидетельства пилота или
квалификационной отметки
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Заявление
для выдачи, продления срока действия свидетельства штурмана или
квалификационной отметки
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Заявление
для выдачи, продления срока действия свидетельства бортинженера или
квалификационной отметки
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и
дополнение
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ (на членов летного экипажа) на выдачу свидетельства
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Лист соответствия №
Зачет воинского опыта
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Протокол
проведения квалификационного экзамена №____________
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ (для другого авиационного персонала, кроме персонала по техническому обслуживанию ВС) на выдачу свидетельства
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Заявление для свидетельства персонала по техническому обслуживанию воздушных судов
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Индивидуальный журнал
персонала по техническому обслуживанию воздушных судов
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и
дополнение
Личные данные на персонала по техническому
обслуживанию воздушных судов
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к Перечню некоторых приказов
Министра транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан и Министерства по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан, в
которые вносятся изменения и дополнение
Стандарт государственной услуги
"Выдача сертификата авиационного учебного центра
гражданской авиации"
Сноска. Приложение 11 утратило силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 13.10.2020 № 527 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).