Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 42/6 "Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінің, Есіл қаласының жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 24/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 6391 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 15/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 15/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінің, Есіл қаласының жер учаскелеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 42/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4816 тіркелген, 2015 жылғы 15 маусымда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "базалық" сөзі алынып тасталсын;
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "жоғарылату", "төмендету", "жоғарылатылсын", "төмендетілсін", "ставкаларын" сөздері "арттыру", "азайту", "арттырылсын", "азайтылсын", "мөлшерлемелерін" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының
әкімі
Т.Ерсейітов
2 ақпан 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Есіл
ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ж.Ташенов
2 ақпан 2018 жыл

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 28 апреля 2015 года № 42/6 "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2018 года № 24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2018 года № 6391. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 15/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 15/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов Есильского района" от 28 апреля 2015 года № 42/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4816, опубликовано 15 июня 2015 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту исключить слова "базовых", "базовые";
в заголовке и по всему тексту на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Господарь
Секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Есильского района
Т.Ерсеитов
2 февраля 2018 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходовпо Есильскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Ташенов
2 февраля 2018 год