Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 6С-12/3 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы және елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 6С-25/13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 6482 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 6С-12/3 "Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы және елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5641 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "жоғарылату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)", "төмендету" сөздері "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)", "азайту" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Гетманов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Ә.Күмпекеев
27.02.2018 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Степногорск қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Р.Рамазанов
27.02.2018 ж.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 28 ноября 2016 года № 6С-12/3 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска и населенных пунктов в административных границах города Степногорска"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2018 года № 6С-25/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2018 года № 6482
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска и населенных пунктов в административных границах города Степногорска" от 28 ноября 2016 года № 6С-12/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5641, опубликовано 5 января 2017 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту на казахском языке внести изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Гетманов
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города
Степногорска
А.Кумпекеев
27.02.2018 г.
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Степногорску
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Р.Рамазанов
27.02.2018 г.