"Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 249/36-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 297/36-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 2-1-1 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 249/36-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 829 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 тамызында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласында жылыту маусымына дайындық және оны өткізу қағидасында:
1-тарауда:
1-тармақта ", Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" 2000 жылғы 7 желтоқсандағы № 1822 қаулысына" деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты сессиясының төрағасы И. Мещеряков
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 249/36-V "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 23 августа 2018 года № 297/36-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 сентября 2018 года № 2-1-1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 249/36-V "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 829, опубликовано 16 августа 2014 года в газетах "Астана акшамы" и "Вечерняя Астана") следующее изменение:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в городе Астане, утвержденных указанным решением:
в главе 1:
в пункте 1 слова и цифры ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года № 1822 "Об утверждении нормативных правовых актов в области электроэнергетики" и определяют порядок подготовки и проведения отопительного сезона на территории города Астаны" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
И. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов