Бұланды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 6630 болып тіркелді. Күші жойылды Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 6С-58/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 21.05.2020 № 6С-58/1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 23 – сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Ж.Нұркенов
14 мамыр 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республиқалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Есполов
14 мамыр 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 14 мамырдағы

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2018 года № 6С-23/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 мая 2018 года № 6630. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2020 года № 6С-58/1
Сноска. Утратило силу решением Буландынского района Акмолинской области от 21.05.2020 № 6С-58/1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 23
очередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
14 мая 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Буландынскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есполов
14 мая 2018 года
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 14 мая 2018 года