Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты, республикалық мемлекеттік кәсіпорындағы арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтерін белгілеу және автокөлікті арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемшарттарын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 1585 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 17941 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Акцияларының бақылау пакеттері мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындарды, акционерлік қоғамдарды және олардағы мемлекеттік қатысу үлестерінің мөлшері қатысушылардың жалпы жиналысының шешімін анықтауға мемлекетке мүмкіндік беретін жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерді оңтайландыру мақсатымен олардың әкімшілік шығыстарының мониторингін жүргізу тетігін анықтау туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы №145 қаулысының 1-4 тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы"" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтері бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес автокөлікті арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемдері анықталсын.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде, қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінде. Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын және енгізілуін;

Об установлении нормативов положенности специальных транспортных средств и определении критериев отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам в республиканском государственном предприятии, подведомственном Министерству юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 1585. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2018 года № 17941
В соответствии с пунктом 1-4 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года № 145 "Об определении механизма проведения мониторинга административных расходов государственных предприятий, акционерных обществ, контрольные пакеты акций которых принадлежат государству, и товариществ с ограниченной ответственностью, размеры государственных долей участия в которых позволяют государству определять решения общего собрания участников, с целью их оптимизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить норматив положенности специальных транспортных средств для Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации", подведомственному Министерству юстиции Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Определить критерии отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Эталонный контрольный банк для официального опубликования и включения в банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1585 бұйрығына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы"" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтері
№ р/р
Мақсаты
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалдарының атауы
Арнайы көлік құралдарының нормативтері
1
2
3
4
1
Ақпараттық жүйелерді пайдаланушыларға құқықтық ақпаратпен үздіксіз қамтамасыз ету мақсатында оларды жедел шығуға арнайы компьютерлік техникамен, Интернет желісіне сымсыз қол жеткізу құралдарымен жабдықталған жеңіл автокөлік.
Астана аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Алматы аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Ақтөбе аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Атырау аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Шығыс Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Жамбыл аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Батыс Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Қарағанды аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Көкшетау аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Қостанай аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Қызылорда аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Маңғыстау аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Павлодар аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Семей аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Талдықорған аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Түркістан аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Шымкент аймақтық құқықтық ақпарат орталығы
1
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1585 бұйрығына
2-қосымша
Автокөлікті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемшарттары

3) размещение на интернет - ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего Вице-министра юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Приложение 1
к приказу Министра
юстиции Республики Казахстан
от 11 декабря 2018 года № 1585
Норматив положенности специальных транспортных средств для Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации", подведомственному Министерству юстиции Республики Казахстан
п/п
Назначение
Наименование филиалов Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан
Нормативы специальных транспортных средств
1
2
3
4
1
Легковой автотранспорт, оборудованный специальной компьютерной техникой, средствами беспроводного доступа к сети Интернет, предназначенный для оперативных выездов к пользователям информационных систем с целью бесперебойного обеспечения их правовой информацией.
Астанинский региональный центр правовой информации
1
Алматинский региональный центр правовой информации
1
Актюбинский региональный центр правовой информации
1
Атырауский региональный центр правовой информации
1
Восточно–Казахстанский региональный центр правовой информации
1
Жамбылский региональный центр правовой информации
1
Западно-Казахстанский
региональный центр правовой информации
1
Карагандинский региональный центр правовой информации
1
Кокшетауский региональный центр правовой информации
1
Костанайский региональный центр правовой информации
1
Кызылординский региональный центр правовой информации
1
Мангистауский региональный центр правовой информации
1
Павлодарский региональный центр правовой информации
1
Семейский региональный центр правовой информации
1
Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации
1
Талдыкорганский региональный центр правовой информации
1
Туркестанский региональный центр правовой информации
1
Шымкентский региональный центр правовой информации
1
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 декабря 2018 года № 1585
Критерии отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации", подведомственному Министерству юстиции Республики Казахстан

1. Арнайы компьютерлік техникамен жабдықтау (тасымалданатын жұмыс станциясы, дубликатор).
2. Интернет желісіне сымсыз қолжеткізу құралдарымен жабдықтау.
3. Компьютерлік техника үшін температуралық режимді қамтамасыз ету.

1. Оснащение специальной компьютерной техникой (переносная рабочая станция, дубликатор).
2. Оснащение средствами беспроводного доступа к сети Интернет.
3. Обеспечение температурного режима для компьютерной техники.