Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 880 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 18041 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті (А.Х.Базылбеков) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар тізбесі
1. "Пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 511 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9738 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанда "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру қағидаларында:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
орыс тіліндегі 2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 880. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2018 года № 18041
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Базылбеков А.Х.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Утвержден
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года
№ 880
Перечень некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказе Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 августа 2014 года № 511 "Об утверждении Правил организации деятельности службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9738, опубликован 26 февраля 2015 года в газете "Казахстанская правда"):
в Правилах организации деятельности службы пробации, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 2 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"2. Исполнение уголовных наказаний, не связанных с изоляцией осужденного от общества, производится на основании приговора, постановления вступившего в законную силу.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Облыстар, Алматы, Шымкент, Астана қалалары бойынша Қылмыстық-атқару жүйесі департаменттерінің аумақтық пробация қызметтері (бұдан әрi - Пробация қызметтері) сотталғанды қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес қылмыстық жазаларды орындайтын органдар болып табылады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру тәртібі";
1-параграфтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-параграф. Пробация қызметінің негізгі міндеттері:";
4-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) түзеу жұмыстарын орындауға кедергі келтіретін мән-жайлар туындаған жағдайда түзеу жұмыстарын қоғамдық жұмыстарға тартумен, қамаққа алумен, бас бостандығын шектеумен немесе бас бостандығынан айырумен ауыстыру туралы;
қоғамдық жұмыстардан қасақана жалтарған жағдайда қоғамдық жұмыстарға тартуды қамауға алумен, бас бостандығын шектеумен немесе бас бостандығынан айырумен ауыстыру туралы;
бас бостандығын шектеуге сотталған адам жазаны өтеуден қасақана жалтарған жағдайда бас бостандығын шектеуді бас бостандығынан айыру түріндегі жазаға ауыстыру туралы;
еңбекке қабілеттігін толық жоғалтқан кезде түзеу жұмыстарының қалған бөлігін орындаудан босату туралы;
қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазаға сотталып, бақылаудан жасырынып жүрген және жазасын өтеуден жалтарған адамдарға қатысты iздестiру жариялау, оны тоқтату және бұлтартпау шарасын таңдау туралы;
бас бостандығын шектеуге және түзеу жұмыстарына сотталғандарды жазаны өтеуден мерзiмiнен бұрын шартты түрде босату туралы;
шартты түрде соттаудың күшiн жою немесе пробациялық бақылау мерзімін ұзарту туралы;
бас бостандығын шектеуге сотталған адам үшiн бұрын белгiленген мiндеттердiң күшiн толық немесе iшiнара жою туралы;
қамауда ұсталған мерзiмді есепке алу туралы;
жазаны орындауды кейінге қалдырудыжою туралы;
керi күшi бар не жасалған іс-әрекет үшін қылмыстық жауаптылықтың күшін жоятын қылмыстық заңның шығуы, сондай-ақ рақымшылық жасау актiсiнiң шығуы салдарынан жазадан босату немесе жазаны жеңiлдету туралы;
түзеу жұмыстарына сотталған адамның жалақысынан ұсталатын мөлшерін Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару заңнамасына сәйкес төмендету туралы мәселелерді шешу үшін Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінің 476-бабына сәйкес сотқа ұсыным енгізеді.";
5-тармақтың 4) және 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) тоқсан сайын сотталғандар туралы қойылған хабарламалар бойынша ҚСжАЕК-нің аумақтық басқармаларымен салыстыру жұмысын жүргізеді, ол туралы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қоғамнан оқшаулаумен байланысты емес жазаға сотталғандарға қатысты шығарылған хабарламалар және 1-нысандағы әліпбилік есепке алу карточкалары бойынша салыстыра тексеру актiсін екі данада жасайды;

"3. Органами, исполняющими уголовные наказания, не связанные с изоляцией осужденного от общества, являются территориальные службы пробации Департаментов уголовно-исполнительной системы по областям, городов Алматы, Шымкент и Астана (далее – Службы пробации).";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок организации деятельности службы пробации";
заголовок параграфа 1 изложить в следующей редакции:
"Параграф 1. Основные задачи Службы пробации";
подпункт 8) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"8) в соответствии со статьей 476 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан вносят представления в суд для решения следующих вопросов:
о замене исправительных работ – привлечением к общественным работам, арестом, ограничением свободы или лишением свободы, в случае возникновения обстоятельств, препятствующих исполнению исправительных работ;
о замене привлечения к общественным работам – на арест, ограничением свободы или лишением свободы, в случае злостного уклонения от общественных работ;
о замене ограничения свободы – лишением свободы, в случае злостного уклонения от отбывания наказания лицом, осужденным к ограничению свободы;
об освобождении от исполнения оставшейся части исправительных работ при полной утрате трудоспособности;
об объявлении, прекращении розыска и избрании меры пресечения в отношении лиц, осужденных к наказанию, не связанному с изоляцией от общества, скрывшихся от контроля уклоняющихся от отбывания наказания;
об условно-досрочном освобождении от отбывания наказания осужденных к ограничению свободы и исправительным работам;
об отмене условного осуждения или продлении срока пробационного контроля;
об отмене полностью или частично ранее установленных для осужденного к ограничению свободы обязанностей;
о зачете времени содержания под стражей;
об отмене отсрочки исполнения наказания;
об освобождении от наказания или смягчении наказания вследствие издания уголовного закона, имеющего обратную силу либо отменяющего уголовную ответственность за совершенное деяние, а также акта об амнистии;
о снижении размера удержаний из заработной платы осужденного к исправительным работам в соответствии с уголовно-исполнительным законодательством Республики Казахстан.";
подпункты 4) и 5) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) ежеквартально проводят сверку с территориальным Управлением КПСиСУ по выставленным извещениям об осужденных, о чем составляются акты сверок по выставленным извещениям и алфавитным учетным карточкам Ф-1 в отношении осужденных, к наказаниям не связанным с изоляцией от общества по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам, в двух экземплярах;

5) іздестірудегі адамдардардың тізімі бойынша жедел-іздестіру бөліністерімен ай сайын салыстыру жүргізеді, ол туралы осы Қағидаларға
2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша іздестірудегі сотталған адамдар бойынша салыстыра тексеру актісін екі данада жасайды;";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жеке, бақылау, жинақтау істерінің, есепке алу карточкасының және бақылау-мерзімдік карточканың реттік нөмірлері сотталғандарды және бас бостандығынан айыру орындарынан мерзімінен бұрын шартты түрде босатылғандарды, сот әкімшілік қадағалау белгілеген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандарды есепке алу журналына тіркелген үкімнің нөміріне сәйкес келеді.";
орыс тіліндегі 9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
10 және 11-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Сотталғанды есепке қойғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде Пробация қызметі "Арнайы есепке алу" автоматтандырылған ақпараттар жүйесіне (бұдан әрі - АЕА ААЖ) деректемелерді автоматты түрде толтыру үшін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16667 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 29 бұйрығымен бекітілген Қылмыстық құқық бұзушылықтар жасаған, қылмыстық жауаптылыққа тартылатын адамдардың, қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін қылмыстық жауаптылыққа тартылған адамдардың арнайы есебін, ұстап алынған, күзетпен ұсталатын және сотталған адамдардың дактилоскопиялық арнайы есебін жүргізу және пайдалану қағидаларына (бұдан әрі - Адамдардың арнайы есебін жүргізу және пайдалану қағидалары) 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сотталған (күзетпен қамауға алынған) туралы электрондық хабарламаны қалыптастырады және жеке қағаз тасымалдағыштарда үкім көшірмесін, жеке басын куәландыратын құжат көшірмесін ҚСжАЕАК-нің аумақтық басқармасына жолдайды.
Басқа облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың соты соттаған адамға Адамдардың арнайы есебін жүргізу және пайдалану қағидаларының 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша әліпбилік есепке алу карточкасының бір данасын толтырады және сотталған (күзетпен қамауға алынған) туралы электрондық хабарламаны қалыптастырады және жеке қағаз тасымалдағышта бір дана әліпбилік есеп карточкасын, үкім көшірмесін, жеке басын куәландыратын құжат көшірмесін ҚСжАЕАК-нің аумақтық басқармасына жолдайды. Хабарламаның көшірмесі хронологиялық ретпен істің бірінші бөліміне тігіледі.
Пробация қызметі қылмыстық қудалау органында немесе тергеу изоляторында дактилоскопиялық тіркеуден өтпеген адамды (жеке айыптау істері) өз есебіне қойғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде ҚСжАЕАК-нің аумақтық басқармасына жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін сала отырып, дактилоскопиялық картаның бір данасын ұсынады.

5) ежемесячно проводят сверку с оперативно-розыскными подразделениями по спискам лиц, находящихся в розыске, о чем составляется акт сверки по осужденным лицам, находящимся в розыске по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам, в двух экземплярах;";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Порядковые номера личного, контрольного, накопительного дела, учетной карточки и контрольно-сроковой карточки соответствуют номеру приговора зарегистрированного в журнале учета осужденных и освобожденных условно-досрочно из мест лишения свободы, освобожденных из мест лишения свободы, в отношении которых судом установлен административный надзор.";
пункты 9, 10, 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"9. Личное, контрольное и накопительные дело осужденного состоит из двух частей:
в первой части подшиваются материалы, являющиеся основанием для постановки на учет (приговор, определение, постановление, справка о вступлении в законную силу), копии извещений, сообщений, регистрационный лист и отдельный лист для отметок, проверяющих по изучению дела;
во второй части - характеризирующие материалы, относящиеся к организации и осуществлению процесса исполнения наказания, оказания содействия в получении социально-правовой помощи. Все документы подшиваются в хронологическом порядке, пронумеровываются и заносятся в опись.
10. В течение пяти рабочих дней после постановки на учет осужденного, Служба пробации формирует электронное извещение об осужденном (заключенном под стражу) по форме, согласно приложению 5 к Правилам ведения и использования специальных учетов лиц, совершивших уголовные правонарушения, привлекаемых к уголовной ответственности, лиц, привлеченных к уголовной ответственности за совершение уголовного правонарушения и дактилоскопического учета задержанных, содержащихся под стражей и осужденных лиц, утвержденным приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 29 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16667) (далее - Правила ведения и использования специальных учетов лиц) для автоматического заполнения реквизитов в автоматизированную информационную систему "Специальные учеты" (далее – АИС СУ) и отдельно на бумажных носителях предоставляет копии приговора, копии документа, удостоверяющего личность в территориальное Управление КПСиСУ.
На лицо, осужденное судом другой области, города республиканского значения, столицы заполняет один экземпляр алфавитной учетной карточки по форме, согласно приложению 1 к Правилам ведения и использования специальных учетов лиц и формирует электронное извещение об осужденном (заключенном под стражу) для автоматического заполнения реквизитов в АИС СУ и отдельно на бумажных носителях предоставляет один экземпляр алфавитной учетной карточки, копии приговора, копии документа, удостоверяющего личность в территориальное Управление КПСиСУ. Копия извещения подшивается в первой части дела в хронологическом порядке.
Служба пробации в течение пяти рабочих дней после постановки на свой учет лица, не прошедшего дактилоскопическую регистрацию в органе уголовного преследования или в следственном изоляторе (дела частного обвинения), представляет в территориальное Управление КПСиСУ один экземпляр дактилоскопической карты с приложением копии документа, удостоверяющего личность.

11. Сотталғанды жазадан босатқан немесе оған қатысты үкімді өзгерткен, есептен шығарған кезде Пробация қызметі процестік шешімді қабылдағаннан кейін бес жұмыс күні ішінде ҚСжАЕК-нің аумақтық басқармаларына сотталғанды есептен шығару негіздемесі немесе оған қатысты үкімнің өзгертілгені туралы толық мәліметтерді көрсете отырып, АЕА ААЖ деректемелерін автоматты түрде толтыру үшін сотталған (күзетпен қамауға алынған) туралы электрондық хабарламаны қалыптастырады және жеке қағаз тасымалдағышта заңды күшіне енген сот қаулысының көшірмесін ұсынады. Хабарламаның көшірмесі хронологиялық ретпен істің екінші бөліміне тігіледі.";
орыс тіліндегі 12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Пробация қызметі сотталғанды жергілікті атқарушы органдарға жолдаған кезде оған анықтама-жолдаманы береді.
Анықтама-жолдамада сотталғанның сауалнамалық деректерi, оның тұрғылықты жерi мен негiзгi жұмыс (оқу) орны, оның Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің (бұдан әрі - Қазақстан Республикасы ҚК) қандай бабы бойынша сотталғаны, қоғамдық жұмыс мерзімі (сағатпен), сотталғанның жергілікті атқарушы органға келу күні, Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің (бұдан әрі - Қазақстан Республикасы ҚАК) 58-бабына сәйкес оны есептеу тәртібі көрсетіледі.";
20-тармақ алып тасталсын;
23-тармақ алып тасталсын;
27-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"27. Сотталған жазаны өтеуден жалтарған кезде Пробация қызметі үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы ҚК-нің 43-бабының 2-1-бөлiгiне сәйкес қоғамдық жұмыстарды қамаумен, бас бостандығын шектеумен не бас бостандығынан айырумен ауыстыру туралы ұсынымды осы Қағидаларға 30-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сотқа жiбередi.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Түзеу жұмыстары алименттерді, жарақаттануға немесе денсаулықтың өзге де зақымдануына, сондай-ақ асыраушысының қайтыс болуына байланысты келтірілген зиянды өтеу есебіне мерзімдік төлеуге (өндіріп алуға) жататын қаражатты шегергенде, сотталған адамның жалақысының (ақшалай үлесінің) оннан елу пайызға дейінгі ай сайын ұстап қалу және Жәбірленушілерге өтеу қорына аудару арқылы орындалады.";
49-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

11. При освобождении от наказания осужденного или изменения приговора в отношении него, снятии с учета, Служба пробации в течение пяти рабочих дней после получения соответствующего процессуального решения формирует электронное извещение об осужденном (заключенном под стражу) с указанием полных сведений об основании снятия осужденного с учета или изменения приговора для автоматического заполнения реквизитов в АИС СУ и отдельно на бумажных носителях предоставляет в территориальное Управление КПСиСУ копию постановления суда, вступившего в законную силу. Копия извещения подшивается во второй части дела в хронологическом порядке.
12. Служба пробации для постановки на учет вызывает осужденного, в процессе беседы разъясняют ему порядок и условия отбывания наказания, а также ответственность за уклонение от контроля, уточняется его анкетные данные, сведения о близких родственниках и лицах, которые оказывают влияние на осужденного для осуществления контроля за его поведением. После проведенной беседы составляется справка-беседа и у осужденного отбирается подписка по форме согласно приложению 26 к настоящим Правилам, которая подшивается в личное или контрольное дело осужденного.
В случае, если осужденный в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет не проходил и подлежит призыву на срочную воинскую службу Служба пробации направляет в местный орган военного управления сообщение о постановке его на учет по форме согласно приложению 27 к настоящим Правилам.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Служба пробации при направлении осужденного в местный исполнительный орган вручает ему справку-направление.
В справке-направлении указываются анкетные данные осужденного, его место жительства и место основной работы (учебы), статья Уголовного кодекса Республики Казахстан (далее - УК РК), по которой он осужден, срок общественных работ (в часах), дата явки осужденного в местный исполнительный орган, порядок его исчисления в соответствии со статьей 58 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан (далее - УИК РК).";
пункт 20 исключить;
пункт 23 исключить;
пункт 27 изложить в следующей редакции:
"27. При уклонении осужденного от отбывания наказания, Служба пробации в течение трех рабочих дней направляет в суд представление по форме, согласно приложению 30 к настоящим Правилам о замене общественных работ арестом, ограничением свободы либо лишением свободы в соответствии с частью 2-1 статьи 43 УК РК.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Исправительные работы исполняются путем ежемесячного удержания и перечисления в Фонд компенсации потерпевшим от десяти до пятидесяти процентов заработной платы (денежного содержания) осужденного, за вычетом средств подлежащих периодической уплате (взысканию) в счет алиментов, возмещения вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, а также смертью кормильца.";
пункт 49 изложить в следующей редакции:

"49. Түзеу жұмыстары түріндегі жазаны өтеуден жалтарған не жұмысынан айырылған немесе еңбек шарты бұзылған күннен бастап үш ай бойы жұмысқа орналаспаған сотталғанға қатысты Пробация қызметі үш жұмыс күні ішінде қылмыстық теріс қылықтары үшін қоғамдық жұмыстарға тартумен не қамауға алумен, ал ауыр емес және ауырлығы орташа қылмыс үшін бас бостандығын шектеумен не бас бостандығынан айырумен, ауыр қылмыс үшін тағайындалған жазаның өтелмеген бөлігін бас бостандығынан айырумен ауыстыру туралы ұсынымды осы Қағидаларға 30-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сотқа жолдайды.";
71-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"71. Бас бостандығын шектеуге сотталғандарды сот шешімі бойынша жазаны өтеудің барлық мерзімі ішінде жыл сайын жүз сағаттан мәжбүрлі еңбекке тартуды Қазақстан Республикасы ҚАК-нің 57-59-баптарына сәйкес жергілікті атқарушы органдар ұйымдастырады және күніне төрт сағаттан асырылмай өтіледі.";
110-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"110. Пробация қызметі:
1) есепке қою кезінде:
кәмелетке толмағандармен ата-аналарының немесе өзге де заңды өкілдерінің, қажет болған жағдайда - психолог немесе ұстаздың қатысуымен, алғашқы профилактикалық сипаттағы әңгімелер жүргізеді;
жазаны өтеу шарттарын және тәртібін түсіндіреді;
кәмелетке толмағанның сауалнамалық деректерін, жақын туыстары және кәмелетке толмағандарға ықпал ететін адамдар туралы мәліметтерді, сондай-ақ оның мінез-құлқын бақылауды жүзеге асыру үшін маңызы бар басқа да мәселелерді нақтылайды.
Кәмелетке толмағанмен әңгімелесу жүргізгеннен кейін әңгімелесу анықтамасы толтырылады, сондай-ақ осы Қағидаларға 26-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат алынады, олар кәмелетке толмағанның жеке немесе бақылау iсiне тiгiледi. Әңгімелесу анықтамасында және қолхатта кәмелетке толмаған, ата-аналары немесе өзге де заңды өкілдері қол қояды;
2) кәмелетке толмағанға қатысты сот үкімі келіп түскен күнінен бастап бір тәулік ішінде әскери басқарманың жергілікті органына (әскерге шақырылуға жататын жасөспірімдерге қатысты), сондай-ақ қорғаншылық және қамқоршылық органдарына осы Қағидаларға 27, 42-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша хабарлама жолдайды;
3) іздестіруде жүрген қәмелетке толмаған ұсталған кезде, жауап алу және жазасын өтеуден жалтаруына мүмкіндік туғызған себептер мен жағдайларды анықтау үшін дереу ата-анасын немесе өзге де заңды өкілдерін шақыртады;
4) қорғаншылық және қамқоршылық органының өкілдерімен бірлесіп, тоқсан сайын акт жасай отырып, кәмелетке толмағандардың тұрғын үй жағдайын зерттеп-қарауды жүргізеді.";
112-тармақ алып тасталсын;

"49. В отношении осужденного, уклоняющегося от отбывания наказания в виде исправительных работ либо не трудоустроенного в течение трех месяцев со дня потери работы или расторжения трудового договора, Служба пробации в течение трех рабочих дней направляет в суд представление по форме, согласно приложению 30 к настоящим Правилам о замене неисполненной части наказания, назначенного за уголовный проступок, привлечением к общественным работам либо арестом, а за преступление небольшой и средней тяжести, - ограничением свободы либо лишением свободы, за тяжкое преступление, - лишением свободы.";
пункт 71 изложить в следующей редакции:
"71. Привлечение осужденных к ограничению свободы по решению суда к принудительному труду по сто часов ежегодно в течение всего срока организуется местными исполнительными органами в соответствии со статьями 5759 УИК РК и отбывается не свыше четырех часов в день.";
пункт 110 изложить в следующей редакции:
"110. Служба пробации:
1) при постановке на учет:
проводит первоначальную беседу профилактического характера с несовершеннолетним в присутствии родителей или иных законных представителей, а при необходимости – психолога или педагога;
разъясняет порядок и условия отбывания наказания;
уточнять его анкетные данные, сведения о близких родственниках и лицах, которые оказывают влияние на несовершеннолетнего, а также другие вопросы, имеющие значение для осуществления контроля за его поведением.
После проведенной беседы с несовершеннолетним составляется справка-беседа, а также отбирается подписка по форме, согласно приложению 26 к настоящим Правилам, которые подшиваются в личное или контрольное дело несовершеннолетнего. В справке-беседе и подписке расписываются несовершеннолетний, родители или иные законные представители;
2) со дня поступления приговора суда в отношении несовершеннолетнего, в суточный срок направляет, в местный орган военного управления (в отношении подростках призывного возраста), а также в органы опеки и попечительства сообщение по формам, согласно приложениям 27, 42 к настоящим Правилам;
3) при задержании несовершеннолетнего, находившегося в розыске, незамедлительно вызывает родителей или иных законных представителей, для опроса и установления причин и условий, способствовавших уклонению от отбывания наказаний;
4) совместно с представителями органа опеки и попечительства ежеквартально проводит обследование жилищных условий несовершеннолетних с составлением акта.";
пункт 112 исключить;

мынадай мазмұндағы 12-1-параграфпен толықтырылсын:
"12-1-параграф. Тұрғылықты жерін өзгерту немесе əкiмшiлiк-аумақтық бірліктен тысқары жерге шығу туралы хабардар ететін сотталғандарға бақылауды жүзеге асыру тәртібі
115-1. Сотталғандар жеке жазбаша түрде Пробация қызметін тұрғылықты жерін өзгерткені туралы немесе əкiмшiлiк-аумақтық бірліктен тысқары жерге шығуы туралы хабардар етеді.
Сотталған əкiмшiлiк-аумақтық бірліктен тысқары жерге шығу туралы хабардар еткен кезінде Пробация қызметі қолхат арқылы осы Қағидаларға 41-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бағыттық парақты береді.
115-2. Пробация қызметі сотталғаннан хабарламаны алғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде сотталғанның хабарламада көрсеткен тұрғылықты жері немесе əкiмшiлiк-аумақтық бірліктің атауы бойынша аумақтылығы бойынша Пробация қызметіне сұрау салу жолдайды.
Сұрау салуды алған Пробация қызметі бес жұмыс күні ішінде сотталғанның көрсеткен тұрғылықты жерi бойынша тұруы туралы тексереді және расталған жағдайда сұрау салуға жауап жолдайды, ал сотталғандардың бақылау немесе жеке істерін алған кезде екі жұмыс күні ішінде Пробация қызметіне растау жолдайды, бұл сотталғанды бұрынғы тұрғылықты жері бойынша Пробация қызметінен есептен шығару үшін негіз болып табылады.
Сотталған есепте тұрған Пробация қызметі бір жұмыс күні ішінде мемлекеттік органдардың интранет-порталына электрондық пошта арқылы аумақтылығы бойынша Пробация қызметіне сотталғанның шығуы, оның келу және болуы жөнінде жазбаша хабардар етеді.
115-3. Сотталған тұрғылықты жері бойынша келгеннен кейін аумақтылығы бойынша Пробация қызметі, оны Пробация қызметі осы Қағидаларға 41-3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша уақытша келетін сотталғандарды тіркеу есепке алу журналына тіркейді және бағыттық парағына тиісті белгілер енгізеді және оларды мөрімен (мөртаңбасымен) куәландырады.
115-4. Пробация қызметі сотталғанның уақытша тұру мерзімі ішінде оның әңгімелесу үшін оның келу күндерін белгілейді, сондай-ақ мінез-құлқы мен өмір сүру салтын қадағалауды жүзеге асырады, болу мерзімі аяқталғанда бағыттық парағына оның уақытша тұру жеріндегі мінез-құлқы туралы жазба енгізеді.
115-5. Сотталған тұрақты тұрғылықты жеріне оралған кезінде Пробация қызметіне жеке келеді және бағыттық парақты тапсырады. Пробация қызметі бағыттық парақтағы жазбалармен танысады, онда сотталғанның келгені туралы белгі қояды және бағыттық парақты жеке және бақылау ісіне тіркейді.";
116-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"116. Пробация қызметі сотталғанды іздестіру бойынша бастапқы іздестіру іс-шаралары келесі күні:

дополнить параграфом 12-1 следующего содержания:
"Параграф 12-1. Порядок осуществления контроля за осужденными, уведомляющими об изменении места жительства или о выезде за пределы административно-территориальной единицы
115-1. Осужденные лично в письменном виде уведомляют Службу пробации об изменении места жительства или о выезде за пределы административно-территориальной единицы.
При уведомлении осужденным о выезде за пределы административно-территориальной единицы Служба пробации выдает ему под расписку маршрутный лист по форме, согласно приложению 41-2 к настоящим Правилам.
115-2. После получении от осужденного уведомления Служба пробации в течение двух рабочих дней направляет запрос по территориальности в Службу пробации по указанному в уведомлении осужденного места жительства или наименования административно-территориальной единицы.
Служба пробации, получившая запрос, в течение пяти рабочих дней проверяет по указанному месту жительства о проживании осужденного и в случае подтверждения направляет ответ на запрос, а при получении контрольного или личного дела осужденных в течение двух рабочих дней направляет подтверждение в Службу пробации, что является основанием для снятия с учета осужденного из Службы пробации по прежнему месту жительства.
Служба пробации, где состоит осужденный, в течение одного рабочего дня посредством электронной почты на интранет-портале государственных органов сообщает по территориальности Службе пробации о выезде осужденного, месте его прибытия и срока нахождения.
115-3. После прибытия осужденного, по месту проживании Служба пробации по территориальности регистрирует его в журнале учета регистрации временно прибывших осужденных по форме, согласно приложению 41-3 к настоящим Правилам и вносит соответствующие отметки в маршрутный лист и заверяет их печатью (штампом).
115-4. Служба пробации в течение временного срока проживания осужденного, устанавливает ему дни явки для проведения беседы, а также осуществляет контроль за его поведением и образом жизни, по окончании срока пребывания вносит в маршрутный лист запись о его поведении.
115-5. Осужденный при возвращении на постоянное место жительства лично прибывает в Службу пробации и сдает маршрутный лист. Служба пробации знакомится с записями в маршрутном листе, делает в нем отметку о прибытии осужденного и приобщает к личному или контрольному делу.";
пункт 116 изложить в следующей редакции:
"116. Служба пробации проводит первоначальные розыскные мероприятия по розыску осужденного на следующий день в случае:

1) бас бостандығының өтелмеген бөлігін бас бостандығынан шектеу түріндегі жазаға ауыстыру кезінде қылмыстық-атқару жүйесі мекемесi әкімшілігінің белгілеген мерзімінде келмеген;
2) жазаны орындауды кейінге қалдыруға байланысты қылмыстық-атқару жүйесі мекемесiнен босатылған күнінен бастап екi апталық мерзiмде келмеген;
3) оны жазаны өтеуден жалтарған деп танылған жағдайда жүргiзедi.
Пробация қызметіне тіркелу үшін келмеген күннен бастап он бес күннен астам тұрған жері анықталмаған сотталған адам жазаны өтеуден жасырынып жүр деп танылады.";
118-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"118. Бастапқы iздестiру іс-шараларын күнтізбелік он бес күннен аспайтын мерзімде өткізіледі және егер оның нәтижелері бойынша сотталғанның болған жерi анықталмаса, онда Пробация қызметі алдағы үш жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 30-қосымшаға сәйкес нысан бойынша іздестіру жариялау және бұлтартпау шараларын таңдау туралы ұсынымды сотқа енгізеді.";
147-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"147. Сотталған электрондық бақылау құралын зақымдаған (бүлдірген) жағдайда Пробация қызметі осы Қағидаларға 53-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық бақылау құралдарындағы ақауды анықтау актісін жасайды.
Пробация қызметі электрондық бақылау құралдарын зақымдау (бүлдіру) себептерін анықтау үшін облыстар, Алматы, Шымкент, Астана қалалары бойынша ҚАЖД-ның техникалық қызмет бөліміне жолдайды.".
11, 14, 15, 19, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53-қосымшалар осы тізбеге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы тізбеге 20 және 21-қосымшаларға сәйкес редакцияда 41-2, 41-3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. "Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 517 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде 2014 жылғы 17 қыркүйекте № 9737 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 14 қазанда және "Егемен Қазақстан" газетінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда жарияланған):
бұйрықтың қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
қазақ тіліндегі бұйрықтың 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Қоса беріліп отырған Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидасында:
қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидалары";
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
қазақ тіліндегі 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Осы Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметтері мен пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі ішкі істер органдарының әкімшілік полиция бөлімшелерінің, жергілікті полиция қызметінің ақпараттық-талдау бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібін айқындайды.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) неприбытия в срок установленный администрацией учреждения уголовно-исполнительной системы при замене неотбытой части лишения свободы наказанием в виде ограничения свободы;
2) неприбытия в двухнедельный срок со дня освобождения из учреждения уголовно-исполнительной системы в связи с отсрочкой исполнения наказания;
3) признании его скрывающимся от отбывания наказания.
Скрывающимся от отбывания наказания признается осужденный, место нахождения которого не установлено более пятнадцати дней со дня неявки для регистрации в службу пробации.";
пункт 118 изложить в следующей редакции:
"118. Первоначальные розыскные мероприятия проводятся не более пятнадцати календарных дней и если по его результатам место нахождение осужденного не установлено, то в течении трех последующих рабочих дней Служба пробации вносит в суд представление об объявлении розыска и избрании меры пресечения по форме, согласно приложению 30 к настоящим Правилам.";
пункт 147 изложить в следующей редакции:
"147. В случае повреждения (порчи) осужденным электронных средств слежения Служба пробации составляется акт установления неисправностей электронных средств слежения по форме, согласно приложению 53 к настоящим Правилам.
Для определения причины повреждения (порчи) электронных средства слежения Службой пробации направляет в отдел технической службы ДУИС по областям, городов Алматы, Шымкент и Астана.";
приложения 11, 14, 15, 19, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 и 33 к настоящему перечнью;
дополнить приложениями 41-2 и 41-3 в редакции согласно приложениям 20 и 21 к настоящему перечьню.
2. В приказе Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 августа 2014 года № 517 "Об утверждении Правил взаимодействия служб пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в реестре нормативно-правовых актов № 9737 от 17 сентября 2014 года, опубликован в Информационно-правовой системе "Әділет" 14 октября 2014 года и "Казахстанская правда" 4 декабря 2014 года):
заголовок приказа на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 приказа на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
в Правилах взаимодействия служб пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденных указанным приказом:
заголовок на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 1 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі Қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің (бұдан әрі - ҚАЖД) пробация қызметтерінің және қалалық, аудандық (басқармалар) бөлімдерінің полиция бөліністерінің (бұдан әрі - ҚАПб(Б)), Полиция департаменттерінің (бұдан әрі - ПД) өзара іс-қимыл жасасуы:
1) оларға белгілі болған дайындалып жатқан немесе жасалған құқық бұзушылықтар мен қылмыс фактілері туралы ақпаратпен алмасу;
2) олардың өмір салтын және тұрғылықты жері мен жұмыс орны бойынша мінез-құлқын бақылауды жүзеге асыру;
3) есепке алынған адамдарға қатысты профилактикалық сипаттағы іс-шараларды бірлесіп жоспарлау және кемінде тоқсанына бір рет өткізу;
4) бірлескен кеңестер өткізу арқылы жүзеге асырылады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Пробация қызметі мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібі";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аумақтық пробация қызметі сот шешімі келіп түскен немесе ол өзгерген күнінен бастап бір тәулік мерзімде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Бүркіт-мемлекеттік органдар клиенті" бірыңғай ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - "Бүркіт-мемлекеттік органдар клиенті" БАЖ) енгізу үшін осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының аумағынан тыс шығуға тыйым салуға тапсырма (бұдан әрі - тапсырма) толтырады. Тапсырма сотталғанның жеке немесе бақылау ісіне тіркеледі және бір жұмыс күні ішінде сот шешімі немесе есептен алу негізінде "Бүркіт-мемлекеттік органдар клиенті" БАЖ-да оның қолданылу ету мерзімі түзетіледі.
Орнатылған "Бүркіт-мемлекеттік органдар клиенті" БАЖ болмаған кезде аумақтық пробация қызметі бір жұмыс күні ішінде мемлекеттік органдардың интранет-порталындағы электрондық пошта арқылы тапсырманы "Бүркіт-мемлекеттік органдар клиенті" БАЖ-ға енгізу үшін ҚАЖД-ның Пробация қызметіне басшылық ету бөліміне (бөлімшесіне, тобына) (бұдан әрі - ПҚББ) жолдайды.
Ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-і күніне аумақтық пробация қызметі ПҚББ-ға қойылған тапсырмалар саны және олардың түзетулері туралы мәліметтерді жолдайды.
Аумақтық пробация қызметі есепте тұрған адамды есепке қойған сәттен бастап Ақпараттық-аналитикалық бөлімшелеріне (бұдан әрі - ААБ) ұсынумен, оларды Біріктірілген деректер банкіне (бұдан әрі - БДБ) енгізу үшін адамға қатысты ақпараттық-іздеу карточкасын (ТҒ-АІК) толтырады.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бас бостандығын шектеуге сотталған, сондай-ақ шартты сотталғандар санаттары бойынша есепте тұрған адамдарға БДБ "Есепке алынған элемент" есебіне қою немесе түзетулер енгізу кезінде ПД Ақпараттық-аналитикалық орталығы (бұдан әрі -ПД ААО) БДБ-ның бастамашылық хабарламаларын өңдеу бойынша Web-жүйесі арқылы "ТЖ-билеттері" және "Әкімшілік құқық бұзушылықтар" есептері бойынша сәйкестіктер анықтайды.
ПД ААО қызметтері Web-жүйесі арқылы хабарлау "Мәлімет үшін" - "ҚАЖ" - "мүдделі қызметтерін хабарлау" - шешімін қабылдаған жағдайда бір тәулік ішінде бастамашылық хабарламаларды өңдеу бойынша есепке алынған адам есепте тұрған ҚАЖД-ға хабарлама жолдайды.
Бастамашылық хабарламаларды өңдеу бойынша Web-жүйесінде тіркелген ҚАЖД-ның жауапты қызметкері электрондық хабарламаны алғаннан кейін "назарға алынды" шешімін қабылдайды, одан кейін хабарламаны есепке алынған адам есепте тұрған аумақтық пробация қызметіне одан әрі орындау үшін жолдайды.";

"3. Взаимодействие служб пробации Департамента уголовно-исполнительной системы (далее – ДУИС) и подразделений полиции городских, районных (управлений) отделов (далее – ГОР(У)ОП), Департаментов полиции (далее – ДП) по контролю за поведением лиц, состоящих на учетах служб пробации осуществляется путем:
1) обмена информацией о ставших им известными фактов готовящихся или совершенных правонарушений и преступлений;
2) осуществления контроля за образом их жизни и поведением по месту жительства и работы;
3) совместного планирования и проведения не реже одного раза в квартал мероприятий профилактического характера в отношении подучетных лиц;
4) проведения совместных совещаний.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок взаимодействия службы пробации и подразделений полиции";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Территориальная служба пробации со дня поступления решения суда или его изменения в суточный срок заполняет задание (далее – задание) по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам на запрет выезда за пределы территории Республики Казахстан для внесения в единую информационную систему "Беркут-клиент госорганов" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (далее - ЕИС "Беркут-клиент госорганов"). Задание приобщается к личному или контрольному делу осужденного и в течение одного рабочего дня корректируется его срок действия в ЕИС "Беркут-клиент госорганов" на основании решения суда или снятия с учета.
При отсутствии установленной базы ЕИС "Беркут-клиент госорганов" территориальная служба пробации в течение одного рабочего дня посредством электронной почты на интранет-портале государственных органов направляет задание в Отдел (отделение, группе) по руководству службой пробации ДУИС (далее - ОРСП) для внесения в ЕИС "Беркут-клиент госорганов".
Ежемесячно к 1 числу месяца, следующего за отчетным периодом, территориальная служба пробации направляет в ОРСП сведения о количестве выставленных заданий и их корректировок.
С момента постановки подучетного лица на учет территориальная служба пробации заполняет информационно - поисковую карточку на лицо (далее – ИПК-ЛЦ) с предоставлением в Информационно-аналитические подразделения (далее – ИАП), для ввода их в Интегрированный банк данных (далее – ИБД).";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. При постановке или внесении корректировок в учет "Подучетный элемент" ИБД на лиц, состоящих на учете по категориям осужденные к ограничению свободы, а также условно осужденные, Информационно-аналитический центр ДП (далее – ИАЦ ДП) посредствам Web-системы по отработке инициативных сообщений ИБД выявляет совпадения с учетами "ЖД – билеты" и "Административные правонарушения".
В случае принятия сотрудником ИАЦ ДП решения "Для сведения" - "уведомление заинтересованных служб" - "УИС" уведомление посредством Web-системы в течение суток по отработке инициативных сообщений направляется в ДУИС, на учете которого состоит подучетное лицо.
Зарегистрированный в Web-системе по отработке инициативных сообщений ответственный сотрудник ДУИС, после получения электронного уведомления, принимает решение "принято к сведению", после чего направляет уведомление для последующего исполнения в территориальную службу пробации, где состоит подучетное лицо.";

7, 8 және 9-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Есепке алынған адамның мекенжайы аудан немесе облыс шегінен тыс кетуіне байланысты ауысқан жағдайда пробация қызметі хабарламаны жергілікті полиция қызметіне және ҚАПб(Б) АТБ-ға есептен алу үшін жолдайды.
8. Аумақтық пробация қызметтері ай сайын есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-і күнінен кешіктірмей:
1) жергілікті полиция қызметіне учаскелік полиция және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі инспекторларды хабардар ету үшін есепте тұрған және пробация қызметінің есебінен алынған есепте тұрған адамдардың тізімдерін жолдайды
2) ҚАПб(Б) есепте тұрған адамдарды бақылаудың жай-күйі туралы ақпаратпен алмасады.
9. Аумақтық пробация қызметтері тоқсан сайын:
1) ҚАПб(Б) мен пробация қызметінің өзара іс-қимыл жасасуының жай-күйі, сондай-ақ орын алған проблемалар туралы ақпаратты ҚАЖД-ға ұсынады;
2) есепке алынған адамдарды ішкі істер органдарының қолданыстағы автоматтандырылған ақпараттық-іздеу жүйелері мен Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің (бұдан әрі - ҚСжАЕК) ақпараттық жүйелері бойынша тексеруді жүзеге асырады;
3) кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі және учаскелік полиция инспекторларымен бірыңғай анықтама жасай отырып, бірлескен тексерісті жүзеге асырады;
4) жергілікті полиция қызметі және ҚАПб(Б) ААб-мен осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепте тұрған және есептен алынған есепте тұрған адамдардың саны бойынша салыстыра тексеру жүргізеді, олардың нәтижелері аумақтық бөліністері бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдардың саны бойынша пробация, жергілікті полиция қызметі және ҚАПб(Б)-мен ААб-нің арасында салыстыра тексеру актісін жасайды.";
10-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) ПД бастығының орынбасарына өзара іс-қимыл жасасудың жай-күйі туралы ақпарат ұсынады;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетіне (бұдан әрі - ҚАЖ комитеті) ПД-мен, ҚАПб(Б)-мен өзара іс-қимыл жасасудың жай-күйі және бар проблемалар туралы ақпарат жолдайды;";
10-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын;
11-тармақ алып тасталсын;
12 және 13-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"12. ҚАЖД пробация қызметі бөлімдері жартыжылдықтың және жылдың қорытындысы бойынша ҚАПб(Б) мен пробация қызметтерінің өзара іс-қимыл жасасуының жай-күйі және бар проблемалар туралы мәліметті жалпылап, оларды ҚАЖ комитетіне жолдайды.
13. ҚАПб(Б) мен пробация қызметінің өзара іс-қимыл жасасу мәселелері тоқсан сайын ПД басшылығын, сондай-ақ жергілікті полиция қызметі, Криминалдық полиция, Ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес, Экстремизмге қарсы іс-қимыл басқармаларының өкілдерін шақыра отырып, ҚАЖД басшылығы жанындағы жедел кеңестерде қаралады.";

пункты 7, 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"7. В случае перемены места жительства подучетного лица, связанного с убытием за пределы района или области, служба пробации направляет уведомление в местную полицейскую службу и ИАП ГОР(У)ОП для снятия с учета.
8. Территориальные службы пробации ежемесячно не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом:
1) направляют в местную полицейскую службу списки подучетных лиц, поставленных и снятых с учета службы пробации, для информирования участковых инспекторов полиции и по делам несовершеннолетних;
2) обмениваются информацией с ГОР(У)ОП о состоянии контроля за подучетными лицами.";
9. Территориальные службы пробации ежеквартально:
1) предоставляют информацию о состоянии взаимодействия подразделений ГОР(У)ОП и службы пробации, а также имеющихся проблемах в ДУИС;
2) осуществляют проверку подучетных лиц по функционирующим автоматизированным информационно-поисковым системам органов внутренних дел и информационным системам Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - КПСиСУ);
3) осуществляют совместную проверку подучетных лиц с участковыми инспекторами полиции и по делам несовершеннолетних с составлением единой справки;
4) проводят сверку с местной полицейской службой и ИАП ГОР(У)ОП по количеству состоящих и снятых с учета подучетных лиц по результатам которой, составляют акт сверки между службой пробации, местной полицейской службой и территориальным подразделением ИАП ГОР(У)ОП по количеству лиц, состоящих на учетах служб пробации по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам";
подпункты 1) и 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"1) предоставляют информацию о состоянии взаимодействия заместителю начальника ДП;
2) направляют в Комитет уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет УИС) информацию о состоянии взаимодействия с ДП, ГОР(У)ОП и имеющихся проблемах;";
подпункт 3) пункта 10 исключить;
пункт 11 исключить;
пункты 12 и 13 изложить в следующей редакции:
"12. Отделы служб пробации ДУИС по итогам полугодия и года обобщают сведения о состоянии взаимодействия ГОР(У)ОП и службы пробации и имеющихся проблемах, и направляют их в Комитет УИС.
13. Вопросы взаимодействия ГОР(У)ОП и службы пробации рассматриваются ежеквартально на оперативных совещаниях при руководстве ДУИС с приглашением руководства ДП, а также представителей местной полицейской службы, Управления криминальной полиции, по борьбе с организованной преступностью, по противодействию экстремизму.";

15 және 16-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"15. ҚАПб(Б) пробация қызметінің сұрау салуы бойынша қоғамдық тәртіпті бұзғаны үшін әкімшілік жаза қолдану туралы материалдардың көшірмесін ұсынады, сондай-ақ пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар жасаған құқық бұзушылықтар фактілері туралы ай сайын хабардар етеді.
16. Аумақтық пробация қызметтері бір жұмыс күні ішінде ПҚББ-ға оларға есепте тұрған адамдардың қылмыстық құқық бұзушылық жасауының фактілері туралы баянатпен баяндайды.
ПҚББ бір жұмыс күні ішінде есепте тұрған адамдардың қылмыстық құқық бұзушылық жасау фактісін анықтаған кезде, ал ауыр, аса ауыр қылмыстар бойынша ДП-мен бірлесіп, оларды жасауға ықпал еткен себептер мен жағдайларды анықтау үшін қызметтік тергеу жүргізу үшін баянатпен ҚАЖД басшылығына баяндайды.
Қызметтік тергеу қорытындысын тағайындау күнінен бастап бір ай ішінде ҚАЖД басшылығы, ал ауыр, аса ауыр қылмыстар жасағаны үшін ПД басшылығымен бірлесіп бекітеді.";
3-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Әкімшілік қадағалау белгіленген, сондай-ақ мерзімінен бұрын шартты түрде босатылған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметімен және полиция бөліністерімен өзара іс-қимыл жасасу тәртібі";
4-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Полиция бөліністері мен пробация қызметтерінің пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың арасында құқық бұзушылықтар профилактикасы бойынша өзара іс-қимыл жасау тәртібі";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Аумақтық ҚАПб(Б) және пробация қызметінің өзара іс-қимыл жасасу мәселелері ҚАПб(Б) жергілікті полиция қызметі, криминалдық полиция, ҚАПб(Б) ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес бөліністері өкілдерінің қатысуымен, басшылығының жанындағы жедел кеңестерде тоқсан сайын қаралады.";
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Пробация қызметінің есебінде тұрған есепке алынған адамдардың қылмыстық немесе әкімшілік құқық бұзушылық жасау фактісі анықталған кезде ҚАПб(Б)-нің жедел кезекшілері тәуліктік мерзімде пробация қызметін ақпараттандырады.";
Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидасына 2-қосымша алып тасталсын;
Қағидаларға 1 және 3-қосымшалары осы бұйрыққа 34, 35-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Жазалаудың осы түріне сотталған адамдардың қоғамдық жұмыстарды орындауын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 386 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15311 санымен тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жазалаудың осы түріне сотталған адамдардың қоғамдық жұмыстарды орындауын ұйымдастыру қағидаларында:

пункты 15 и 16 изложить в следующей редакции:
"15. ГОР(У)ОП по запросу служб пробации предоставляют копии материалов о наложении административного взыскания за нарушение общественного порядка, а также ежемесячно информируют о фактах совершенных правонарушений подучетными лицами, состоящих на учете служб пробации.
16. Территориальные службы пробации в течение одного рабочего дня рапортом докладывают в ОРСП о ставших им известными фактов совершения подучетными лицами уголовных правонарушений.
ОРСП в течение одного рабочего дня при установлении факта совершения подучетным лицом уголовных правонарушений рапортом докладывает руководству ДУИС для проведения служебного расследования, а по тяжким, особо тяжким преступлениям совместно с ДП, для выявления причин и условий, способствовавших их совершению.
Заключение служебного расследования утверждается руководством ДУИС в течение одного месяца со дня его назначения, а за совершение тяжких, особо тяжких преступлений совместно с руководством ДП.";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок взаимодействия службы пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, в отношении которых установлен административный надзор, а также условно-досрочно освобожденных";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Порядок взаимодействия подразделений полиции и служб пробации по профилактике правонарушений за подучетными лицами, состоящих на учетах служб пробации";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Вопросы взаимодействия территориальных ГОР(У)ОП и службы пробации рассматриваются ежеквартально на оперативных совещаниях при руководстве ГОР(У)ОП, с участием представителей местной полицейской службы, подразделения криминальной полиции, по борьбе с организованной преступностью ГОР(У)ОП.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. При выявлении факта совершения подучетными лицами, состоящими на учете службы пробации, уголовного или административного правонарушения оперативными дежурными ГОР(У)ОП, в суточный срок информируется служба пробации.";
приложения 2 к Правилам о порядке взаимодействия служб пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, состоящих на учетах служб пробации исключить;
приложения 1 и 3 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 34 и 35 к настоящему приказу.
3. В приказе Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 июня 2017 года № 386 "Об утверждении Правил организации выполнения общественных работ лицами, осужденными к данному виду наказания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15311):
в Правилах организации выполнения общественных работ лицами, осужденными к данному виду наказания, утвержденных указанным приказом:

3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қоғамдық жұмыстар сотталғандарды негізгі жұмыс орны бойынша еңбек міндеттерін орындаудан босата отырып не оқудан бос уақытта күніне төрт сағаттан аспайтын шамада орындалады.
4. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жаза мерзімі сағатпен есептеледі, сол уақыт ішінде сотталған адам қоғамдық жұмыстарды орындайды. Кәмелетке толмаған сотталғандарға қатысты қоғамдық жұмыстар он сағаттан жетпіс бес сағатқа дейiнгi мерзiмге тағайындалады және ол кәмелетке толмаған адамның қолынан келетiн жұмыстарды орындауы болып табылады және ол оны оқудан немесе негiзгi жұмысынан бос уақытында орындайды. Он алты жасқа дейінгі адамдардың бұл жаза түрiн орындау ұзақтығы - күнiне екi сағаттан, ал он алтыдан он сегiз жасқа дейiнгi адамдар үшiн күнiне үш сағаттан аспауы керек.".
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 1-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
11-қосымша
Нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
_______________________________________________________________
(аумақтық органның атауы)
Сотқа дейінгі пробацияға түсетін адамдарды есепке алу ЖУРНАЛЫ
20__ жылғы "___"_______ басталды
20__ жылғы "___"_______ аяқталды
Сақталу мерзімі ________
(ішкі мазмұны)
Рет.
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), туған жылы және жері
Тұрғылықты жері
Күдікті адам деп тану туралы қаулыны қашан, қай ҚАПб (Б) шығарды
Бұлтартпау шарасы

пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Общественные работы отбываются не свыше четырех часов в день с освобождением осужденного на время их отбывания от выполнения трудовых обязанностей по месту основной работы либо в свободное от учебы время.
4. Срок наказания в виде привлечения к общественным работам исчисляется в часах, в течение которых осужденный выполнял общественные работы. В отношении несовершеннолетних осужденных общественные работы назначаются на срок от десяти до семидесяти пяти часов и заключаются в выполнении работ посильных для несовершеннолетнего, и исполняются ими в свободное от учебы или основной работы время. Продолжительность исполнения данного вида наказания лицами в возрасте до шестнадцати лет не может превышать два часа в день, а лицами в возрасте от шестнадцати до восемнадцати лет - три часа в день.".
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 11
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
МИНИСТЕРСТВО ВНУТРЕННИХ ДЕЛ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
_____________________________________________________________
(наименование территориального органа)
ЖУРНАЛ
учета лиц, подпадающих под досудебную пробацию
Начат: "___" ___________ 20__г.
Окончен: "___" ___________ 20__г.
Срок хранения ___________________
(внутреннее содержание)
№ п/п
ФИО (при его наличии), год и место рождения
Место жительства
когда, каким ГОР(У)ОП вынесено постановление о признании подозреваемым лицом
мера пресечения

Сотқа дейінгі тергеу мерзімі (жеделдетілген, 1 ай, 2 ай, белгілі бір мерзімге ұзартылды)
Есепке қою күні
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жинақтау ісінің нөмірі
ӘҚК көрсету үшін қашан, қайда жолданды
Сотқа дейінгі баяндаманы жолдау күні (құжаттың шығыс №)
Айыпталушыға, күдіктіге сотқа дейінгі баяндаманы ұсыну күні
8
9
10
11
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 2-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
14-қосымша
Нысан
Сот шешімін орындауға қабылдау туралы
ХАБАРЛАМА
___________________________
(сот атауы,
___________________________
оның орналасқан жері)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________________________ бабы бойынша
сотталған _______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда) және туған жылы)
________________________________ сотының 20 __ жылғы"___"___________
үкімнің көшірмесі 20 ___ жылғы "___"_________ алынғанын және атқаруға
қабылданғанын хабарлаймыз.
Сотталған _________________________________________________________________
мінез-құлқы бақылауға алынды.
_________________________
(орган атауы)
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 3-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
15-қосымша
Нысан
БАҚЫЛАУ-МЕРЗІМДІК КАРТОЧКАСЫ
Мерзімнің аяқталуы_______________________________________________________________
(күні, жаза түрі: түзеу жұмыстары, шартты түрде соттау, жазаны орындауды
________________________________________________________________________________
кейінге қалдыру, белгiлi бiр қызметтi атқару немесе белгiлi бiр iс-әрекетпен айналысу
________________________________________________________________________________
құқығынан айыру, бас бостандығыншектеу және қоғамдық жұмыстары)
Шартты түрде мерзімінен бұрын босатуға жіберілген күні (ШТМББ)
20 _ жылғы "___"_________
ТАӘ (ол болған жағдайда)_________________________________________________________
Есепке алынды __________________________________________________________________
№ ________ жеке (бақылау) іс
Карточканы ____________________________________________________________ толтырды
_________________________
(орган атауы)
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 4-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
19-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________
(аумақтық органның атауы)
Түзеу жұмысын өтеушінің
№____ ЕСЕП КАРТОЧКАСЫ
Тегі ______________________________________________________________________
Аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)_________________________________________
Туған жылы мен жері________________________________________________________
Мекенжайы________________________________________________________________
Жұмыс (оқу) орны және лауазымы_____________________________________________
20 _ жылғы "___"___________________________________________________________
(сот атауы)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________________ бабы бойынша __________
мерзімге түзеу жұмыстарына сотталды, ұстап қалудың өлшемі _________%.
20 _ жылғы "___"_________ есепке алынды.
Карточканы толтырған ____________________________________________________________
(лауазымы, тегі аты-жөні)                  (қолы)
Жұмыс орнын немесе тұрғылықты жерін өзгерткені туралы белгі қою орны
__________________________________________________________________________
Алынған растауға сәйкес ұстап қалу 20 ___ жылғы _______________ басталды.

срок досудебного расследования (ускоренное, 1 месяц, 2 месяца, продлен на определенный срок)
Дата постановки на учет
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Номер накопительного дела
Когда, куда направлен(а) для оказания СПП
Дата направления досудебного доклада (№ исходящего документа)
Дата вручения обвиняемому, подозреваемому досудебного доклада
8
9
10
11
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 14
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
ИЗВЕЩЕНИЕ
о принятии решения суда к исполнению
__________________________
(наименование суда,
__________________________
его адрес)
Сообщаю, что копия приговора __________________________ суда от
"___" ________ 20__ г. на осужденного(ую) по ст. _______ УК РК
____________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии) и год рождения)
получена "___" _________ 20__ г.
Контроль за поведением осужденного(ой) _______________________________
установлен.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)                   (подпись)
"__" ______________ 20__ г. МП
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 15
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
КОНТРОЛЬНО-СРОКОВАЯ КАРТОЧКА
Окончание срока _______________________________________________
(дата, вид наказания: исправительные работы, условное осуждение, отсрочка
____________________________________________________________________
отбывания наказания, лишение права занимать определенную должность или
____________________________________________________________________
заниматься определенной деятельностью, ограничение свободы и общественные работы)
Дата представления к условно-досрочному освобождению (УДО)
"__"_________ 20__ г.
ФИО (при его наличии) __________________________________________
Поставлен (а) _____________________________________________________
№ личного (контрольного) дела ______________________________________
Карточку составил _________________________________________________
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"__" ________________ 20__ г.
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 19
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
__________________________________________________________
(наименование территориального органа)
УЧЕТНАЯ КАРТОЧКА №____
отбывающего(ей) исправительные работы
Фамилия _________________________________________________________
Имя, отчество (при его наличии) _____________________________________
Год и место рождения ______________________________________________
Домашний адрес ___________________________________________________
Место работы и должность __________________________________________
Осужден(а) "___" ________ 20__ г. ____________________________________
(наименование суда)
по ст. ________ УК к исправительным работам _________________________
на срок _______ размер удержаний ___________ %.
Взят на учет "___" ________ 20____ г.
Карточку заполнил(а) ______________________________________________
(должность, фамилия, инициалы) (подпись)
Место для отметок о перемене места работы или жительства
____________________________________________________________________
Согласно полученному подтверждению,
Удержания начаты с "___" _______ 20 __ г.

20_жылғы "__"________ және 20_жылғы "__"________ аралығында қамауда отырды.
Жаза мерзімінің өтелуіне ______ ай ______ күн қалды.
Жылы, ай
Кесте бойынша істелген жұмыс күнінің саны
Жұмыс атқарған күндері
Жұмыс атқармаған күндері және себептері
1
2
3
4
(кестенің жалғасы)
Тапқан ақшасы
Жалпы аударылғаны
Аударылған күні және құжаттың №
Есеп мәліметтері тігілген істің және парақтың нөмірі
5
6
7
8
Барлығы ___________ 20__жылғы "__"________ есептен шығарылды.
Негіздеме: ________________________________________________________________
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 5-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
26-қосымша
Нысан
ҚОЛХАТ
Мен, ___________________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда), туған жылы,тұрғылықты жері)
20__жылғы "___"___________________________________________________ сотымен
(соттың атауы)
____________________________________ Қазақстан Республикасы ҚК-нің _______ бойынша
________________________________________________________________________________
(жаза мерзімі) (түзеу, қоғамдық жұмыстар, бас бостандығын шектеу,
________________________________________________________________________________
белгiлi бiр қызметтi атқару немесебелгiлi бiр iс-әрекетпен айналысу құқығынан айыру,
________________________________________________________________________________
шартты сотталу, жазаны өтеуді кейiнге қалдыру)
сотталдым, жазаны және өзге де қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын өтеу
тәртібімен және жағдайымен таныстым.
Пробация қызметінің бақылауынан жасырынғаны үшін және Қазақстан Республикасы
ҚАК-ның 21, 53, 59, 66, 74, 164, 174-баптарымен белгіленген жазаны және өзге де
қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын өтеу тәртібі және жағдайын сақтамағаны үшін
жауапкершілікке тартылатынымдығы туралы ескертілдім.
20___жылғы "___"_________ ____________________
(сотталғанның қолы)
Қолхатты алған
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 6-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
27-қосымша
Нысан
Жергілікті әскери басқару
органы
___________________________
(ұйымның атауы)
ХАБАРЛАМА
Әскери есепте тұратын____________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
20___жылғы "___"_________ туған _________________________________________________
________________________________________________________________________________
мекенжайы бойынша тұрады.
20_жылғы "___"______________________________________ сотталған (соттың атауы)
_________________________ Қазақстан Республикасы ҚК-нің ______________
бабы бойынша ___________________________________________ сотталған.
(жазаның түрі және мерзімі)
Сотталғанның пробация қызметінің есебінен шығарылғаны туралы қосымша хабарланатын болады.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 7-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
28-қосымша
Нысан
__________________
бастығы (директоры)
____________________________
(жергілікті атқарушы органның
атауы)
ЖОЛДАМА-АНЫҚТАМА

Содержался под стражей с "___" _______ 20__ г. по "___"______ 20__ г.
К отбытию срока наказания осталось _____ месяцев ___________ дней
Месяц, год
Кол-во рабочих дней по графику
Отработано дней
Не отработано дней и причины
1
2
3
4
(Продолжение таблицы)
Заработано денег
Всего перечислено
Дата перечисления и № документа
Дело и № листа под которым подшиты расчетные сведения
5
6
7
8
Итого ______________________ Снят(а) с учета: "___" ________ 20__ г.
Основание: ________________________________
Начальник (старший инспектор, инспектор)
_________________________________
(наименование органа)
_______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"____" ________________ 20__ г.
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 26
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
ПОДПИСКА
Я, ______________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год рождения, место жительства)
осужден (а) "___" _________ 20__ г. ___________________________ судом
(наименование суда)
по ст._____ УК РК ________________________________________________________
(срок наказания)
_________________________________________________________________________
(исправительные, общественные работы, ограничение свободы,
_________________________________________________________________________
лишения права занимать определенную должность или заниматься
__________________________________________________________________________
определенной деятельностью, условное осуждение,
__________________________________________________________________________
осужденные, которым исполнение наказания отсрочено)
ознакомлен (а) с порядком и условиями отбывания наказания и иных мер уголовного правового воздействия.
Предупрежден(а) об ответственности, за уклонение от контроля Службы пробации и не соблюдение установленных статьями 21, 53, 59, 66, 74, 164, 174 УИК РК порядка и условия отбывания наказания и иных мер уголовного правового воздействия.
"____" _____________ 20__ г. _____________________________
(подпись осужденного(ой)
Подписку отобрал:
Начальник (старший инспектор, инспектор)
____________________________________
(наименование органа)
____________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ____________ 20__ г.
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 27
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Местный орган военного управления
________________________________
(наименование организации)
СООБЩЕНИЕ
Состоящий на воинском учете _______________________________________
(ФИО (при его наличии)
"___" ______ 20__ г. рождения, проживающий по адресу ________________
___________________________________________________________________
"___" _____ 20__ г. осужден _________________________________________
(наименование суда)
по ст. _______УК РК к ________________________________________________
(вид и срок наказания)
____________________________________________________________________
О снятии осужденного с учета службы пробации будет сообщено дополнительно.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___"_____________ 20__ г.
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 28
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Начальнику (директору)
_____________
_________________________________
(наименование местного
исполнительного органа)
`СПРАВКА-НАПРАВЛЕНИЕ

Қазақстан Республикасы ҚАК-тың 57, 58, 59-баптарына сәйкес,Сіздің кәсіпорынға
20___жылғы "___"_________ ______________________________________________________
(сот атауы)
сотымен Қазақстан Республикасы ҚК-нің _____ бабы бойынша ___________
сағат қоғамдық жұмыстарға сотталған _______________________________________________
((ТАӘ (ол болған жағдайда),туған жылы,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жері, негізгі жұмыс (оқу) орны)
жазасын өтеу үшін жіберіледі.
М.О.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
-------------------------------------- кесу сызығы---------------------------------------
Жолдаманы алғаннан кейін хабарламаны толтырып, мөрмен растап және дереу Пробация қызметіне жіберілсін.
Хабарлама
20_жылғы "___"_________ _________ №______________
______________________________________ пробация қызметіне
Сотталған _______________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
__________________________________________________ қоғамдық жұмыстарды орындауға
(жұмыстың атауы)
20__жылғы "___"_________ кірісті.
М.О.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы ҚАК-тың 62-бабына сәйкес жергілікті атқарушы органдар сот
үкімін алғаны және оны орындауға қабылдағаны туралы Пробация қызметіне дереу
хабарлайды; жұмыс істеген уақытын есепке алу табелін жүргізеді, орындалған жұмыс
актілерін жасауға және ағымдағы жылдың соңғы күнінен кешіктірмей оларды Пробация
қызметіне жібереді; сотталғанның мінез-құлқы туралы пробация қызметін хабардар етеді;
сотталғанның жазаны өтеуден жалтаруы туралы Пробация қызметін хабардар етеді.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 8-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
29-қосымша
Нысан
Түзеу жұмыстарын қоғамдық жұмыстармен, қамаумен, бас бостандығын шектеумен және бас бостандығынан айырумен, қоғамдық жұмыстарды қамаумен, бас бостандығын шектеумен және бас бостандығынан айырумен, бас бостандығын шектеудi бас бостандығынан айырумен, шартты түрде соттаудың, жазаны өтеу мерзімін кейінге қалдырудың күшін жою туралы ескерту
Мен, ___________________________________________________ пробация қызметінің
(аумақтық органның атауы, лауазымы)
___________________________________________ 20_ жылғы "___"_________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
сотталған _______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
(сотталғанның сот жүктеген міндеттерді орындаудан, баланы тәрбиелеуден немесе
________________________________________________________________________________
қараудан бас тартудың, қашан, қай кезде қоғамдық тәртіпті бұзды, ол үшін
________________________________________________________________________________
қандай әкімшілік жауапқа тартылғандығының нақты фактілері көрсетіледі)
үшін пробация қызметіне шақырдым.
Баяндалғанға байланысты негізінде және Қазақстан Республикасы ҚАК-тың 54, 60, 68,
164, 176-баптарын басшылыққа алып, сотталған__________________ сот жүктеген
міндеттерін атқармауын жалғастырған немесе қайталап қоғамдық тәртіпті бұзған жағдайда
оған осы жазаның күші жойылуы немесе ауыстырылуы мүмкін екендігі ескертілді.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"_________
Осы ескерту маған жарияланды
_____________________________20__ жылғы "___"__________
(сотталғанның қолы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 9-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
30-қосымша
Нысан
____________________________
(соттың атауы)
ҰСЫНЫМ
Мен,____________________________________________________________________________
(лауазымы, атағы, ТАӘ (ол болған жағдайда))
________________________________________________________________________________
(аумақтық органның атауы)
20 _ жылғы "___"__________ ____________________________
(сот атауы)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің _______ бабы бойынша___________________
_______________________________________________________________________ сотталып,
(жаза мерзімі және түрі)
20 _ жылғы "___"_________ бастап пробация қызметі есебіне алынған
сотталған ____________________________________________________ материалдарды қарап
(ТАӘ (ол болған жағдайда), туған жері және жылы)
АНЫҚТАДЫМ:
________________________________________________________________________________
(шешілетін мәселеге және сотталғанның санатына байланысты: ұсыным шығарылған
________________________________________________________________________________
кезеңдегіжазаның өтелген және өтелмеген мерзімі, сотталғанның мінез-құлқын,
________________________________________________________________________________
еңбекке көзқарасын, оған сот жүктеген міндеттерді орындауын, қашан және қандай жазаны
________________________________________________________________________________
өтеу тәртібін бұзғаны, қоғамдық тәртіптің, алып келулер, ескертулер пробация қызметімен
________________________________________________________________________________
қашан шығарылған, сотталғанның денсаулық жағдайы, мүгедектік тобын анықтау,
________________________________________________________________________________
психикасының бұзылуының немесе басқа ауыр ауруының болуы, жүктілігі және тууы
________________________________________________________________________________
бойынша демалысының берілген мерзімдері, ал тұрғылықты жері белгісіз адамдарға,
________________________________________________________________________________
Пробацияқызметі бақылауынан жәнежазаны өтеуден жалтару мақсатында бой тасалаған
________________________________________________________________________________
және де бастапқыіздеуіс-шараларының нәтижелері көрсетіледі)
Баяндалғанды ескере отырып және Қазақстан Республикасы ҚК-нің
_______________________________________ басшылыққа ала отырып,
(Қазақстан Республикасы ҚК-нің бабы көрсетіледі)
________________________________________________________________________________
(соттың атауы)
сотталған _______________________________________________________________________
(аты-жөні)
________________________________________________________________________________
(босатылуы, мерзімінен бұрын босатылуы немесе жүктілігіне байланыстытүзеу
________________________________________________________________________________
жұмыстарынан шартты түрде мерзімінен бұрын босатылуы, түзеу жұмыстарын қоғамдық
________________________________________________________________________________
жұмыстармен не қамаумен алмастыру, сотталғандығын немесе шартты сотталудың күшін
________________________________________________________________________________
жою,пробациялық бақылау мерзімін ұзарту, шартты түрде соттаудың немесе жаза өткеру
________________________________________________________________________________
мерзімін кейінгеқалдырудың күшін жою,сотталған әйелді түзеу мекемесіне қайтару,
________________________________________________________________________________
жазаның өткерілмегенмерзімін жеңілдеу түрінеалмастыру немесе босату, бұрын
_______________________________________________________________________________
қойылған міндеттердің күшін толығымен немесе ішінара жою,әйтпесе қосу)
сотқа мәселені шешу үшін құжаттарды жолдауды мақсатқа сай деп санаймын.
Қосымша ___________ парақта.
М.О.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар тізбесіне 10-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
31-қосымша
Нысан
____________________________
(кәсіпорынның, ұйымның атауы)
Жұмыс істеген уақытты есептеу ТАБЕЛІ
ТАӘ (ол болған жағдайда)____________________________________________________
Жұмыс орны ______________________________________________________________
Лауазымы _____________________________________________________________ жыл
(ай)
Күні, айы, жылы
Жұмыс уақыты
Істелді (жазумен)
Сотталғанның қолы
Учаске, объект бастығының тегі және қолы
Барлық шыққан күні ___________ шықпаған күндері ____________
Кешіккен уақыты________ жұмыс істеген сағаты _______________
Тапқан еңбекақысы __________ теңге _________ тиын __________
Табельші _________________ _______________
(аты-жөні)            (қолы)
__________________________ бастығы _____________
(ұйым, кәсіпорын)                  (қолы)
(келесі жағы)
Күні (жылы, күні, айы)
Жол берілген тәртіп бұзушылықтар туралы мәліметтер және басқа да жазбалар
Жазбаны енгізген адамның тегі және қолы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 11-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
32-қосымша
Нысан
ХАБАРЛАМА
__________________________________________________________________________
(ұйым атауы)
__________________________________________________________________________
(ұйым басшысының лауазымы, тегі, аты-жөні)
20_ жылғы "___"_________ Қазақстан Республикасы ҚК-нің ___ бабы бойынша сотталған
________________ ________________________
(тегі, аты-жөні)      (қызметі, жұмыс орны)
жұмыс істейтін ________________ мерзімге еңбекақысынан Жәбірленушілерге (жаза мерзімі)
өтеу қорына ___ % ұстай отырып, түзеу жұмыстарына сотталды.
Сотталғанның еңбекақысынан ұстап қалу хабарлама алынған күннен бастап жүргізіледі
және Жәбірленушілерге өтеу қорына аударылсын.
______________________ кесу сызығы________________________________
Хабарлама алынған кезде толтырылсын, мөрмен куәландырылсын және пробация қызметіне дереу жіберілсін
РАСТАМА
20__ жылғы "___"_________ № ___
__________________________ пробация қызметіне (пробация қызметінің атауы)
Түзеу жұмыстарына сотталған азамат ___________________________
(тегі, аты-жөні)
____________________________________________________________________ болып істейді
(жұмыс орны, ұйым)
Сіздер жіберген хабарлама 20__ ж. "___"_________ алынды және осы күннен бастап
ұстап қалу жүргізілетін болады.
Сотталғанның еңбекақысынан ұстап қалу жүргізетін бухгалтер:
____________________ тел.____________
(тегі, аты-жөні)
Бас (аға) бухгалтер ________________ ____________________
(тегі, аты-жөні)            (қолы)
20___жылғы "___"_________
тел.____________
М.О.
Қосымша ________ парақта.
М.О
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 12-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
34-қосымша
Нысан
Түзеу жұмыстарын өтеп жатқан адамдарға жүргізілген ұстап қалудың дұрыстығын тексеру актiсi
________________________________________20____ ж.__________
(кәсiпорынның, мекеменiң, ұйымның атауы)
Мен,_________________ пробация қызметiнiң (аға инспекторы, инспектор) бастығы
_________________________________________ және бас бухгалтер
______________________ қатысуымен төмендегi туралы (тегi, аты-жөнi)
осы актiнi жасадым:
_______________________________________ 20___ жылғы ______________
(кәсiпорынның, мекеменiң, ұйымның атауы)
түзеу жұмыстарын ____________ адам өтедi.
Рет.
Тегі, аты жөні
Түзеу жұмыстарын өтеу уақыты 20__ ж. ___ бастап ____ күнге дейін
Жалпы аударылғаны
1
2
3
4
Кестенің жалғасы
Ұстап қалудың мөлшері
Ұсталғаны
Ұстап қалу қажет
Ұсталмағаны
5
6
7
8
Осылайша, жоғарыда аталған адамдардан тексерiлiп отырған кезеңінде есептеу кезiнде.

В соответствии со ст. 57, 58, 59 УИК РК Вам направляется ______________________
______________________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год рождения,
_____________________________________________________________________________
место жительства, основное место работы (учебы)
осужденный(ая) "___" _______ года _____________________________________________
(наименование суда)
по ст. _____ УК РК к _______ часам общественных работ для отбытия наказания.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор) _______________________________________
(наименование органа)
________________________________________ _____________________________________
(звание, инициалы)                         (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
--------------------------- линия отреза ----------------------------
После получения направления заполнить уведомление, заверить печатью и немедленно
выслать в Службу пробации.
Уведомление
На № ___________ от "___"____________ 20___ года.
В службу пробации _____________________________________________
осужденный(ая) ________________________________________________
(фамилия, инициалы)
к выполнению общественных работ_____________________________________
(наименование работы)
приступил(а) "___" __________ 20__ года.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ ___________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ____________ 20__ г.
В соответствии со ст. 62 УИК РК местные исполнительные органы: незамедлительно уведомляют Службу пробации о получении приговора суда и принятии его к исполнению; ведут табель учета отработанного времени, составляют акт выполненных работ и направляют их в Службу пробации не позднее последнего дня текущего месяца; информируют Службу пробации о поведении осужденного; уведомляют Службу пробации об уклонении осужденного от отбывания наказания.
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 29
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Предупреждение
о замене исправительных работ общественными работами, арестом,
ограничением свободы и лишением свободы, общественных работ
арестом, ограничением свободы и лишением свободы, ограничения свободы
лишением свободы, об отмене условного осуждения, отсрочки отбывания наказания
Мною, _______________________________________________________
(должность, наименование территориального органа)
службы пробации ____________________________________________________
(фамилия и инициалы)
"__" ______ 20__ г. вызван(а) в службу пробации осужденный(ая)
___________________________________________ который(ая) допустил(а)
(ФИО (при его наличии)
____________________________________________________________________
(указываются конкретные факты уклонений осужденного (ой) от исполнения возложенных
____________________________________________________________________
судом обязанностей, когда, какое допущено нарушение общественного порядка,
____________________________________________________________________
за которое было наложено административное взыскание)
В связи с изложенным и руководствуясь ст. 54, 60, 68, 164, 176 УИК РК, осужденный(ая)__________________________ предупрежден(а) о том, что в случае продолжения неисполнения возложенных судом обязанностей, либо повторном нарушении общественного порядка ему (ей) отменяется или заменяется это наказание.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ______________ 20__ г.
Настоящее предупреждение мне объявлено
___________________________________ "____" ____________ 20__ г.
(подпись осужденного(ой))
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года
№ 880
Приложение 30
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
__________________________
(наименование суда)
__________________________
Представление
Я, ____________________________________________________________________
(должность, звание, ФИО (при его наличии))
____________________________________________________________________________
рассмотрев (наименование территориального органа)
материалы ___________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год и место рождения)
осужденного(ой) "___" _________ 20__ г. ________________________________________
(наименования суда)
по ст. УК РК __________________ состоящий(ей) на учете в службе пробации с
(срок, вид наказания)
"___"_______ 20__ г.
Установил:
_______________________________________________________________________
(в зависимости от решаемого вопроса и категории осужденного(ой)
_____________________________________________________________________________
указывается: отбытый и не отбытый срок наказания на момент вынесения представления,
_____________________________________________________________________________
излагаются сведения, характеризующие личность осужденного(ой), его поведение,
_______________________________________________________________________________
отношение его(ей) к труду, выполнению обязанностей и запретов,
________________________________________________________________________________
возложенных судом обязанностей по воспитанию ребенка и уходу за ним,
_______________________________________________________________________________
когда и какие допущены нарушения порядка и условий наказания, общественного
_______________________________________________________________________________
порядка, когда вынесено предупреждение службой пробации,
_______________________________________________________________________________
о состоянии здоровья осужденного(ой), установление группы инвалидности,
______________________________________________________________________________
наличие психического расстройства или тяжкой болезни, даты предоставления
____________________________________________________________________________
отпуска по беременности и родам, а в отношении лица, местонахождение
____________________________________________________________________________
которого(ой) не известно, указывается о том, что он (она) скрылся (лась) с целью
____________________________________________________________________________
уклонения от отбывания наказания и контроля службы пробации, а также результаты
____________________________________________________________________________
первоначальных розыскных мероприятий)
Учитывая изложенное и руководствуясь __________________________________________
(указать статью УК РК)
УК РК, полагаю целесообразным направить материалы на осужденного(ую)
______________________________ в ______________________________ суд для решения
(фамилия и инициалы)             (наименование суда)
вопроса ______________________________________________________________________
(об освобождении, досрочном освобождении, о замене исправительных работ
______________________________________________________________________________
общественными работами, арестом, ограничением свободы и лишением свободы,
_______________________________________________________________________________
общественных работ арестом, ограничением свободы и лишением свободы,
_______________________________________________________________________________
об отмене условного осуждения и о снятии с осужденного судимости, о продлении срока
_______________________________________________________________________________
пробационного контроля, об отмене условного осуждения и исполнении назначенного
_______________________________________________________________________________
наказания приговором суда, об отмене отсрочки отбывания наказания, об отмене
_______________________________________________________________________________
полностью или частично либо дополнений ранее установленных обязанностей)
Приложение на _____ листах.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
_______________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 31
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
_______________________________
(наименование организации предприятия)
ТАБЕЛЬ
учета отработанного времени
ФИО (при его наличии) ___________________________________________
Место работы ____________________________________________________
Занимаемая должность ____________________________________________
_____________года.
(месяц)
Дата (число, месяц, год)
Часы работы
Отработано (прописью)
Подпись осужденного (ой)
Фамилия и подпись начальника участка, объекта
Всего выхода дней ________ прогулов ____ опозданий _________
Отработано часов ______ заработано _____ тенге _______ тиын
Табельщик ____________________ ________________
(фамилия, инициалы)       (подпись)
Начальник ________________________ ________________
(организации, предприятия)       (подпись)
(оборотная сторона)
Дата (число, месяц, год)
Сведения о допущенных нарушениях и другие записи
Фамилия и подпись лица, выносившего запись
Приложение 11
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 32
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
ИЗВЕЩЕНИЕ
_______________________________________________________________
(наименование организации)
_______________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы, руководителя организации)
"____" __________ 20__ г. по ст. ________ УК РК ____________________
____________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии))
работающий(ая) ________________________ осужден(ой) к ______________
(должность и место работы)             (срок наказания)
исправительных работ с удержанием из заработка ____ % в Фонд компенсации потерпевшим.
Удержание из заработной платы осужденного(ой) производить со дня получения настоящего извещения и перечислять в Фонд компенсации потерпевшим.
--------------------------------------------------------------------- (линия отреза)
По получении извещения заполнить, заверить печатью и немедленно выслать в службу пробации
ПОДТВЕРЖДЕНИЕ
На № ______ от "___" _________ 20__ г.
В службу пробации _________________________________________________
(наименование службы пробации)
Осужденный(ая) к исправительным работам гр. __________________________ работает
(фамилия, инициалы)
_____________________________________ в должности _________________.
(место работы и наименование организации)
Высланное Вами извещение получено "___" _______ 20__ г. и с этого же будут производится удержания.
Бухгалтер, производящий удержания из заработной платы осужденного(ой):
______________________________________________________________________
(фамилия, инициалы)
Тел. ____________
М.П.
Главный (старший) бухгалтер ________________________________ _____________
(фамилия, инициалы)                   (подпись)
"____" _________ 20__ г.
Тел._____________
(Оборотная сторона)
Приложение: на ___ листах.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"__" ____________ 20__ г.
Приложение 12
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 34
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
АКТ
проверки правильности произведенных удержаний
с лиц, отбывающих исправительные работы
_________________________________________________________________ за 20__ год.
(наименование предприятия, учреждения, организации)
Мною, начальником (старший инспектор, инспектор) ______________
службы пробации ___________ в присутствии ________ и главного бухгалтера
_________________________ составлен настоящий акт о нижеследующем:
(фамилия, инициалы)
В ___________________________________________________ в 20___ г.
(наименование предприятия, учреждения, организации)
отбывали исправительные работы ___________________.
№ п\п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Время отбывания исправительных работ с ___ по _ 20__ г.
Всего начислено
Размер удержаний
1
2
3
4
5
продолжение таблицы
Удержано
Следует удержать
Недоудержано
6
7
8
Таким образом, с вышеуказанных лиц при расчете за проверяемый период.

1. Сот үкiмiне сәйкес ұсталғаны ___________ теңге
2. __________________ теңге жете ұсталмаған.
(жазумен)
Көрсетілген соманы жете ұстап қалу және "___"_________ кешiктiрмей Жәбірленушілерге
өтеу қорына аудару қажет.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Кәсiпорынның (мекеменiң, ұйымның) басшысы ____________
(қолы)
М.О.
Бас бухгалтер ____________
(қолы)
20___ жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 13-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
35-қосымша
Нысан
ХАБАРЛАМА
_________________________________________________________________
(ұйым атауы)
_________________________________________________________________
(ұйым бастығының тегі, аты-жөні)
Азамат(ша)______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда), туған жылы)
___________________________________ жұмыс істейтін түзеу жұмыстары
(лауазымы, ұйым атауы)
түріндегі жазаны өткерді, осыған байланысты оның еңбекақысынан ұстауды
20___ж. ______ бастап тоқтатуды сұраймын
________________________________________________________________________________
(тоқтатылу негізі көрсетілсін)
Оның іс жүзінде өтеген жаза мерзімі ___ ай ______ күн құрайды.
М.О.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 14-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
36-қосымша
Нысан
АНЫҚТАМА
Азамат(ша)______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
20__жылғы "___"_________ _______________________________________________________
(соттың атауы)
Қазақстан Республикасы ҚК ___________ бабы бойынша түзеу жұмыстарына
(қоғамдық жұмыстарға) _____________ мерзімге сотталған адам пробация
қызметі есебінен 20___ж. "___"_________ ___________________________________________
(есептен шығарылған негіздемесі көрсетілсін)
шығаруына байланысты берілді.
М.О.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 15-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
37-қосымша
Нысан
______________________________________
(басшының лауазымы, ұйым, мекенжайы)
ХАБАРЛАМА
_____________________________________________ пробация қызметі
(аумақтық органының атауы)
20__ ж __________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ______________________________ бабы бойынша сотталған
________________________________________________________________________________
(лауазымы және iс-әрекеттiң қандай түрімен
________________________________________________________________________________
айналысуға тыйым салынғаны көрсетiледi)
сотталған _______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда)), туған жылы)
__________________________________________________________________ жұмыс iстейтін,
(қызметi, жұмыс орны)
сотталғанға ___________________ соты үкiмiнiң көшiрмесiн жолдайды.
(соттың атауы)
Қазақстан Республикасы ҚАК-тың 75-бабына сәйкес сотталған жұмыс iстейтiн ұйымның әкiмшiлiгi:

1. Удержания произведены в соответствии с приговорами суда
________________________________________________ тенге.
2. Недоудержано _____________________________ тенге.
Указанную сумму следует до удержать и перечислить не позднее "___"
_________ 20__ г. в Фонд компенсации потерпевшим.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
Руководитель предприятия (учреждения, организации) __________________
(подпись)
М.П.
Главный бухгалтер ____________________________________
(подпись)
"___" _________________ 20__ г.
Приложение 13
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 35
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
СООБЩЕНИЕ
____________________________________________________________________
(наименование организации)
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы руководителя организации)
гр.________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год рождения)
работающий(ая) __________________________________________________
(наименование организации и должность)
наказание в виде исправительных работ отбыл(а), в связи с чем предлагаю удержания
из его(ее) заработной платы с "___" ______ 20__года прекратить.
____________________________________________________________________
(указать основание прекращения удержания)
Фактически отбытый им срок составляет ______ мес.____ дней.
"___" ______________ 20__ г.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
Приложение 14
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 36
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
СПРАВКА
Выдана гр. ____________________________________________________
(ФИО (при его наличии))
осужденному(ой) "___" _______ 20___ г. ______________________________
(наименование суда)
по ст. _____ УК Республики Казахстан к ____ исправительным работам
(общественным работам) в том, что он(а) снят(а) с учета службы пробации
"____" _______ 20__ г. в связи с ______________________________________
__________________________________________________________________
(указать основания снятия с учета)
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
Приложение 15
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 37
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
__________________________________________________________________
(должность руководителя, организация, адрес)
ИЗВЕЩЕНИЕ
Служба пробации _______________________________________________
(территориального органа)
направляет копию приговора _____________________________________ суда
(наименование суда)
на осужденного(ую) ______________________________________________
(ФИО (при его наличии), год рождения)
работающего(ей) ____________________________________________________
(должность, место работы)
осужденного(ой) "___" __________ 20__ г. по ст._____ УК РК к ____________
к лишению права _____________________________________________________
(указывается какая должность и каким видом
____________________________________________________________________
деятельности запрещено заниматься)
В соответствии со статьей 75 УИК РК администрация организации, в которой работает осужденный(ая):

1) заңды күшіне енген сот үкімінің көшірмесін не болмаса Пробация қызметінің
хабарламасын алғаннан кейін үш күннен кешіктірмей, сотталған адамды лауазымынан немесе
айналысу құқығынан айырылған қызмет түрінен босатады; Пробация қызметіне сот үкімін
орындағаны туралы хабарлама жібереді;
2) Пробация қызметінің талап етуі бойынша жазаны орындауға байланысты
құжаттарды береді;
3) сотталғанмен еңбек шарты өзгерген немесе тоқтатылған жағдайларда бұл туралы
Пробация қызметіне үш күндік мерзімде хабарлайды.
Ұйым әкiмшiлiгi үшiн үкiм талаптары мiндеттi, бұл талаптарды орындамағаны үшiн
Қазақстан Республикасы ҚК-тің 430-бабына сәйкес қылмыстық жауапкершiлiкке тартылады.
Қосымша: үкiмнiң көшiрмесi ______ парақта.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
М.О.
__________________________ кесу талоны___________________________________________
(толтырылсын және сотталған атқаратын лауазымынан босатылғаннан кейiн үш күн мерзiмде жiберiлсiн)
20__жылғы"___"_________№ _________
________________________________________________ пробация қызметіне.
Азамат(ша) 20__ жылғы"___"_____________________________________ соты
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ___ бабы бойынша __________________ сотталған.
20__ жылғы "___"_________ № __________ бұйрықпен тыйым салынған лауазымнан
(қызметтен) босатылды және қазiргi кезде_____________
_______________________________________________________________________ атқарады,
(жаңа лауазымы көрсетiлсiн)
бұл жайында еңбек кітапшасына тиiстi жазба жасалды.
________________________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні, қолы)
М.О.
20__жылғы"___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 16-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
38-қосымша
Нысан
____________________________
бастығына
(белгілі бір қызмет түрімен
айналысуға рұқсат
____________________________
беретін және күшін жоятын
орган көрсетіледі)
Рұқсаттың күшін жою туралы
ҰСЫНЫМ
_______________________________________________ үкіміне сәйкес (соттың атауы)
20__ жылғы "___"_________ Қазақстан Республикасы ҚК-нің _________
бабы бойынша азамат(ша)__________________________________________________________
___________________________________________ айналысуға тыйым салынды.
(қызмет түрі және қандай мерзімге тыйым салынғаны көрсетiледi)
Осыған байланысты, Қазақстан Республикасы ҚАК-тың 76-бабына
сәйкес, Сiз бұрын ________________________________________________________________
айналысуға берiлген рұқсатты қайтаруға және күшiн жоюға керек
азамат(ша)______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда)), туған жылы)
_______________________________________________________ берілген және
(қызмет түрi көрсетiледi)
жаза мерзiмi аяқталғанға дейін жаңа рұқсат бермеуге тиіссіз.
Сот үкiмi орындалмаған жағдайда кінәлі адамдар ҚазақстанРеспубликасы ҚК-нің
430-бабы бойынша жауапқа тартылады.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 17-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
39-қосымша
Нысан
Белгiлi бiр лауазымды атқаруға немесе белгiлi
бiр iс-әрекетпен айналысуға тыйым салынған үкiмнiң дұрыс
орындалуын тексеру АКТIСI
__________________________________________________________________
(тексерген адамның тегi, лауазымы)
Төмендегi адамдардың қатысуымен осы актiні жасадым
1.______________________________________________________________________________
(тексерiлiп отырған кәсіпорынның
2.______________________________________________________________________________
мекеменің, ұйымның әкімшілігі өкілдерінің лауазымы, тегi,)
________________________________________________________________________________
(кәсіпорынның, мекеменің, ұйымның атауы)
белгiлi бiр лауазымды атқару немесе белгiлi бiр iс-әрекетпен айналысу құқығынан айырылған
адамның сот үкiмін дұрыс орындауын тексердi.

1) не позднее трех рабочих дней после получения копии приговора суда, вступившего в законную силу, либо извещения Службы пробации освобождает осужденного от должности или того вида деятельности, права на занятие которой он лишен; направить в Службы пробации сообщение о выполнении приговора суда;
2) предоставляет по требованию Службы пробации документы, связанные с исполнением наказания;
3) в случаях изменения или прекращения трудового договора с осужденным в течение трех рабочих дней сообщает в Службу пробации.
Требования приговора обязательны для администрации организаций, которая за неисполнение требований приговора несет уголовную ответственность в соответствии со статьей 430 УК РК.
Приложение: копия приговора на ____ листах.
М.П.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
______________________________ (отрывной талон) _____________________
(заполнить и выслать в трехдневный срок после освобождения осужденного(ой)
от занимаемой должности)
На № __ от "___" __________ 20_ г.
В службу пробации ___________________________________________ района.
Сообщаю, что гр-н (ка) _____________________________________________
осужденный (ая) "___" _______ 20__ г. __________________________
(наименование)
судом по ст. ___ УК РК к ___________________________________________
Приказом № ____ от "___" ________ 20__ года освобожден (а) от
запрещенной должности (деятельности) и в настоящее время ____________
____________________________________________________________________,
(указать новую должность)
о чем сделана соответствующая запись в трудовой книжке.
_________________________________________
(должность, фамилия, инициалы, подпись)
М.П.
"___"___________ 20__ г.
Приложение 16
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 38
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Начальнику _____________________
(указывается орган, ведающий
____________________________________
выдачей и аннулированием разрешений
_____________________________________
на занятие определенными видами деятельности)
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ
об аннулировании разрешения
Судом ________________________________________________________
(наименование города, района)
"___" __________ 20__ г., по ст.________ УК РК ______ гражданину (ке)
_____________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год рождения)
запрещено заниматься ________________________________________________
(указывается вид деятельности и на какой срок)
В связи с этим в соответствии со статьей 76 УИК РК отозвать и аннулировать выданное
ранее разрешение на ________________
(вид деятельности)
_____________________________________ гр-ну (ке) ____________________
(ФИО (при его наличии))
и до окончания срока наказания не выдавать нового разрешения.
В случае неисполнения приговора суда виновные лица несут ответственность в порядке,
предусмотренном ст. 430 УК РК.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ________________ 20__ г.
Приложение 17
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 39
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
АКТ
проверки правильности исполнения приговора к
лишению права занимать определенные должности
или заниматься определенной деятельностью
_________________________________________________________________
(должность, фамилия и инициалы лица, производившего проверку)
Составил настоящий акт о том, что в присутствии

1. ___________________________________________________
(тегі, аты-жөнi)
2. ___________________________________________________
(тегі, аты-жөнi)
3. ___________________________________________________
(тегі, аты-жөнi)
4. ___________________________________________________
(тегі, аты-жөнi)
Тексеруде:
________________________________________________________________________________
(тексерiс кезіндегi атқаратын лауазымы, бұйрықтың нөмірi, атқаратын
________________________________________________________________________________
лауазымынан босатылған күні)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________анықталды.
(Сыртқа жағы)
Тексерумен анықталған кемшіліктерді жою мақсатында,
ҰСЫНЫЛАДЫ
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
_________________________ басшысы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)            (қолы)
Кәсіпорынның (мекеме, ұйым) ______________________
(қолы)
__________________ басшысы _______________________
(атағы, тегi, аты-жөнi) (қолы)
Актінің көшірмесін алдым _______________________ (қолы)
Ескертпе: Акт екі данада жасалады. Бірінші дана кәсіпорында қалдырылады, екіншісі кәсіпорын өкілінің танысқаны туралы белгісімен пробация қызметінің ісінде сақталады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 18-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
40-қосымша
Нысан
__________________________
(Ұйымның атауы)
____________________________
(басшының тегi, аты-жөнi)
Хабарлама
______________________________________________ үкiмiне сәйкес
(соттың атауы)
азамат(ша) ______________________________________________________________________
(лауазымы, жұмыс орны)
20_ жылғы "___"_________ Қазақстан Республикасы ҚК-нің ____ бабына
сәйкес______ мерзімге бас бостандығынан айыру жазасына кесiлдi және Қазақстан
Республикасы ҚК-нің____ бабына сәйкес _____ жыл
________________________________________________________________________________
(жаза түрi көрсетілсін)
Баяндалғанды ескере отырып, ___________________ жол берілген барлық еңбек тәртiп
бұзушылықтары және оған қолданған тәртіптік жаза туралы есепте тұрған
____________________ пробация қызметін хабардар етуіңізді сұраймын.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 19-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
41-қосымша
Нысан
_________________________
(ұйымның, органның атауы,
___________________________
басшының тегі және аты-жөні)
ҰСЫНЫМ
Үкімнің талаптарына сәйкес _______________________________________________________
(соттың атауы)
20__ жылғы__________ аз._________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
қандай лауазым атқаруға (қандай іс-әрекетпен шұғылдануға) тыйымсалынған
________________________________________________________________________________
(қандай лауазым атқаруға, қандай іс-әрекетпен айналысуға және қай мерзімге тыйым салынғаны көрсетіледі)
Тексерумен осы күнге дейін сот үкімінің орындалмай отырғаны және сотталған
____________________________ _________________________
(тегі, аты-жөні)
___________________________________________________________________ жалғастыруда
(қандай қызметте екені, қандай құжат алынғаны, қандай шешім бұзылмағаны)
Сот үкімін мүлтіксіз орындауға дереу шаралар қабылдауды ұсынамын, бұл туралы
____________ пробация қызметіне хабарлансын.
Сізге егер үкімінің талаптарын орындалмауда кінәлі адамдарды басқа жағдайда
Қазақстан Республикасы ҚК-нің 430-бабына сәйкес қылмыстық жауапқа тарту туралы
мәселенің шешілетінін хабарлаймыз.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 20-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына

1. __________________________________________________________________
(должность, фамилия, инициалы представителей
2. __________________________________________________________________
администрации проверяемого предприятия, учреждения, организации)
произвели проверку правильности исполнения приговоров лиц, лишенных
права занимать определенную должность или заниматься определенной
деятельностью, отбывающих наказание в (на) ____________________________
___________________________________________________________________
(наименование предприятия, учреждения, организации)
где отбывают _______________ человек:
1.___________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
2.__________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
3.__________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
4. _________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
ПРОВЕРКОЙ УСТАНОВЛЕНО:
______________________________________________________________
(Занимаемая должность на момент проверки, № приказа,
____________________________________________________________________
дата освобождения от занимаемой должности)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Оборотная сторона)
В целях устранения обнаруженных проверкой недостатков,
ПРЕДЛАГАЕТСЯ:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Руководитель предприятия (учреждения, организации)
___________________
(подпись)
Копию акта получил(а) ___________________
(подпись)
Примечание: Акт составляется в двух экземплярах. Первый экземпляр остается на предприятии, второй с отметкой администрации предприятия об ознакомлении хранится в делах службы пробации.
Приложение 18
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 40
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
_______________________________
(наименование организации)
_______________________________
(фамилия, инициалы руководителя)
СООБЩЕНИЕ
Сообщаю, что _______________________________________________________
(ФИО (при его наличии))
работающий(ая) _____________________________________________________
(должность и место работы)
осужден(а) "___" _____ 20__ г. ________________________________________
(наименование суда)
по ст. УК РК к _______ годам лишения свободы и согласно применения
ст. __________ УК РК наказание ему (ей) назначено ______ год(а)
____________________________________________________________________
(указать вид наказания)
Учитывая изложенное, прошу обо всех нарушениях трудовой дисциплины, допущенных ________________, и примененных к нему (ней) дисциплинарных взысканиях, информировать службу пробации ____________________, на учете которой состоит.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Приложение 19
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 41
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
_________________________
(наименование организации,
___________________________
органа, фамилия и
инициалы руководителя)
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ
В соответствии с требованиями приговора ______________________________
(наименование суда
"___" __________ 20___ г. гр.________________________________________
(ФИО (при его наличии))
запрещено занимать должности (заниматься деятельностью) _____________________
________________________________________________________________________
(указывается на какой срок, какие должности запрещено занимать
________________________________________________________________________
или какой деятельностью запрещено заниматься)
Проверкой установлено, что до настоящего времени приговор суда не
исполнен и осужденный(ая) _____________ продолжает ____________________
(фамилия и инициалы)
(указывается ____________________________________________________________________
какую должность продолжает занимать или какой деятельностью заниматься,
__________________________________________________________________________
какой документ не изъят, какое решение не аннулировано)
Предлагаю немедленно принять меры к неукоснительному исполнению приговора суда, о чем проинформировать службу пробации.
Ставлю Вас в известность, что в противном случае будет решаться вопрос о привлечении лиц, виновных в неисполнении требований приговора, к уголовной ответственности в соответствии со статьей 430 УК РК.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Приложение 20
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880

41-2-қосымша
Нысан
БАҒЫТТЫҚ ПАРАҚ
Тегі ______________________________________________________________________
Аты ______________________________________________________________________
Әкесінің аты (ол болған жағдайда) ____________________________________________
Туған күні мен туған жері ____________________________________________________
Тұрақты тұратын мекенжайы _________________________________________________
Жазаны өтеу мерзімінің басталуы _____________________________________________
Жазаның өтелмеген мерзімі 20__ жылғы"__" _________ бастап
20__ жылғы"__" _________ дейін
Бақылауды жүзеге асыратын Пробация қызметінің атауы
________________________________________________________________________________
Сотталғанның баратын елді мекеннің атауы ____________________________________
Сапардың мақсаты _________________________________________________________
Осы елді мекенде болу мерзімі _________ бастап __________ дейін белгіленген.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
Бағыттық парақтың сыртқы жағы
20___жылғы "___"_____________________________________ келді.
елді мекеннің атауы
Пробация қызметінің қызметкері____________________________________________________
(пробация қызметінің атауы)
М.О. _________________________
(тегі, аты-жөні (қолы)
Уақытша тұратын жердегі Пробация қызметінің қызметкеріне келгені туралы белгі.
1. 20__жылғы "___"__________________________________
Пробация қызметі қызметкерінің қолы
2. 20__жылғы "___"__________________________________
Пробация қызметі қызметкерінің қолы
______________________ кетті. елді мекеннің атауы
Пробация қызметінің қызметкері_________________________
М.О. _________________________
(атағы, қолы, тегі, аты-жөні)
Тұрақты жеріне 20__жылғы "___"_________ келді.
Пробация қызметінің қызметкері_________________________
Пробация қызметінің атауы
_________________________ (атағы, қолы, тегі, аты-жөні)
Бағыттық парағының түбіртегі
Азамат(ша)______________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________________
елді мекеннің атауы
_________________ күн мерзімге шығатыны немесе тұрғылықты жерін ауыстыратыны туралы хабардар етті.
Шығу күні ___________
Болу уақыты ______________ бастап ____________ дейін белгіленген.
Азамат(ша)______________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
қоғамдық тәртіпті сақтау және жаңа қылмыстық құқық бұзушылықтарға жол бермеу
туралы ескертілдім, сондай-ақ Қазақстан Республикасы ҚАК 53-бабының екінші бөлігіне
сәйкес сотталған адамның пробация қызметіне белгіленген мерзімде келмеуіне шақыртуды
уақтылы алмауы, сондай-ақ ауыруы және оны шақырту бойынша уақтылы келу мүмкіндігінен
айыратын, құжаттамамен расталған басқа да мән-жайлар дәлелді себептер деп танылады.
Ескертумен таныстым
20___жылғы "___"______________
_______________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 бұйрығына
21-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына

Приложение 41-2
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
МАРШРУТЫЙ ЛИСТ
Фамилия ____________________________________________________
Имя ________________________________________________________
Отчество (при его наличии) ____________________________________
Дата и место рождения ________________________________________
Адрес постоянного места жительства ____________________________
Начало срока отбывания наказания ___________________________
Срок неотбытой части наказания с "__" _____ 20_ года по "__" _______20__год
Наименование Службы пробации осуществляющего контроль_______________
Наименование населенного пункта, куда следует осужденный _______________
Цель поездки___________________________________
Срок пребывания в данном населенном пункте установлен с_____ до ________
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Оборотная сторона маршрутного листа
Прибыл (а) в ____________________________ "___" ______________20___года
наименование населенного пункта
Сотрудник службы пробации __________________________
наименование службы пробации
М.П. ___________________________
звание, подпись, фамилия и инициалы
Отметки о явке к сотруднику Службы пробации по месту временного проживания.
1. "___" ______ 20___года______________________
подпись сотрудника Службы пробации
2. "___" ______________ 20___года______________
(подпись сотрудника Службы пробации)
Убыл (а) из___________________________________
(наименование населенного пункта)
Сотрудник службы пробации ____________________
М.П. ___________________________
(звание, подпись, фамилия и инициалы)
Прибыл (а) к постоянному месту жительства "____" _____________20____года
Сотрудник Службы пробации
____________________________
(наименование Службы пробации)
____________________________
(звание, фамилия и инициалы, подпись)
Корешок маршрутного листа
Гражданин (ка)______________________________________________________
фамилия имя отчество (при его наличии)
уведомил (ла) о выезде или перемене места жительства____________________
наименование населенного пункта
сроком на ____________ дня (ей)
Дата выезда _______Срок пребывания установлен с _________до____________
Гражданин (ка)______________________________________________________
фамилия и инициалы
предупрежден (а), о соблюдении общественного порядка и недопущению новых уголовных правонарушений, а также в соответствии с частью второй статьи 53 УИК РК уважительными причинами неявки осужденного в службу пробации в назначенный срок признаются несвоевременное получение вызова, а также болезнь и другие документально подтвержденные обстоятельства, которые лишают его возможности своевременно прибыть по вызову.
С предупреждением ознакомлен (а)
"____" ______________20___год
_________________________
(подпись)
Приложение 21
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880

41-3-қосымша
Нысан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ІШКІ ІСТЕР МИНИСТРЛІГІ
_______________________________________________________________
(аумақтық органның атауы)
Уақытша келетін сотталғандарды есепке алу ЖУРНАЛЫ
20__ жылғы "___"_______ басталды
20__ жылғы "___"_______ аяқталды
Сақтау мерзімі ________
(Ішкі мазмұны)
р/с
ТАӘ (ол болған жағдайда)
Сотталған адамның келген күні мен уақыты
Уақытша тұратын жері бойынша Пробация қызметінің қызметкеріне келуге туралы белгі
1
2
3
4
Кестенің жалғасы
Уақытша тұратын мекенжайы, сондай-ақ кімге келгені
Сотталған адамның кеткен күні және уақыты
Ескертпе
5
6
7
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 22-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
42-қосымша
Нысан
____________________________
бастығына
(қорғаншылық немесе
қамқоршылық органынның
атауы)
____________________________
(тегі, аты-жөні)
ХАБАРЛАМА
Сізге мына мекенжай бойынша __________________________________
20__жылғы "___"_______ Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________ бабы бойынша
________________________________________________________________________________
(жаза түрі және мерзімі, сотталған туралы қосымша мәліметтер,
________________________________________________________________________________
сот жүктеген міндеттер, бұрынғы сотталғандығы және т.б.)
кәмелетке толмаған сотталған ______________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
тұратынын хабарлаймыз.
Баяндалғанды ескере отырып, кәмелетке толмаған_____________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
мінез-құлқы және онымен өткізілген тәрбие жұмысы туралы пробация қызметін
хабарлауыңызды сұраймын.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 23-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
43-қосымша
Нысан
_____________________
(кімге)
Хабарлама
______________________________ облысы бойынша ҚАЖД-ның (атауы)
________________________________________________________________ пробация қызметі
(атауы)
Қазақстан Республикасы ҚАК-нің 162-бабының 1-бөлігінге сәйкес, Сізді шартты түрде
мерзімінен бұрын босату туралы мәселені қарау үшін сотқа өтініш беру құқығыңыз
туындағаны туралы хабардар етеді.
Қазақстан Республикасы ҚК-ның 72-бабына сәйкес шартты түрде мерзімінен бұрын
босату нақты жаза мерзімін ___________ өтегеннен кейін қолданылады, яғни Сіздің өтініш
беру мерзіміңіз 20__ жылғы"___"__________ басталады.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 24-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
44-қосымша
Нысан
__________________ бастығына
____________________________
ХАБАРЛАМА
Азамат(ша)______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда), жылы және туған жері)
_____________________________________ мекенжайы бойынша тұратын
20__ жылғы "___"________________________________________________________________
(соттың атауы, жаза түрі)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________ бабымен сотталған Пробация қызметінің есебінен
_______________________ шығарылды.
(есептен шығару негіздемесі)
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 25-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
45-қосымша
Нысан
Жергілікті әскери басқару
органы
____________________________
____________________________
(ЖӘБО атауы)
ХАБАРЛАМА
Әскери есепте тұратын____________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
19_жылғы "___"_____ туған, ______________ мекенжайы бойынша тұратын.
20_жылғы"___"__________ ________________________________________________________
(есептен шығару негіздемесі көрсетілсін)
_______________________ осыған байланысты Пробация қызметінің есебінен шығарды.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 26-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
46-қосымша
Нысан
Мемлекеттік наградалар мен оларға қоса берілген құжаттарды алып қою актісі
20__ жылғы "___"________ ________________________________________________________
(елді мекеннің атауы)
Мен, ___________________________________________________________________________
(алып қоюды жүргізген қызметкердің лауазымы, атағы, (ТАӘ (ол болған жағдайда))
________________________________________________________________________________
сотталғаннан (туыстарынан)________________________________________________________
(мемлекеттік наградаларды алып қою жүргізілген
_______________________________________________________________________________,
сотталғанның (туыстарының) (ТАӘ (ол болған жағдайда))
тұрғылықты мекенжайы, алып қоюға қатысқан куәгерлердің қатысуларымен
________________________________________________________________________________
аты-жөндері, толық айқындама белгілері, тұрғылықты мекенжайы көрсетіледі)
________________________________________________________________________________
(қандай мемлекеттік наградалар және оларға қоса берілген құжаттар,
___________________________________________________________________ алу жүргізілді.
олардың жай-күйі көрсетіледі)
Алып қою бойынша ескертулер_____________________________________________________
________________________________________________________________________________
(алып қою бойынша ескертулер көрсетіледі)
________________________________________________________________________________
Алып қоюды жүргізген:____________________________________________________________
(алып қоюды жүргізген қызметкердің ТАӘ (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
және қолы қойылады)
Кімнен алынып қойылды__________________________________________________________
(мемлекеттік награда және оған қоса берілген құжаттар алынған
________________________________________________________________________________
адамның (ТАӘ (ол болған жағдайда) және қолы қойылады)
М.О.
20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар тізбесіне 27-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
47-қосымша
Нысан
Хабарлама
________________________________________________________________________________
(хабарлама жолданатын органның атауы)
________________________________________________________________________________
(аумақтық Пробация қызметінің атауы)
сотталған _______________________________________________________________________
(сотталғанның (ТАӘ (ол болған жағдайда))
Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградасынан және оған қоса берілген
құжаттарынан айыру туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 20__жылғы
"___"______ № ___ Жарлығының орындалғанын хабарлаймыз.
Алынған мемлекеттік наградалар және оларға қоса берілген құжаттар "Қазақстан
Республикасының мемлекеттік наградалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының

Приложение 41-3
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
МИНИСТЕРСТВО ВНУТРЕННИХ ДЕЛ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
_____________________________________________________________
(наименование территориального органа)
ЖУРНАЛ
учета регистрации временно прибывших осужденных
Начат: "___" ______ 20__ г.
Окончен: "___" ____ 20__ г.
Срок хранения _________
(Внутреннее содержание)
№ п/п
Ф.И.О. (при наличии), год рождения
Дата и время прибытие осужденного
Отметки о явке к сотруднику Службы пробации по месту временного проживания
1
2
3
4
продолжение таблицы
Адрес временного проживания, а также к кому прибыл
Дата и время убытие осужденного
Примечание
5
6
7
Приложение 22
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 42
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Начальнику _______________________
(наименование органа опеки и
попечительства)
__________________________________
(фамилия и инициалы)
СООБЩЕНИЕ
Ставим Вас в известность, что по адресу ________________________________
проживает несовершеннолетний(яя) _________________________________________
(ФИО (при его наличии))
который(ая) "___"________ 20___ г. осужден(а) по ст. __________ УК РК
________________________________________________________________________
(вид наказания и срок, дополнительные сведения об осужденном(ой),
_______________________________________________________________________
возложенные судом обязанности, прежние судимости и т.д.)
Учитывая изложенное, прошу Вас информировать службу пробации о
поведении несовершеннолетнего(ей) _________________________________
______________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии))
и о проведенной с ним (ней) воспитательной работы.
Начальник (старший инспектор, инспектор) ______________________________
(наименование органа)
____________________________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)                         (подпись)
Приложение 23
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 43
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
_________________________
(кому)
Уведомление
Служба пробации ______________________________________________
ДУИС по ______________________________________________ в соответствии
(наименование)
с частью 1 статьи 162 УИК РК уведомляет Вас о наступлении права подачи ходатайства в суд для рассмотрения вопроса об условно-досрочном освобождении.
В соответствии со статьей 72 УК РК условно-досрочное освобождение применяется после фактического отбытия не менее ________ срока наказания, то есть срок Вашей подачи ходатайства наступает "__" ________ 20__ года.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия и инициалы)             (подпись)
"___" _________ 20__ г.
Приложение 24
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 44
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Начальнику
______________________
_________________________________
_________________________________
СООБЩЕНИЕ
Гр-н(ка) __________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), год и место рождения)
проживающий(ая) по адресу ______________________________________________
осужденный(ая) "___"______ 20__ г. ______________________________________
(наименование суда)
______________________________________________________________________
(вид наказания)
по ст. УК РК "___" _____ 20__ г. снят(а) с учета в службе пробации в связи с
____________________________________________________________________
(основание снятия с учета)
Начальник (старший инспектор, инспектор)
______________________________
(наименование органа)
___________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Приложение 25
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 45
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Местный орган военного управления
_________________________________
_________________________________
(наименование МОВУ)
СООБЩЕНИЕ
Состоящий на воинском учете________________________________________
(ФИО (при его наличии))
"___" ________ 19__ г.р., проживающий по адресу ___________________________
_____________________________, "___"___________20__ г. снят(а) с учета
службы пробации в связи с _______________________________________________
______________________________________________________________________
(указать основание снятия с учета)
Начальник (старший инспектор, инспектор) ________________________________
(наименование органа)
___________________________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Приложение 26
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 46
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Акт изъятия (утери) государственных наград и документов к ним
"___" ___________ 20__года ____________________________________________
(наименование населенного пункта)
Мною, ____________________________________________________________________
(указывается должность, звание, ФИО (при его наличии)
__________________________________________________________________________
сотрудника производившего изъятие)
у осужденного (родственников) ________________________________________________
(указывается ФИО (при его наличии) осужденного (родственников),
__________________________________________________________________________
у кого произведено изъятие государственной награды, адрес проживания)
произведено изъятие:
__________________________________________________________________________
(указываются, какие гос. награды и документы к ним изъяты, их состояние)
В присутствии _______________________________________________________
(указываются ФИО (при его наличии)
понятых присутствующих при изъятии, ________________________________________
_________________________________________________________________________
их полные установочные данные, адрес проживания)
Замечания по изъятию: _____________________________________________________
(указываются какие есть замечания по изъятию)
________________________________________________________________________
Изъятие произвел: ___________________________________________________
(ФИО (при его наличии) сотрудника
_________________________________________________________________________
проводившего изъятие и роспись)
У кого изъято:________________________________________________________
(ФИО. (при его наличии) у кого произведено изъятие государственной
_________________________________________________________________________
награды и документов к ним и роспись)
М.П.
"___" _________ 20__ года
Приложение 27
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 47
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Сообщение
__________________________________________________________
(наименование органа, куда направляется сообщение)
Сообщаем, что Указ Президента Республики Казахстан от "___" ______ 20__года № ___
о лишении осужденного __________________________
(ФИО (при его наличии))
государственной награды Республики Казахстан и документов к ним исполнен
____________________________________________________________________
(наименование территориального органа Службы пробации)

40-бабына сәйкес Сіздің мекенжайға 20__ жылғы "___"_________ шығ.№ ________ жолданды.
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар тізбесіне 28-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
48-қосымша
Нысан
Сотталғандарға қатысты электрондық бақылау құралдарын қолдану туралы қаулы
Мен, ___________________________________________________________________________
(пробация қызметінің атауы, бастықтың орнындағы адам)
________________________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
________________________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
"___"__________ 20_ жылғы_______________________________________________________
(сот атауы)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________ бабы _______ бойынша сотталған
________________________________________________________________________________
(бас бостандығын шектеу, шартты түрде соттау)
________________________________________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
_________________________________________________ материалдарын қарап,
Анықтадым:
________________________________________________________________________________
(электрондық бақылау құралдарын орнатудың қажеттілігін дәлелдейтін
________________________________________________________________________________
себептер мен шарттар көрсетіледі)
Баяндалғанның негізінде және Қазақстан Республикасы ҚАК-нің 69-бабының
1-бөлігін, 174-бабының 5-бөлігін, басшылыққа алып,
Қаулы еттім:
_______________________________________ электрондық бақылау құралдары
(электрондық бақылау құралдарының атауы)
сотталған ______________________________ қатысты қолданылсын.
(тегі, аты-жөні)
Тұрғылықты жері бойынша электрондық бақылау құралдарын орнату (күні) мерзімі
_______________________________________________ (_____________)
(электрондық бақылау құралдарын орнату күнімен таныстыру туралы оператордың қолы)
__________________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
М.О.
Қаулымен таныстым: __________ ___________________________________________________
(қолы)                              (тегі, аты-жөні)
20__жылғы "___"____________
Мен, _________________________________, электрондық бақылау құралын
(тегі, аты-жөні)
жоғалтқан не зақым келтірген, жойған кезде және осыған байланысты ерікті түрде
келтірілген залалды өтеуден бас тарту жағдайда осы мәселе белгіленген заң тәртібінде
шешілетіні туралы таныстым.
_______________________________
(сотталғанның қолы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар тізбесіне 29-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
49-қосымша
Нысан
Бас бостандығын шектеуге және шартты түрде сотталғанның электрондық бақылау құралдарын пайдалану жөніндегі жадынаманы алу туралы қолхаты
Сотталған _______________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
_________________________________________________________________________ кезеңге
________________________________________________________________________________
(құралдың түрі көрсетіледі)
___________________________________________ электрондық бақылау құралдары тағылды.
________________________________________________________________________________
(іс-әрекет ету аумағы, қуат беру затын ауыстыру мерзімі, басқа да сипаттамасы)
__________________________________________ осы құралды пайдалану тәртібі түсіндірілді.
Таныстырған:
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__жылғы "___"_________
Жадынаманы алған: _____________________________ _____________
(сотталғанның (ТАӘ (ол болған жағдайда))
20___жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 30-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
50-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________________
(пробация қызметінің атауы)
___________________________________ сотталғандардағы электрондық
(шартты түрде және бас бостандығын шектеуге сотталғандар)
бақылау құралдары арқылы анықталған заң бұзушылықтарды есепке алу журналы
20___жылғы "___" ______ басталды
20___жылғы "___" ______ аяқталды
(журналдың ішкі жағы)
р\с
Сотталғанның ТАӘ (ол болған жағдайда)
Заң бұзушылық жасаған күні, уақыты, жасаған орны
Жол берілген заң бұзушылықтың қысқаша мазмұны
Тексеру өткізу үшін материалдарды алған қызметкердің тегі, күні және қолы
Қабылданған шешім
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
Ескертпе: шартты түрде және бас бостандығын шектеуге сотталғандарға есепке алу журналы бөлек ашылады
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар тізбесіне 31-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
51-қосымша
Нысан
_______________________________________________________________
(пробация қызметінің атауы)
______________________________ сотталғандардағы электрондық
(шартты түрде және бас бостандығын шектеуге)
бақылау құралдарының ақауларын есепке алу журналы
20___жылғы "___"______ басталды
20___жылғы "___" ______ аяқталды
(журналдың ішкі жағы)
р\с
Аудиовизуалдық, электрондық және бақылау құралының сәйкестендіру нөмірі
Анықталған ақаудың күні, уақыты және сипаты
Қабылданған шаралар
1
2
3
4
Ақауды қалпына келтірген күні және уақыты
Ақауды қалпына келтірген адамның тегі және қолы
Ескертпе
5
6
7
Ескертпе: шартты түрде және бас бостандығын шектеуге сотталғандарға есепке алу журналы бөлек ашылады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 32-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
52-қосымша
Нысан
Сотталғандарға қатысты электрондық бақылау құралдарын қолдануды
алып тастау (алмастыру) туралы қаулы
Мен,____________________________________________________________________________
(пробация қызметінің атауы, бастықтың орнындағы адам)
____________________________ бастығы ____________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
20__ жылғы "___"_____________ ___________________________________________________
(соттың атауы)
Қазақстан Республикасы ҚК-нің ________ бабы __________ бойынша
________________________________________________________________________________
(жаза мерзімі)
________________________________________________________________________________
(бас бостандығын шектеу шартты түрде соттау)
________________________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
материалдарын қарап,
анықтадым:
________________________________________________________________________________
(электрондық бақылау құралдарын қолдануды алып тастау (ауыстыру) қажеттілігін
________________________________________________________________________________
дәлелдейтін себептер мен шарттар көрсетіледі)
Баяндалғанның негізінде және Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің
69-бабының 1-бөлігін, 174-бабының 5-бөлігін басшылыққа алып,
Қаулы еттім:
_____________________________________ электрондық байқау құралдарын
(электрондық бақылау құралдарының атауы)
сотталған _________________________________________ қатысты қолдану
(тегі, аты-жөні)
алып тасталсын (ауыстырылсын). (қажетсізін сызу керек)
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
М.О.
Қаулымен таныстым: _________________________ ____________
(тегі, аты-жөні)            (қолы)
20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 33-қосымша
Пробация қызметінің жұмысын
ұйымдастыру қағидаларына
52-қосымша
Нысан
_________________________________________________________________
(пробация қызметі атауы)
Электрондық бақылау құралдарындағы ақауды анықтау туралы акті
Мен,____________________________________________________________________________
(пробация қызметінің атауы, бастығының орнында қалған адам)
_______________________________ ________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
Куәгерлердің: 1. __________________________________________________________________
(ТАӘ (ол болған жағдайда), тұрғылықты жері)

Изъятые государственные награды и документы к ним в соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О государственных наградах Республики Казахстан" направлены в Ваш адрес "___" ________ 20__года за исх. № _________.
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Приложение 28
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 48
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Постановление
об использовании в отношении осужденного
электронных средств слежения
Я, начальник _________________________________________________________
(лицо, замещающее начальника, наименование службы пробации)
__________________________________________________________________________
(инициалы, фамилия)
рассмотрев материалы на ______________________________________________,
(ФИО (при его наличии))
осужденного(ой) "___"__________20___ г. _____________________________________
(наименование суда)
по ст. ___________________ УК РК к ____________________________________
(срок наказания)
____________________________________________________________________
(ограничение свободы, условное осуждение)
Установил:
____________________________________________________________________
(указываются причины и условия, свидетельствующие о необходимости
_________________________________________________________________________
установления электронных средств слежения)
На основании изложенного и руководствуясь частью 1 статьи 69, частью 5 статьи 174 УИК РК,
Постановил:
Использовать в отношении осужденного(ой) ______________________________
(фамилия, инициалы)
электронных средств слежения _________________________________________
(наименование электронных средств слежения)
________________________________________________________________________
Срок (дата) установки электронных средств слежения по месту жительства
__________________________________________ (_______________)
(подпись оператора об ознакомлении с датой установки
электронных средств слежения)
Начальник (старший инспектор, инспектор) _______________________________
(наименование органа)
______________________________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
"___" ____________ 20 ___ г.
М.П.
С постановлением ознакомлен(а): __________ _____________________________
(подпись)             (фамилия, инициалы)
"___" ____________ 20___ г.
Я, ______________________________________, ознакомлен(а) с тем, что в случае
(фамилия, инициалы)
утраты либо повреждения, уничтожения электронных средств слежения и отказа от
добровольного возмещения в связи с этим ущерба данный вопрос будет решаться
в установленном законом порядке.
_______________________________
(подпись осужденного(ой)
Приложение 29
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 49
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Расписка
о получении памятки осужденного к наказанию в виде ограничения свободы, лиц, осужденных
условно по эксплуатации электронных средств слежения
Осужденному(ой)___________________________________________________
(ФИО (при его наличии))
установлено электронное средство слежения_____________________________
__________________________________________________________________
(указать какое)
на период _________________________________________________________
разъяснен порядок эксплуатации данного средства _______________________
________________________________________________________________________
(радиус действия, периодичность смены элементов питания, другие характеристики)
Ознакомил:
Начальник (старший инспектор, инспектор)
_____________________________________________________________________
(наименование органа)
_________________________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
Памятку получил(а): __________________________________________________
(ФИО (при его наличии) осужденного(ой))
"___" _________20___ г.
Приложение 30
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 50
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
________________________________________________________________
(наименование службы пробации)
Журнал учета
нарушений, выявленных посредством электронных средств
слежения на осужденных _____________________________________
(к ограничению свободы, лиц, осужденных условно)
Начат "___" _________20___г.
Окончен "___" _________20____г.
(внутренняя сторона журнала)
№ п\п
ФИО (при его наличии) осужденного
Дата, время и место совершения нарушена
Краткое описание допущенного нарушения
Дата, фамилия и роспись сотрудника, получившего материалы для проведения проверки
Принятое решение
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Примечание: журналы учета на лиц, осужденных условно и к ограничению свободы заводятся отдельно
Приложение 31
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 51
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
_________________________________________________________________
(наименование службы пробации)
Журнал учета
неисправностей электронных средств слежения на осужденных
________________________________________________
(к ограничению свободы, лиц, осужденных условно)
Начат "___" _________20___г.
Окончен "___" _________20____г.
(внутренняя сторона журнала)
№ п\п
Идентификационный номер аудиовизуального, электронного средства слежения
Дата, время и характер выявленной неисправности
Принятые меры
1
2
3
4
Дата и время устранения неисправности
Фамилия и роспись лица, устранившего неисправность
Примечание
5
6
7
Примечание: журналы учета на лиц, осужденных условно и к ограничению свободы заводятся отдельно
Приложение 32
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 52
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
Постановление
об отмене (замене) использовании в отношении осужденного
электронных средств слежения
Я, начальник_____________________________________________________________
(лицо, замещающее начальника, наименование службы пробации)
_____________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы)
рассмотрев материалы на ______________________________________________________,
(ФИО (при его наличии))
Осужденного(ой) "___"__________20___ г. _______________________________________
(наименование суда)
по ст. ___________________ УК РК к ____________________________________________
(срок наказания)
____________________________________________________________________________
(ограничение свободы, условное осуждение)
Установил:
____________________________________________________________________________
(указываются причины и условия, свидетельствующие о необходимости отмены (замены)
____________________________________________________________________________
использования электронных средств слежения)
На основании изложенного и руководствуясь частью 1 статьи 69, частью 5 статьи 174 УИК РК,
Постановил:
Отменить (заменить) в отношении осужденного(ой)
__________________________________________________________________
(ненужное зачеркнуть) (фамилия, инициалы)
электронные средства слежения ______________________________________
(наименование электронных средств слежения)
____________________________________________________________________
Начальник (старший инспектор, инспектор)
________________________________
(наименование органа)
______________________________________ __________________
(звание, фамилия, инициалы)             (подпись)
М.П.
С постановлением ознакомлен(а): __________ __________________________
(подпись) (инициалы, фамилия осужденного(ой))
"___"____________20___г.
Приложение 33
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 53
к Правилам организации
деятельности службы пробации
Форма
____________________________________________________________________
(наименование службы пробации)
Акт
установления неисправностей электронных средств слежения
Я, начальник_________________________________________________________
(лицо, замещающее начальника, наименование службы пробации)
__________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы)
В присутствии понятых:
1. _________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), место жительства)

2. ___________________________________________________________________ қатысуымен
(ТАӘ (ол болған жағдайда), тұрғылықты жері)
сотталған ______________________________________________________________ бекітілген
(ТАӘ (ол болған жағдайда))
________________________________________________________________________________
(электрондық бақылау құралының атауы көрсетіледі)
__________________________________________ электрондық бақылау құралының ақауының
себебін қарап,
Анықтадым:
________________________________________________________________________________
(электрондық бақылау құралы ақауының себебі көрсетіледі, сотталғанның кінәлі дәрежесі)
____________________________________________________________________
Баяндалғанның негізінде,
Қаулы еттім:
Электрондық бақылау құралдары сотталғанның кінәсіне (басқа себептер бойынша)
байланысты жарамсыз болған, осыған байланысты
(қажеттіні сызу)
________________________________________________________________________________
(сотталғанның кінәсі анықталған жағдайда, азаматтық тәртіпте сотталған келтірген
________________________________________________________________________________
залалды өтеу үшін сотқа материалдар жолданады, анық ақаулардың болмаған
__________________________________.
кезде құрал сараптамаға жолданады)
_________________________ бастығы (аға инспекторы, инспекторы)
(органның атауы)
_________________________ ______________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
М.О.
Актімен таныстым: __________ ___________________________
(қолы)            (сотталғанның тегі, аты-жөні)
20__жылғы "___"____________
Куәгерлер: 1. ________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
2. ________________________________________________
(тегі, аты-жөні)
20__жылғы "___"___________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 кейбір бұйрықтар
тізбесіне 34-қосымша
Пробация қызметтерінің
есебінде тұрған адамдардың
мінез-құлқына бақылау
жасаужөніндегі пробация
қызметтері мен полиция
бөлімшелерінің өзара іс-қимыл
жасасу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
БЕКІТЕМІН
____________________________
____________________________
ТАПСЫРМА
Тапсырманың мақсаты: Қазақстан Республикасынан шығуды жабу
Тапсырма негіздемесі: Қазақстан Республикасы ҚАК 11-бабы, "Шетелдiктердiң
құқықтық жағдайы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабы
Тапсырманың жарамдылық мерзімі І_І_І І_І_І І_І_І_І_І дейін (мерзімнің аяқталуы)
(күні) (айы) (жылы)
Тегі кириллица_____________________________________________________________
латынша __________________________________________________________________
Аты кириллица __________________________ фотоның
латынша ___________________________________ орны
Әкесінің аты (ол болған жағдайда) кириллица ___________________________________
латынша __________________________________________________________________
Туған күні І__І__І І__І__І І__І__І__І__І (күні) (айы) (жылы)
Жынысы ________________________________________________________________________
Азаматтығы _____________________________________________________________________
Ұлты ___________________________________________________________________________
Туған жері ______________________________________________________________________
(облысы, елді мекен)
Тұрғылықты жері ________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Адам туралы қосымша деректер: ____________________________________________________
________________________________________________________________________________
Табылған жағдайда кімге хабарлау керек _____________________________________________
________________________________________________________________________________
Жұмыстан тыс уақытта: ___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Бастамашы:______________________________________________________________________
(мемлекеттік орган)
_______________________________________________________________________ (бөлімше)
________________________________________________________________________________
(лауазымы)
________________________________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты-жөні) (телефоны)
Толтырған күні І__І__І І__І__І І__І__І__І__І
(күні) (айы) (жылы)
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 880 бұйрығына
35-қосымша
Пробация қызметтерінің
есебінде тұрған адамдардың
мінез-құлқына бақылау жасау
жөніндегі пробация қызметтері
мен полиция бөлімшелерінің
өзара іс-қимыл жасасу
қағидаларына 2-қосымша
Нысан
20___ жылғы ______ тоқсан ішіндегі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдардың саны бойынша пробация, жергілікті полиция қызметтерінің және ҚАПб(Б)ААО арасындағы салыстыра тексеру АКТІСІ
Жыл басынан бастап пробация қызметіне есепке қойылған адамдардың саны
Жыл басынан бастап есептен шығарылған адамдардың саны
Есеп беру кезеңінің соңында пробация қызметіне есепке алынған адамдар саны
Пробация қызметі
ЖПҚ
ААО
Салыстыра тексеруді жүргізгендер:
Пробация қызметінің бастығы
__________________________________
(органның атауы)
_________________________ __________________
(атағы, тегі, аты-жөні)      (қолы)
20__ жылғы "___" __________
__________________ жергілікті полиция қызметінің бастығы
(ҚАІІб(Б) атауы)
_______________________ ____________
(атағы, Т.А.Ә.)            (қолы)
20__ жылғы "___"___________
__________________ААО бастығы (инспекторы)
(ҚАПб(Б) атауы)
_______________________ _________________
(атағы, Т.А.Ә.)            (қолы)
20__ жылғы "___" __________

2. _________________________________________________________________
(ФИО (при его наличии), место жительства)
Рассмотрев причину неисправности электронных средств слежения
установленного на осужденного _______________________________________,
(ФИО (при его наличии))
________________________________________________________________________
(указываются наименование электронных средств слежения)
Установил:
____________________________________________________________________
(указываются причины неисправности, электронных средств слежения,
_________________________________________________________________________
степень виновности осужденного)
На основании изложенного,
Постановил:
Электронные средства слежения пришли в неисправность по вине (по другим причинам
не зависящим от осужденного в связи с чем, полагаю
(ненужное зачеркнуть)
____________________________________________________________________
(в случае установления вины осужденного, материалы направляются в суд
__________________________________________________________________________
для взыскания ущерба с осужденного в гражданском порядке, в случае отсутствия
__________________________________________________________________________
явных повреждений прибор направляется на экспертизу).
Начальник (старший инспектор, инспектор)
_____________________________________________________________________
(наименование органа)
_______________________________________________________ ___________________
(звание, фамилия, инициалы)                         (подпись)
М.П.
С актом ознакомлены: __________ __________________________________
(подпись)       (инициалы, фамилия осужденного(ой)
Понятые: 1. ___________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
2. __________________________________________________________________
(фамилия и инициалы)
"___" __________ 20 __ г.
Приложение 34
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 1
к Правилам о порядке
взаимодействия служб пробации
и подразделений полиции по
контролю за поведением лиц,
состоящих на учетах служб
пробации
Форма
УТВЕРЖДАЮ
_________________________________
_________________________________
ЗАДАНИЕ
Цель задания: закрыть выезд из Республики Казахстан
Основания задания: статья 11 УИК РК, статья 23 Закона Республики Казахстан
"О правовом положении иностранцев"
Срок действия задания до І__І__І І__І__І І__І__І__І__І
(дата окончания срока) (число) (месяц) (год)
Фамилия кир.__________________________________
лат. ____________________________________
Имя кир.______________________________ место
лат. ____________________________________ для
Отчество (при его наличии) кир.______________ фото
лат. ____________________________________
Дата рождения І__І__І І__І__І І__І__І__І__І
(число) (месяц) (год)
Пол _______________
Гражданство _________________________________
Национальность ______________________________
Место рождения ________________________________
(область, населенный, пункт)
Место жительства ______________________________
Дополнительные данные о лице:___________________
________________________________________________
Кого информировать при обнаружении: ____________
________________________________________________
В нерабочее время: ______________________________
________________________________________________
Инициатор:
________________________________________________
(государственный орган)
________________________________________________
(подразделение)
________________________________________________
(должность)
________________________________________________
(подпись) (фамилия, инициалы) (телефон)
Дата заполнения І__І__І І__І__І І__І__І__І__І
(число) (месяц) (год)
Приложение 35
к Перечню некоторых приказов
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 880
Приложение 2
к Правилам о порядке
взаимодействия служб пробации
и подразделений полиции по
контролю за поведением лиц,
состоящих на учетах служб
пробации
Форма
АКТ
сверки между службой пробации, местной полицейской службой и территориальным
подразделением ИАП ГОР(У)П по количеству
лиц, состоящих на учетах службы пробации
за ____ квартал 20__ года
Количество лиц, поставленных на учет службы пробации с начала года
Количество лиц, снятых с учета с начала года
Количество лиц, состоящих на учете службы пробации на конец отчетного периода
Служба пробации
МПС
ИАП
Сверку провели:
Начальник службы пробации
_____________________________
(наименование органа)
_____________________________ ____________
(звание, фамилия, инициалы)       (подпись)
"__" ________________ 20__ г.
Начальник местной полицейской службы
_________________________________
(наименование ГОР(У)П)
________________________________ _______________
(звание, фамилия, инициалы)       (подпись)
"__" ____________ 20__ г.
Начальник (инспектор) ИАП
_________________________________
(наименование ГОР(У)П)
_________________________________ ___________
(звание, фамилия, инициалы)       (подпись)
"__" ___________ 20__ г.