Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Егіндікөл ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С20-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6394 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 ақпандағы № 7С15-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 09.02.2022 № 7С15-4 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 5 тармағына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Егіндікөл ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 1 шілдедегі № 6С5-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5477 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 тамызда аудандық "Алтын астық" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ.Ошақбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2018 жылғы 30 қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Егiндiкөл ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т.Ахметуллин
2018 жылғы 30 қаңтар

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 6С20-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6394. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2022 года № 7С15-4
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2022 № 7С15-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз.
2. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района" от 1 июля 2016 года № 6С5-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5477, опубликовано 1 августа 2016 года в районной газете "Алтын астық").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата районного
К.Ошакбаев
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Егиндыкольского района
Н.Тулепов
30 января 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Егиндыкольскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
30 января 2018 года