"Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 173 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 19 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 18135 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2010 жылғы 9 шілдедегі № 173 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6459 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 қарашадағы № 461-468 (26311) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну қағидаларында:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі – телефонмен респонденттерге сауал салу арқылы жалпымемлекеттік статистикалық байқауларды жүргізуге мүмкіндік беретін ақпараттық жүйе.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Жеке және заңды тұлғалар, заңды тұлғалардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері басшының (басшы болмаған жағдайда, оның міндетін атқарушы тұлғаның) және алғашқы статистикалық деректерді ұсынуға және (немесе) анықтығына жауапты адамдардың қолымен статистикалық нысандарды тапсырады.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректер:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен электрондық түрде;
2) қағаз жеткізгіште;
3) телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі арқылы;
4) интервьюермен жеке сауал салуды жүргізу кезінде ұсынылады.
Ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректер қағаз жеткізгіштерде немесе электрондық цифрлық қолтаңбаны пайдалану арқылы электрондық түрде немесе арнайы байланыс арнасы арқылы ұсынылады.
Қағаз жеткізгіштердегі статистикалық нысандар қолма-қол немесе пошталық байланыс қызметтері арқылы ұсынылады. Ұсыну күні пошталық байланыс қызметінің пошталық штемпелінде көрсетілген жөнелту күні болып табылады.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Есепті кезеңде (ай, тоқсан, жыл) қызметі болмаған кезде респондент Графикте көрсетілген аталған есепті кезең үшін статистикалық нысандарды ұсынудың ең ерте мерзімдерінің соңғы аяқталу күнінен кешіктірмей, статистикалық нысандардың орнына Қызметінің болмағандығы туралы хабарламаны осы Қағидалардың 1-қосымшасында келтірілген нысанға сәйкес қағаз жеткізгіште немесе электронды түрде тиісті мемлекеттік статистика органына ұсынады. Осы қағиданың 2-қосымшасында келтірілген Қызметінің болмағандығы туралы хабарлама таралмайтын статистикалық нысандар тізбесінде көрсетілген статистикалық нысандарды қоспағанда, Қызметінің болмағандығы туралы хабарламада қызметінің болмау себептері мен аталған қызмет жүзеге асырылмаған мерзім көрсетіле отырып, кезеңділікке сәйкес келетін барлық статистикалық нысандар көрсетіледі.
Комитеттің www.stat.gov.kz ресми интернет-ресурсында электрондық қолтаңбаны пайдаланумен "Респонденттің кабинеті" арқылы жалпы мемлекеттік статистикалық байқаулар бойынша Қызметінің болмағандығы туралы хабарлама электронды түрде ұсынылады.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 9 июля 2010 года № 173 "Об утверждении Правил представления респондентами первичных статистических данных"
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2018 года № 18135
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 9 июля 2010 года № 173 "Об утверждении Правил представления респондентами первичных статистических данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6459, опубликован 22 октября 2010 года в газете "Казахстанская правда" № 279-280 (26340-26341) следующие изменения и дополнения:
В Правилах представления респондентами первичных статистических данных, утвержденных указанным приказом:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) компьютеризированная система телефонного опроса – информационная система, позволяющая проводить общегосударственные статистические наблюдения посредством опроса респондентов по телефону.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Физические и юридические лица, структурные и обособленные подразделения юридических лиц представляют статистические формы за подписью руководителя (в случае отсутствия руководителя, лица исполняющего его обязанности) и (или) лиц, ответственных за представление и достоверность первичных статистических данных.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Первичные статистические данные по общегосударственным статистическим наблюдениям представляются:
1) в электронном виде в порядке, определенном законодательством Республики Казахстан;
2) на бумажном носителе;
3) посредством компьютеризированный системы телефонного опроса;
4) при проведении личного опроса интервьюером.
Первичные статистические данные по ведомственным статистическим наблюдениям представляются на бумажных носителях или в электронном виде с использованием электронной цифровой подписи либо посредством специального канала связи.
Статистические формы на бумажных носителях представляются нарочно или посредством почтовых служб связи. Датой представления является дата отправления, указанная в почтовом штемпеле почтовых служб связи.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. При отсутствии деятельности в отчетный период (месяц, квартал, год) респондент не позднее даты окончания самого раннего из сроков представления статистических форм за данный отчетный период, указанных в Графике, представляет в соответствующий орган государственной статистики вместо соответствующих статистических форм Уведомление об отсутствии деятельности согласно форме, приведенной в приложении 1 к настоящим Правилам, на бумажном носителе или в электронном виде. В Уведомлении об отсутствии деятельности отображаются все статистические формы соответствующей периодичности с указанием причин отсутствия деятельности и срока, в течение которого осуществление данной деятельности отсутствует, за исключением статистических форм, указанных в перечне статистических форм, на которые не распространяется Уведомление об отсутствии деятельности, приведенном в приложении 2 к настоящим Правилам.
По общегосударственным статистическим наблюдениям Уведомление об отсутствии деятельности представляется в электронном виде, с использованием электронной цифровой подписи, через "Кабинет респондента" на официальном интернет-ресурсе Комитета www.stat.gov.kz.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:

"19. Респондент мемлекеттік статистика органдарына бұрын ұсынған статистикалық нысандар бойынша қателерін өзі анықтаған кезде, респондент қателерді екі жұмыс күні ішінде түзетеді және осы Қағидалардың 21 және 21-1-тармақтарына сәйкес мемлекеттік статистика органдарына статистикалық нысанның түзетілген нұсқасын ұсынады.";
мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. Мемлекеттік статистика органдары респонденттер ұсынған статистикалық нысандардан қателер тапқан кезде, мемлекеттік статистика органдарының лауазымды адамдары алғашқы статистикалық деректердің анықтығын растау мақсатында, Заңның 12-2-бабының тәртібіне сәйкес мемлекеттік статистика саласында мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады.";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Мемлекеттік статистика органдары анықтаған қателер бойынша статистикалық нысанның түзетілген нұсқасын респондент Заңның 12-2-бабының 9-тармағында белгіленген мерзімдерде және осы Қағидалардың 21 және 21-1 тармақтарына сәйкес ұсынады.";
21 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Мемлекеттік статистика органына статистикалық нысанның түзетілген нұсқасын қағаз жеткізгіште ұсынған жағдайда, статистикалық нысан "түзетілгені дұрыс" деген сөздермен расталады, орындаушы мен басшының (басшы болмаған жағдайда, міндетін атқарушы адам) және (немесе) алғашқы статистикалық деректерді ұсынуға және анықтығына жауапты адамдардың қолы қойылады.";
Мынадай мазмұндағы 21-1 - тармақпен толықтырылсын:
"21-1. Мемлекеттік статистика органына статистикалық нысанның түзетілген нұсқасын электронды түрде ұсынған жағдайда респондент, Комитеттің www.stat.gov.kz ресми интернет-ресурсының "он-лайн режимде деректерді жинау" бөлімінен "Респонденттің кабинеті" арқылы басып шығарылған статистикалық нысанның қағаз нұсқасын ұсынады. Статистикалық нысанның басып шығарылған қағаз нұсқасына өзгерістер енгізіледі және "түзетілгені дұрыс" деген сөздермен расталады, түзету күні көрсетіледі және орындаушы мен басшының (басшы болмаған жағдайда, міндетін атқарушы адам) және (немесе) алғашқы статистикалық деректерді ұсынуға және анықтығына жауапты адамдардың қолы қойылады.";
22-тармақ алынып тасталсын;
1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша хабарлама осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;

"19. При обнаружении ошибок самим респондентом по ранее представленным статистическим формам общегосударственных статистических наблюдений, респондент в течение двух рабочих дней исправляет ошибки и представляет исправленный вариант статистической формы в территориальный орган уполномоченного органа в области государственной статистики согласно пунктам 21 и 21-1 настоящих Правил.";
дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. При обнаружении органами государственной статистики ошибок в представленных респондентами статистических формах, должностными лицами органов государственной статистики, в целях подтверждения достоверности первичных статистических данных, осуществляется государственный контроль в области государственной статистики в отношении респондентов в соответствии порядка статьи 12-2 Закона.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Исправленный вариант статистической формы по ошибкам, выявленных органами государственной статистистики, представляется респондентом в сроки, установленные пунктом 9 статьи 12-2 Закона, и согласно пунктам 21 и 21-1 настоящих Правил.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. В случае представления в орган государственной статистики исправленного варианта статистической формы на бумажном носителе, статистическая форма заверяется словами "исправленному верить", указывается дата исправления и подпись исполнителя и руководителя (в случае отсутствия руководителя, лица исполняющего его обязанности) и (или) лиц, ответственных за представление и достоверность первичных статистических данных.";
дополнить пунктом 21-1 следующего содержания:
"21-1. В случае представления в территориальный орган уполномоченного органа в области государственной статистики исправленного варианта статистической формы общегосударственного статистического наблюдения в электронном виде, респондент представляет бумажную версию статистической формы, распечатанную через "Кабинет респондента" из раздела "Сбор данных в он-лайн режиме" официального интернет-ресурса Комитета www.stat.gov.kz. В распечатанную бумажную версию статистической формы вносятся изменения и заверяются словами "исправленному верить", указывается дата исправления и подпись исполнителя и руководителя (в случае отсутствия руководителя, лица исполняющего его обязанности) и (или) лиц, ответственных за представление и достоверность первичных статистических данных.";
пункт 22 исключить;
Уведомление по форме согласно приложению 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;

2-қосымшаға сәйкес Қызметінің болмағандығы туралы хабарлама таралмайтын статистикалық нысандар осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялануы және енгізу үшін оны қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
Н. Айдапкелов
КЕЛIСIЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі
Респонденттердің алғашқы
статистикалық деректерді ұсыну
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қызметінің жоқтығы туралы хабарлама
_________________облысының
(қаласының, ауданының)
мемлекеттік статистика органы
Жеке немесе заңды тұлғаның атауы _______________________,
ЖСН немесе БСН коды _____________, ЭҚЖЖ _____________,
(статистикалық нысан атауы) _______ (индексі __________, кезеңділігі ________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
(статистикалық нысан атауы)_______(индексі__________,кезеңділігі_________)
жалпымемлекеттік және (немесе) ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны бойынша _____ ай, тоқсан және (немесе) жыл ішінде _________________________________ жағдайға байланысты қызмет жүргізілмейтінін хабарлайды.
Жоғарыда баяндалғанға сәйкес статистикалық нысан ______________ облысының (қаласының, филиалының) мемлекеттік статистика органына __________ айынан және (немесе) тоқсанынан (қажеттісін сызу) бастап ұсынылатын болады.
Басшы ______________________________________________________/___________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Бас бухгалтер ________________________________________________/___________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
______________________________/_________________/________________________
мекеменің нақты мекенжайы телефон нөмірі электрондық пошта
Респонденттердің алғашқы
статистикалық деректерді ұсыну
қағидаларына
2-қосымша
Қызметінің болмағандығы туралы хабарлама таралмайтын статистикалық нысандар тізімі

Статистические формы на которые не распространяется Уведомление об отсутствии деятельности согласно приложению 2 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа его направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Управлению планирования статистической деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
по статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
Н. Айдапкелов
СОГЛАСОВАН
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство финансов
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
Приложение 1
к Правилам представления
респондентами первичных
статистических данных
Форма
Уведомление об отсутствии деятельности
Орган государственной статистики
___________________________
области (города, района)
Наименование физического или юридического лица ____________________, код ИИН
или БИН _____________, ОКЭД______________, сообщает об отсутствии деятельности по
статистической форме общегосударственного и (или) ведомственного статистического
наблюдения (наименование статистической формы)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
______________________________ (индекс _____________, периодичность _____________)
в течение _____________ месяца, квартала и (или) года по причине
______________________________________________________________________________
В соответствии с вышеизложенным, статистическая форма будет представляться в
орган государственной статистики ______________ области (города, филиала), начиная с___
месяца и (или) квартала (нужное подчеркнуть).
Руководитель ___________________________________________/________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
_______________________________/____________________________
номер телефона адрес электронной почты
Главный бухгалтер _________________________________________/___________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
________________________________________/_______________/______________________
фактический адрес нахождения организации номер телефона адрес электронной почты
Приложение 2
к Правилам представления
респондентами первичных
статистических данных
Перечень статистических форм на которые не распространяется
Уведомление об отсутствии деятельности

1) "Еңбек бойынша есеп" (индексі 1-Т, кезеңділігі тоқсандық және жылдық);
2) "Құрылымы және жалақыны бөлу туралы есеп" (индексі 2-Т (еңбекақы), кезеңділігі жылына бір рет);
3) "Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп" (индексі 1-Т (Еңбек жағдайы), кезеңділігі жылдық);
4) "Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп" (индексі 1-Т (бос жұмыс орны), кезеңділігі жылына бір рет);
5) "Өндірістік қуаттар теңгерімі" (индексі БМ, кезеңділігі жылдық);
6) "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп" (индексі 2-МП, кезеңділігі тоқсандық және жылдық);
7) "Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп" (индексі 1-ПФ, кезеңділігі тоқсандық және жылдық);
8) "Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп" (индексі 7-ТПЗ, кезеңділігі жылдық);
9) "Дара кәсіпкердің қызметі туралы есеп" (индексі 1-ИП, кезеңділігі екі жылда бір рет);
10) "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп" (индексі 1-ғылым, кезеңділігі жылдық);
11) "Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп" (индексі 1-ТБ, кезеңділігі тоқсандық);
12) "Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп" (индексі 3-ақпарат, кезеңділігі жылдық);
13) "Инновациялық қызмет туралы есеп" (индексі 1-инновация, кезеңділігі жылдық);
14) "Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп" (индексі 1-СР, кезеңділігі жылына бір рет);
15) "Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу" (индексі 1-НП, кезеңділігі біржолғы);
16) "Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы" (индексі 1-СПК, кезеңділігі тоқсандық);
17) "Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы" (индексі 1-СЗЦ, кезеңділігі тоқсандық);
18) "Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығының қашықтығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп" индексі 1-ЖД, кезеңділігі жылдық).

1) "Отчет по труду" (индекс 1-Т, периодичность квартальная и годовая);
2) "Отчет о структуре и распределении заработной платы" (индекс 2-Т (оплата труда), периодичность один раз в год);
3) "Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда" (индекс 1-Т (условия труда), периодичность годовая);
4) "Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий" (индекс 1-Т (вакансия), периодичность один раз в год);
5) "Баланс производственных мощностей" (индекс БМ, периодичность годовая);
6) "Отчет деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность квартальная и годовая);
7) "Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия" (индекс 1-ПФ, периодичность квартальная и годовая);
8) "Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью и профессиональных заболеваниях" (индекс 7-ТПЗ, периодичность годовая);
9) "Отчет о деятельности индивидуального предпринимателя" (индекс 1-ИП, периодичность один раз в два года);
10) "Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах" (индекс 1-наука, периодичность - годовая);
11) "Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними" ( индекс 1-ПБ, периодичность квартальная);
12) "Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях" (индекс 3- информ, периодичность годовая);
13) "Отчет об инновационной деятельности" (индекс 1-инновация, периодичность годовая);
14) "Отчет о видах экономической деятельности" (индекс 1-СР, периодичность один раз в год);
15) "Опрос новых предприятий" (индекс 1-НП, периодичность единовременная);
16) "О деятельности сельскохозяйственного кооператива" (индекс 1-СПК, периодичность квартальная);
17) "О деятельности сервисно-заготовительных центров" (индекс 1-СЗЦ, периодичность квартальная);
18) "Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта" (индекс 1-ЖД, периодичность годовая).