Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/9 "Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 6С-19/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 6463 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/9 "Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5707 тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы, аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Ж.Мыңбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімі
М.Балпан
26.02.2018
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
26.02.2018

О признании утратившим силу решения Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-7/9 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2018 года № 6С-19/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2018 года № 6463
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаркаинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района" от 23 декабря 2016 года № 6С-7/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5707, опубликовано 27 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Ж.Мынбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан
26.02.2018
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
26.02.2018