"Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 1429 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 5 қазанда № 17491 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 74-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 100 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10321 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тыйым салынған мүлікті, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта өткізу қағидаларында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) бірыңғай электрондық сауда-саттық алаңы (бұдан әрі - БЭСА) - ақпараттық жүйе, дерекқордың, электрондық аукционға қатысушыларға бірыңғай жалпы қолжетімді қол жеткізу нүктесін ұсынатын, электрондық аукцион өткізу үшін қажетті ақпаратты енгізу, сақтау және өңдеу мүмкіндігін қамтамасыз ететін техникалық, бағдарламалық, телекоммуникациялық және басқа да құралдардың жиынтығы;
2) БЭСА операторы - мүлікті өткізу жөнінде қызметтер көрсететін ұйым;
3) Е - Заң көмегі - адвокаттық қызметті және заң консультанттарының қызметін автоматтандыруға арналған ақпараттық жүйе;
4) лот - бір заттан тұратын борышкердің және үшінші тұлғаның мүлкі не біртекті заттардың кешені не аукционда өткізілетін заттардың кешені;
5) уәкілетті орган - атқарушылық құжаттарды орындауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясаттың іске асырылуын және қызметтің мемлекеттік реттелуін жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
6) хабарландыру - алда болатын БЭСА мүлікті өткізу туралы ақпарат;
7) электрондық аукцион - аукцион нысанындағы электрондық сауда тәсілі, бұл ретте барлық әлеуетті сатып алушылардың тең қолжетімділігі негізінде бірыңғай электрондық сауда-саттық алаңын пайдалана отырып, тыйым салынған мүлік өткізіледі;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 сентября 2018 года № 1429. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2018 года № 17491
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года.
В соответствии с пунктом 4 статьи 74 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 100 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10321, опубликован 25 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах реализации арестованного имущества, в том числе на торгах в форме электронного аукциона, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) единая электронная торговая площадка (далее - ЕЭТП) - информационная система, совокупность баз данных, технических, программных, телекоммуникационных и других средств, обеспечивающих возможность ввода, хранения и обработки информации, необходимой для проведения электронного аукциона, предоставляющая единую общедоступную точку доступа участникам электронного аукциона;
2) оператор ЕЭТП - организация, предоставляющая услуги по реализации имущества;
3) Е-юридическая помощь - информационная система, предназначенная для автоматизации адвокатской деятельности и деятельности юридических консультантов;
4) лот - имущество должника или третьего лица состоящее из одного предмета, либо комплекс однородных предметов, либо комплекс предметов, реализуемое на аукционе;
5) уполномоченный орган - государственный орган, осуществляющий реализацию государственной политики и государственное регулирование деятельности в сфере обеспечения исполнения исполнительных документов;
6) объявление - информация о предстоящей реализации имущества на ЕЭТП;
7) электронный аукцион - способ электронных торгов в форме аукциона, при котором арестованное имущество реализуется с использованием единой электронной торговой площадки на основе равного доступа к ним всех потенциальных покупателей;

8) электрондық аукцион қатысушысы - белгіленген талаптарға сәйкес келетін және өтінімді тиісінше ресімдеген жеке немесе заңды тұлға;
9) электрондық аукционның жеңімпазы - лоттың жарияланған бағасын растаған және электрондық аукционды өткізу шарттарын орындаған электрондық аукционның қатысушысы;
10) электрондық сауда-саттық алаңының техникалық істен шығуы - тым болмағанда бір қатысушының электрондық аукцион рәсіміне қатысу мүмкіндігін болғызбайтын және/немесе электрондық алаң операторының қызметкерлеріне электрондық аукцион өткізуге қызмет көрсетуді орындаудың техникалық мүмкіндігін болғызбайтын электрондық сауда-саттық алаңының техникалық ақауы;
11) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі - ЭЦҚ) - электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық нышандар терімі." ;
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Бағалы қағаздарды өткізу";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Тыйым салынған мүлікті комиссиялық сату";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Электрондық аукцион өткізуге дайындық";
17 және 18-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Алдағы электрондық аукцион туралы хабарландыру аукцион өткiзiлгенге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей БЭСА-да жарияланады.
Бұл хабарландыру жылжымалы және жылжымайтын мүлікті сатуға байланысты интернет-ресуртарында бір мезгілде жарияланады.
18. Алдағы электрондық аукцион туралы хабарландыруда мынадай мәліметтер қамтылады:
1) электрондық аукцион күні мен уақыты;
2) лоттың атауы;
3) лоттың бастапқы бағасы (құны) орта мүліктің нарықтық құнын көрсете отырып;
4) электрондық аукционға қатысу үшін кепілдік жарна мөлшері және кепілдік жарна аударылуы тиіс БЭСА операторының банк шотының деректемелері;
5) өтінімдерді қабылдау мерзімі;
6) БЭСА операторының, сот орындаушысының телефоны және мекенжайы;
7) өткізілетін объектінің суреттерімен мүлікті бағалау туралы есеп.";
5-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-тарау. Электрондық аукционға қатысу шарттары және қатысушыларды тіркеу";
6-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"6-тарау. Электрондық аукционды өткізу тәртібі";
39-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"39. Жарияланған лот бағасын қатысушылардың бірі растаған кезде электрондық аукцион қорытындысы туралы хаттама автоматты түрде түзілуімен электрондық аукцион аяқталады.
Электрондық аукционың қорытындысы туралы хаттамада аукционның әрбір қатысушының атауы, олар ұсынған баға, сондай-ақ әрбір қатысушы ұсынылған лоттың бағасына шерту уақыты көрсетіле отырып, аукционның әрбір қадамының тарихы көрсетіледі.
Осы Қағидаларға 2-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық аукцион қорытындысы туралы хаттамадан үзінді БЭСА веб-порталында және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында жариялануға тиіс.
Мүлікті лоттың бастапқы бағасынан жиырма және одан да көп пайыз төмен бағамен өткізілген жағдайда бұл туралы хаттаманың ескертпесінде мәтінді қызыл түсті фонда бөле отырып, тиісті белгі қойылады. Бұл ретте осы Қағидаларға 2-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша осы хаттамадан үзінді "Е - Заң көмегі" - Заң көмегінің бірыңғай ақпараттық жүйесіне" жіберіледі.
Жарияланған лот бағасын бірінші растаған қатысушы аукцион жеңімпазы болып саналады.";
7-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"7-тарау. Қорытынды ереже";

8) участник электронного аукциона - физическое или юридическое лицо, соответствующее установленным требованиям и надлежаще оформившее заявку;
9) победитель электронного аукциона - участник электронного аукциона, подтвердивший объявленную цену лота и выполнивший условия проведения электронного аукциона;
10) технический сбой электронной торговой площадки - технические неполадки электронной торговой площадки, исключающие возможность участия в процедуре электронного аукциона хотя бы одного участника и/или исключающие техническую возможность выполнять обслуживание проведения электронного аукциона работникам оператора электронной площадки;
11) электронная цифровая подпись (далее - ЭЦП) - набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Реализация ценных бумаг";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Комиссионная продажа арестованного имущества";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Подготовка к проведению электронного аукциона";
пункты 17 и 18 изложить в следующей редакции:
"17. Объявление о предстоящем электронном аукционе публикуется на ЕЭТП не позднее, чем за десять календарных дней до проведения аукциона. Одновременно с этим объявление размещается на интернет-ресурсах по продаже движимого и недвижимого имущества.
18. Объявление о предстоящем электронном аукционе содержит следующие сведения:
1) дата и время электронного аукциона;
2) наименование лота;
3) стартовая цена (стоимость) лота с отражением средней рыночной стоимости имущества;
4) размер гарантийного взноса для участия в электронном аукционе и реквизиты банковского счета оператора ЕЭТП, на который должен быть перечислен гарантийный взнос;
5) сроки приема заявок;
6) телефон и адрес оператора ЕЭТП, судебного исполнителя;
7) отчет об оценке имущества с фотографиями объекта реализации.";
заголовок главы 5 изложить в следующей редакции:
"Глава 5. Условия участия в электронном аукционе и регистрация участников";
заголовок главы 6 изложить в следующей редакции:
"Глава 6. Порядок проведения электронного аукциона";
пункт 39 изложить в следующей редакции:
"39. При подтверждении одним из участников объявленной цены лота электронный аукцион завершается с автоматическим формированием протокола об итогах электронного аукциона.
Протокол об итогах электронного аукциона отображает пошаговую историю проведенного аукциона, с указанием наименования каждого участника аукциона, предложенной ими цены, а также времени клика на предложенную цену лота каждым участником.
Выписка из протокола об итогах электронного аукциона по форме, согласно приложению 2-1 к настоящим Правилам, подлежит опубликованию на веб-портале ЕЭТП и интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
В случае реализации имущества по цене ниже от стартовой цены лота на двадцать и более процентов, об этом делается соответствующая отметка в примечании протокола с выделением текста на красном фоне. При этом выписка из данного протокола по форме, согласно приложению 2-1 к настоящим Правилам, направляется в "Единую информационную систему юридической помощи "Е-Юридическая помощь".
Победителем аукциона признается участник, подтвердивший объявленную цену лота первым.";
заголовок главы 7 изложить в следующей редакции:
"Глава 7. Заключительное положение";

осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес 2-1-қосымшамен толықтырылсын;
3-қосымша жаңа редакцияда осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қантардан қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 1429 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Тыйым салынған мүлікті,
оның ішінде электрондық
аукцион нысанындағы
сауда-саттыққа өткізу
қағидаларына
2-1-қосымша
Нысан
Электрондық аукцион қорытындысы туралы хаттамадан үзінді
_________________ 20 __ жылғы "___" ________
(өтетін орны) "___" сағат "___" минут
Сот орындаушысының __________________ жылғы "______" ________
қаулысы негізінде тыйымсалынған, _____________________ туралы
(атқарушылық құжат
талаптарының мазмұны)
атқарушылық құжат негізінде ________________________________
(сот орындаушысының аты,
әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
сот орындаушысы саудаға шығарған, ___________________________
(борышкердің, үшінші
адамның аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), тегі,
тұрғылықтыжерінің атауы не орны)
борышкерге, үшінші адамға тиесілі, __________________________
(мүліктің қысқаша сипаттамасы)
мекенжайы бойынша орналасқан: № ______________________ лот
_________________ (___________________) теңге бағаға сатылды
(лоттың бастапқы бағасы____________(_________________) теңге.
Жүргізілген аукцион қорытындысы:____________________________.
Жеңімпаз енгізген кепілді жарнаның мөлшері: ____ (___) теңге.
Электрондық аукцион өткізілген күннен бастап бес жұмыс күні
ішінде аумақтық әділет органының қолма-қол бақылау шотына
немесе жеке сот орындаушысының ағымдағы шотына лоттың сатып
алу құнын енгізбеген электрондық аукцион жеңімпазы осы лот
бойынша электрондық аукционға одан әрі қатысу құқығынан
айырылады.
Электрондық аукцион жеңімпазы ________________________ (ЭЦҚ)
Сот орындаушысы ______________________________________ (ЭЦҚ)
БЭСА операторы _______________________________________ (ЭЦҚ)
Ескертпе: Мүлік бастапқы бағасының жиырма және одан да көп пайыз бағасынан төмен сауда-саттықта өткізілген кезде көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 1429 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Тыйым салынған мүлікті,
оның ішінде электрондық
аукцион нысанындағы
сауда-саттыққа өткізу
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Электрондық аукцион қорытындысы туралы хаттама
________________ 20 __ жылғы "___" ________
(өтетін орны) "_____" сағат "____" минут
Сот орындаушысының ________ жылғы "___" _____________
қаулысы негізінде тыйымсалынған, __________________________ туралы
(атқарушылық құжат
талаптарының мазмұны)
атқарушылық құжат негізінде _________________________________
(сот орындаушысының аты,
әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
сот орындаушысы саудаға шығарған, ___________________________
(борышкердің, үшінші
адамның аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), тегі,
тұрғылықтыжерінің атауы не орны)
борышкерге, үшінші адамға тиесілі, __________________________
(мүліктің қысқаша сипаттамасы)
мекенжайы бойынша орналасқан: № _______________________лот
___________________(________________) теңге бағаға сатылды
(лоттың бастапқы бағасы__________(___________________) теңге.
Аукционның қатысушылардың ұсынылған бағасы және лоттың
ұсынылған бағаға ұсынысының уақытын көрсете отырып көрсетеді:

дополнить приложением 2-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа его направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 21 сентября 2018 года № 1429
Приложение 2-1
к Правилам реализации
арестованного имущества,
в том числе на торгах
в форме электронного аукциона
Форма
Выписка из протокола об итогах электронного аукциона
__________________                                     "__" _______ 20___ года
(место проведения)                                           "__" часов "__" минут
Лот № ________________________________________________________________________
(краткое описание имущества),
принадлежащий должнику, третьему лицу __________________________________________;
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
место жительства, либо наименование и
место расположения должника, третьего лица)
выставленный на торги судебным исполнителем _____________________________________;
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
судебного исполнителя)
на основании исполнительного документа _________________________________________ о
_______________________________________________________________________________;
(содержание требований исполнительного документа)
арестованный на основании постановления судебного исполнителя от "_____" __________________ 20 ___ года
находящийся по адресу: ______________ продан по цене ___________________ (__________)
тенге (стартовая цена_______________ (__________) тенге*.
Результаты проведения аукциона: ______________________________.
Размер гарантийного взноса, внесенный победителем: ____ (______) тенге.
Победитель электронного аукциона, не внесший на контрольный счет наличности
территориального органа юстиции или текущий счет частного судебного исполнителя в
течение пяти рабочих дней со дня проведения электронного аукциона покупную стоимость
лота, лишается права дальнейшего участия в электронном аукционе по данному лоту.
Победитель электронного аукциона _______________________________ (ЭЦП)
Судебный исполнитель ___________________________________________ (ЭЦП)
Оператор ЕЭТП __________________________________________________ (ЭЦП)
*Примечание: Указывается если имущество реализовано по цене ниже от стартовой стоимости имущества на двадцать и более процентов.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 21 сентября 2018 года № 1429
Приложение 3
к Правилам реализации
арестованного имущества,
в том числе на торгах
в форме электронного аукциона
Форма
Протокол об итогах электронного аукциона
__________________                               "__" ________ 20 ___ года
(место проведения)                                     "__" часов "_____" минут
Лот № __________________________________________________________________________
(краткое описание имущества),
принадлежащий должнику, третьему лицу __________________________________________;
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), место
жительства, либо наименование и место
расположения должника, третьего лица)
выставленный на торги судебным исполнителем _____________________________________;
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
судебного исполнителя)
на основании исполнительного документа _________________________________________ о
______________________________________________________________________________;
(содержание требований исполнительного документа)
арестованный на основании постановления судебного исполнителя
от "_________" ____________________________________ 20 ___________ года
находящийся по адресу: ______________ продан по цене __________________ (__________)
тенге (стартовая цена_______________ (__________) тенге*.
Участники аукциона с указанием предложенной цены и времени клика на цену лота:

1. (жеке тұлға үшін - аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
тегі, мекенжайы,
ЖСН/ заңды тұлға - толық атауы, мекенжайы, БСН) _____________
лотқа ұсынған бағасы _____________ (________________) теңге
ұсынылған бағаға ұсынысының уақыты "__________________" сағат
"____" минут "____" секунд.
2. __________________________________________________________
3. __________________________________________________________
Жүргізілген аукцион қорытындысы:_____________________________
Электрондық аукционның жеңімпазы болып танылды:
____________________________________________________________,
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлға үшін – аты,
әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
мекенжайы __________________________________________________,
ЖСН/БСН_____________________________________________________.
Жеңімпаз енгізген кепілді жарнаның мөлшері: ___ (____) теңге.
Электрондық аукцион өткізілген күннен бастап бес жұмыс күні
ішінде аумақтық әділет органының қолма-қол бақылау шотына
немесе жеке сот орындаушысының ағымдағы шотына лоттың сатып
алу құнын енгізбеген электрондық аукцион жеңімпазы осы лот
бойынша электрондық аукционға одан әрі қатысу құқығынан айырылады.
Электрондық аукцион жеңімпазы _________________________ (ЭЦҚ)
Сот орындаушысы _______________________________________ (ЭЦҚ)
БЭСА операторы ________________________________________ (ЭЦҚ)
Ескертпе: Мүлік бастапқы бағасының жиырма және одан да көп пайыз бағасынан төмен сауда-саттықта өткізілген кезде көрсетіледі.

1. (физическое лицо - фамилия, имя, отчество (при его наличии),
адрес, ИИН/ юридическое лицо - полное наименование, адрес,
БИН ____________, предложенная цена лота ________ (__________) тенге,
время клика на предложенную цену "__" часов "___" минут "___" секунд.
2. ___________________________________________________________________;
3. ___________________________________________________________________.
Результаты проведения аукциона: ______________________________________.
Победителем электронного аукциона признан:
_______________________________________________________________________________,
(полное наименование юридического лица, для физического лица -
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
адрес ________________________________________________________________,
ИИН/БИН ____________________________________________________________.
Размер гарантийного взноса, внесенный победителем: _________________________ (____________________________________) тенге.
Победитель электронного аукциона, не внесший на контрольный счет наличности
территориального органа юстиции или текущий счет частного судебного исполнителя в
течение пяти рабочих дней со дня проведения электронного аукциона покупную стоимость
лота, лишается права дальнейшего участия в электронном аукционе по данному лоту.
Победитель электронного аукциона _______________________________ (ЭЦП)
Судебный исполнитель ___________________________________________ (ЭЦП)
Оператор ЕЭТП __________________________________________________ (ЭЦП)
*Примечание: Указывается если имущество реализовано по цене ниже от стартовой стоимости имущества на двадцать и более процентов.