"Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 251/31-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 298/36-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 2-1-2 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 251/31-VI "Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1172 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 сәуірінде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты сессиясының төрағасы И. Мещеряков
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 20 апреля 2018 года № 251/31-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы"
Решение маслихата города Астаны от 23 августа 2018 года № 298/36-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 сентября 2018 года № 2-1-2
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 20 апреля 2018 года № 251/31-VI "Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1172, опубликовано 28 апреля 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
И. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов