Аршалы ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № А-170 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 маусымда № 6689 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасарлары Ә.Т.Ыбыраевқа және А. Байжұмаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аршалы ауданының
әкімі
А.Тайжанов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "07" 06
№ А-170 қаулысына
қосымша
Аршалы ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 500000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 3 пайыз
Таза кіріс 1000000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 7 июня 2018 года № А-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2018 года № 6689
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Аршалынского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителей акима Аршалынского района Ибраева А.Т. и Баяжума А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского
района
А.Тайжанов
Приложение
к постановлению акимата
Аршалынского района
от "07" 06 2018 года
№ А-170
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Аршалынского района
Чистый доход до 500000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1000000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода