Көкшетау қалалық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 сәуірде № 6510 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Көкшетау қаласының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № С-6/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5615 тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) "Көкшетау қаласында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5957 тіркелген, 2017 жылғы 30 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы,
19-шы кезекті сессиясының
төрағасы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "20" наурыз
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б.Каримов
2018 жылғы "20" наурыз

О признании утратившими силу решений Кокшетауского городского маслихата
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2018 года № С-19/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 апреля 2018 года № 6510
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кокшетауского городского маслихата:
1) решение "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Кокшетау" от 5 декабря 2016 года № С-6/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5615, опубликовано 21 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау" от 18 апреля 2017 года № С-9/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5957, опубликовано 30 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва,
председатель 19-ой
очередной сессии
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"20" марта 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Кокшетау
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Каримов
"20" марта 2018 года