Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № С 18-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 6429 болып тіркелді. Шешім 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі - 01.01.2020 дейін (шешімнің 3-т).
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 50 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе арттырылсын.
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 4 қазандағы № С 15-2 "Ақкөл ауданының шекараларында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылғы 20 қазанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Л.Хамхоева
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі Т.Едігенов
14 ақпан 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
Кірістер комитеті Мемлекеттік
кірістер департаментінің Ақкөл
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекеме басшысының міндетін
атқарушы
Т.Ширазов
14 ақпан 2018 жыл

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2018 года № С 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2018 года № 6429. Срок действия решения - до 1 января 2020 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения - до 01.01.2020 (п.3 решения).
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района.
2. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата от 4 октября 2017 года № С 15-2 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 20 октября 2017 года).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Л.Хамхоева
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района Т.Едигенов
14 февраля 2018 года
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Аккольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской
области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ширазов
14 февраля 2018 года